WARMIA GRAJEWO – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK 48

W Wielką Sobotę 4 kwietnia o godzinie 15:00 piłkarzy grajewskiej WARMII czeka ważny i niezwykle trudny mecz z rezerwami białostockiej JAGIELLONII. Po wyjazdowej porażce w Łomży grajewianie będą mieli okazję do zrehabilitowania się i odrobienia straconych punktów przed własną publicznością. Zadanie jednak nie będzie łatwe do zrealizowania. Rezerwy JAGIELLONII zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli mając jeden zaległy mecz z OLIMPIĄ Zambrów. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Dariusza Bayera pokonali u siebie ZNICZ Biała Piska 4:2 (bramki: Łukasz Tymiński – 3 i Taras Romanczuk). Krzysztof Baran, Jonatan Straus, Taras Romanczuk i Łukasz Tymiński – to najbardziej znana z występów w Ekstraklasie czwórka piłkarzy „Jagi”, których do dyspozycji w ostatnim meczu miał trener Bayer. Pierwszy zespół JAGIELLONII gra w poniedziałek z WISŁĄ Kraków. Bez względu na to jaki skład przyjedzie do Grajewa trzeba mieć świadomość, że to właśnie białostoczanie będą zdecydowanym faworytem sobotniego meczu.

W ubiegłym sezonie piłkarze „Jagi” w dwumeczu z WARMIĄ strzelili aż 7 bramek. 17 sierpnia 2013 roku w Grajewie WARMIA przegrała z JAGIELLONIĄ II 0:3. Bramki dla gości zdobyli Tomasz Porębski, Karol Mackiewicz i Bartosz Giełażyn. 9 marcu 2014 roku w Supraślu grajewianie ponownie przegrali – tym razem 2:4 (bramki: Paweł Sypytkowski, Łukasz Domurat dla WARMII oraz Robert Savalnieks, Bartosz Giełażyn, Radosław Gulbierz i Grzegorz Kowalewski dla JAGIELLONII) pomimo prowadzenia 2:0 do przerwy… Jesienią obecnego sezonu w rozegranym 7 września w Surażu meczu padł remis 1:1 po bramkach Patryka Stypułkowskiego dla białostoczan i Tomasza Dzierzgowskiego dla WARMII.

W naszym zespole pod znakiem zapytania stoi występ w tym meczu poszkodowanych w spotkaniu przeciwko ŁKS 1926 Łomża Łukasza Domurata i Kamila Randzio. O ich występie zdecyduje w sobotę trener po konsultacji z opiekunem medycznym zespołu. Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera Miroslawa Dymka. Nikt nie musi pauzować za kartki.

Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do przyjścia na mecz. Ostatnie spotkanie WARMII rozegrane w Grajewie ze STARTEM Działdowo przyniosło kibicom wiele emocji i radości. Z całą pewnością nasi piłkarze postarają się o jak najlepszy wynik również w meczu z JAGIELLONIĄ.

Relację z sobotniego meczu przeprowadzimy tradycyjnie na stronie http://kswarmiagrajewo.org od godziny 15:00.