POWALCZYĆ W SURAŻU.

W niedzielę 7 września o godzinie 13:00 na boisku w Surażu piłkarze WARMII zagrają z rezerwami białostockiej JAGIELLONII w VI kolejce spotkań III ligi. Bartłomiej Drągowski, Nika Dzalamidze, Przemysław Frankowski, Filip Modelski, Jakub Słowik, Marek Wasiluk, Łukasz Tymiński, Jonatan Straus – między innymi ci zawodnicy wystąpili w tym sezonie w meczach rezerw białostockiego klubu. Czy zagrają przeciwko WARMII? Okaże się w niedzielę. Skład „Jagi” może być wyjątkowo silny zwłaszcza, że w nadchodzący weekend ze względu na mecz reprezentacji z Gibraltarem pauzuje Ekstraklasa. Jakąkolwiek jedenastkę zestawi trener rezerw JAGIELLONII Dariusz Bayer na pewno zdecydowanym faworytem meczu będą białostoczanie. JAGIELLONIA II w obecnym sezonie przegrała tylko jeden mecz w Zambrowie z bardzo silną OLIMPIĄ. W ostatniej kolejce „żółto – czerwoni”  2:2 zremisowali w Białej Piskiej ze ZNICZEM po dwóch bramkach Karola Świderskiego.

W ubiegłym sezonie piłkarze „Jagi” w dwumeczu z WARMIĄ strzelili aż 7 bramek. 17 sierpnia 2013 roku w Grajewie WARMIA przegrała z JAGIELLONIĄ II 0:3. Bramki dla gości zdobyli Tomasz Porębski, Karol Mackiewicz i Bartosz Giełażyn. Wiosną 9 marca w Supraślu grajewianie ponownie przegrali – tym razem 2:4 (bramki: Paweł Sypytkowski, Łukasz Domurat dla WARMII oraz Robert Savalnieks, Bartosz Giełażyn, Radosław Gulbierz i Grzegorz Kowalewski dla JAGIELLONII) pomimo prowadzenia 2:0 do przerwy…

Czy jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę w niedzielę? Wszystko w nogach i głowach piłkarzy. W składzie WARMII na pewno zabraknie Wojciecha Koszczuka i Adama Lekenty, którzy wrócili już do treningów, ale jeszcze nie są gotowi do gry.

W Grajewie zobaczymy WARMIĘ już w najbliższą środę 10 września w szlagierowo zapowiadającym się meczu z PŁOMIENIEM Ełk, który odbędzie się o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego.

Relację z meczu w Surażu przeprowadzimy tradycyjnie na stronie http://kswarmiagrajewo.org w niedzielę od godziny 13:00.