PIERWSZY TURNIEJ NAJMŁODSZYCH!

Niezwykle aktywnie spędzili miniony miesiąc adepci Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo. Oprócz treningów odbywanych dwa razy w tygodniu w salach gimnastycznych ZS nr 1, ZS nr 2 oraz ZSM nr 1 w Grajewie wszystkie zespoły wzięły udział w turniejach halowych organizowanych w Grajewie oraz innych miejscowościach. Pomimo niesprzyjającej pory roku, treningi Akademii cieszą się niesłabnącym powodzeniem i stale notujemy wysoką frekwencję w każdej z grup rocznikowych.

Przedstawiamy dokonania turniejowe każdej z naszych drużyn, rozpoczynając od najmłodszej – ekipy trenera Daniela Tuzinowskiego, składającej się z dzieci urodzonych w latach 2007 i 2008.

Drużyna ta dopiero od września bieżącego roku rozpocznie uczestnictwo w rozgrywkach Podlaskiej Ligi Żaków. 18 stycznia w ełckiej hali MOSiR przy ul. Kolbego odbył się I Turniej Piłkarski Dzieci w wieku 5-6 lat. Młodzi piłkarze wzięli udział we wspólnej rozgrzewce z innymi zespołami, rozegrali trzy mecze, które rozgrywane były w formie zabawy a także brali udział w przygotowanych przez organizatora grach i zabawach. W turnieju oprócz dzieci z naszej Akademii wzięły udział 12-osobowe ekipy JAGIELLONII Białystok, Akademia Piłkarska WIGRY Suwałki oraz Akademia Młodego Sportowca w Ełku. Zwycięzcami turnieju byli… wszyscy uczestnicy, którzy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Zmagania naszych najmłodszych zawodników obserwowali z trybun ich Rodzice, którzy licznie przybyli do ełckiej hali.

Fotogaleria z turnieju dostępna jest pod adresem:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.566413936762280.1073741863.137765329627145&type=1

(autor zdjęć: Jarosław Strzała)

Trener Daniel Tuzinowski ze swoimi najmłodszymi podopiecznymi z rocznika 2007/2008 (Fot.J. Strzała)