PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ – JUNIORZY MŁODSI

Bardzo udanie w rozgrywkach podlaskiej ligi juniorów młodszych reprezentowała nasz Klub i miasto drużyna juniorów młodszych, tworzona przez zawodników z rocznika 1994 i młodszych, której opiekunem jest były świetny zawodnik naszego Klubu Wojciech Kozikowski.

Nasi juniorzy dzielnie rywalizowali z silnymi ekipami JAGIELLONII Białystok oraz WIGIER Suwałki. Ich postawa cieszy, ponieważ już niedługo z całą pewnością kilku z nich rozpocznie treningi z zespołem seniorów. Warto podkreślić fakt, że większość zawodników naszej drużyny jest urodzona w 1995 roku, a więc często są o rok młodsi od rywali. Z rocznika 1994 w tej ekipie grali: Kolator, Załęski i Tuzinowski. Wyróżniającymi się zawodnikami zespołu są: Kacper Jagłowski (powoływany do reprezentacji województwa rocznika 1996), Wojciech Koszczuk, Mateusz Grochowski i Paweł Sypytkowski. W wielu meczach oglądanie gry naszych juniorów było prawdziwą przyjemnością. Zespół odniósł niestety sporą wpadkę, przegrywając w Augustowie ze SPARTĄ ale też wsławił się zwycięstwem odniesionym na wyjeździe z suwalskimi WIGRAMI.

W tym miejscu chciałbym podziękować panu Wojciechowi Grochowskiemu, pracownikowi S.M. „MLEKPOL” i rodzicowi Mateusza za pomoc i zaangażowanie na rzecz zespołu.

Kadrę zespołu tworzyli: Alexander Dodis, Jakub Gładkowski, Krystian Górski, Mateusz Grochowski, Kacper Jagłowski, Szymon Jankowski, Rafał Jegliński, Konrad Kolator, Wojciech Koszczuk, Maciej Kozikowski, Marcin Kruszyński, Adam Lekenta, Damian Lewosz, Szymon Moćkun, Patryk Olszański, Michał Przyborowski, Brajan Romanowski, Damian Siedlecki, Przemysław Sulewski, Paweł Sypytkowski, Mateusz Tuzinowski, Mateusz Wiśniewski, Damian Załęski.

Trampkarze starsi osiągnęli następujące wyniki:

(UWAGA: wynik meczu z POMORZANKĄ Sejny nie jest uwzględniony w tabeli; POMORZANKA w trakcie rundy jesiennej wycofała się z rozgrywek i mecze z jej udziałem zostały anulowane przez Wydział Gier Podlaskiego ZPN)

29.08. ROSPUDA Filipów – MOSiR WARMIA Grajewo – 0:1

Paweł Sypytkowski

01.09. MOSiR WARMIA Grajewo – SKRA Czarna Białostocka 2:0

Paweł Sypytkowski, Damian Siedlecki

05.09. SOKÓŁ Sokółka – MOSiR WARMIA Grajewo 1:3

Mateusz Grochowski, Alexander Dodis, Krystian Górski

12.09. MOSiR WARMIA Grajewo – POMORZANKA Sejny 1:0

Paweł Sypytkowski

19.09. SPARTA Augustów – MOSiR WARMIA Grajewo 3:2

Alexander Dodis, Krystian Górski

26.09. MOSiR WARMIA Grajewo – OSiR WIGRY Suwałki 0:4

02.10 MOSP JAGIELLONIA Białystok – MOSiR WARMIA Grajewo 4:0

09.10 MOSiR WARMIA Grajewo – ROSPUDA Filipów 4:0

Mateusz Grochowski, Paweł Sypytkowski, Krystian Górski, Damian Siedlecki

17.10 SKRA Czarna Białostocka – MOSiR WARMIA Grajewo 0:2

Mateusz Grochowski, Jakub Gładkowski

24.10 MOSiR WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Sokółka 3:1

Damian Lewosz – 2, Paweł Sypytkowski

06.11. MOSiR WARMIA Grajewo – SPARTA Augustów 5:0

Kacper Jagłowski, Paweł Sypytkowski, Krystian Górski, Mateusz Grochowski, Damian Lewosz

11.11. OSiR WIGRY Suwałki – MOSiR WARMIA Grajewo 1:2

Paweł Sypytkowski, Krystian Górski

14.11. MOSiR WARMIA Grajewo – MOSP JAGIELLONIA Białystok 1:7

Patryk Olszański

TABELA LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) PO RUNDZIE JESIENNEJ


PUNKTY

BRAMKI

1

MOSP JAGIELLONIA Białystok

32

60:7

2

OSiR WIGRY Suwałki

28

59:5

3

MOSiR WARMIA Grajewo

24

25:21

4

SOKÓŁSokółka

19

44:19

5

SKRA Czarna Białostocka

10

9:38

6

SPARTA Augustów

7

11:61

7

ROSPUDA Filipów

3

5:62

9

POMORZANKA Sejny

0

0:00

Strzelcy bramek:

7 – Paweł Sypytkowski,

5 – Krystian Górski

4 – Mateusz Grochowski

3 – Damian Lewosz

2 – Damian Siedlecki, Alexander Dodis

1- Jakub Gładkowski, Patryk Olszański, Kacper Jagłowski