RELACJA Z FINAŁU OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI

Witamy z Białegostoku! Za kilka chwil rozpocznie się tu finał okręgowego Pucharu Polski!

1′ Rozpoczyna OLIMPIA

7′ Bardzo groźnie pod naszą bramką i po dośrodkowaniu z lewej strony Zalewski strzela głową tuż obok słupka

9′ Znowu było groźnie i uratował nasz słupek po strzale Jackiewicza a po chwili Święciński cudownie broni dobitkę!

11′ Rzut rożny dla OLIMPII – po dośrodkowaniu szybko wybijamy piłkę

14′ Święciński kapitalnie broni strzał Stecia!

15′ Pierwszy kwadrans gry zdecydowanie dla OLIMPII – trzy dogodne sytuacje bramkowe

15′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu główka Arciszewskiego tuż obok bramki!

17′ Dzierzgowski w polu karnym wydaje się, że był faulowany przez Gorczycę, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia!

19′ Wydaje się, że po ciężkim kwadransie powoli wracamy do gry w tym meczu

21′ Rzut wolny z lewej strony boiska blisko naszej bramki – dośrodkowanie i bardzo niecelny strzał Zalewskiego

27′ Rzut rożny dla OLIMPII i szybko odzyskujemy piłkę

29′ I kolejny korner dla zambrowian – znów udaje się nam zażegnać niebezpieczeństwo

30′ Dobra próba WARMII – Cybulski do Kondratowicza, ale Gorczyca dalekim wybiegiem ratuje swój zespół

31′ Znowu akcja WARMII – tym razem Dzierzgowski, ale uciekła mu piłka i opuściła boisko

32′ Dzierzgowski blisko pola karnego pada popchnięty przez obrońcę, ale znów sędzia nie dopatrzył się przewinienia

36′ Rzut rożny dla OLIMPII – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

44′ Zalewski strzela ponad naszą bramką

45′ Wrzutka w pole karne OLIMPII, ale obrońcy wybijają piłkę i sędzia kończy pierwszą, bezbramkową połowę

W naszym zespole za Drażbę po przerwie wejdzie na boisko Mikucki

46′ Rozpoczęła WARMIA

46′ Akcja WARMII – Sypytkowski dośrodkował a Dzierzgowski strzelił obok słupka

48′ Rzut rożny dla OLIMPII – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu!

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Przejął piłkę w środku boiska Mikucki, popędził na bramkę, podał do Kondratowicza, ten zgrał z powrotem do Mikuckiego, który mocnym strzałem pokonał Gorczycę! Ależ zaczęliśmy tę połowę!

52′ Zalewski strzela z rzutu wolnego i kapitalnie broni Święciński!

54′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska dośrodkował Cybulski, ale wybili piłkę zambrowianie

55′ Świetna interwencja Stankiewicza, który naprawia błąd Edisona

56′ Rzut rożny dla OLIMPII i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

57′ GOL dla OLIMPII. 1:1 Kamil Zalewski. Akcja OLIMPII, prostopadłe podanie do Zalewskiego, który wykorzystał bierność naszej obrony i strzałem w róg pokonał Święcińskiego

60′ Strzał Hryszki broni Święciński

62′ GOL dla OLIMPII, 1:2 Kamil Jackiewicz. Świetne dośrodkowanie Hryszki z prawej strony, znów błąd naszej obrony i Jackiewicz głową strzela drugiego gola 🙁

64′ Dośrodkowanie Kamila Randzio i Sypytkowski głową strzela obok bramki

66′ Okazja Kondratowicza w polu karnym OLIMPII, ale nasz zawodnik zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału

69′ Zmiana w WARMII – za Kondratowicza wejdzie na boisko Zarzecki

72′ Nikołajuk zmienia Stecia

75′ Edison strzela z rzutu wolnego, ale piłka odbiła się od muru z zawodników OLIMPII i złapał ją Gorczyca

76′ GOL dla OLIMPII. 1:3 Kamil Zalewski. Akcja OLIMPII, nieudana pułapka ofsajdowa naszej obrony i aż trzech zawodników z Zambrowa znalazło się przed Święcińskim a Zalewskiemu pozostało tylko przyłożyć nogę…

79′ Zmiana w OLIMPII – za Ostaszewskiego wszedł Malinowski

80′ Zmiana w WARMII – za Kozikowskiego Wójcicki

83′ Świetna okazja OLIMPII – Nikołajuk strzela wysoko ponad bramką

84′ Święciński świetnie broni strzał Zalewskiego!

85′ GOL dla OLIMPII. 1:4 Michał Hryszko. Znów ogromny błąd naszej obrony – Zalewski do Hryszki i tracimy czwartego gola 🙁

85′ Koszczuk zmienia Sypytkowskiego

88′ Krupa zmienia Stankiewicza

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Koniec meczu. Mieliśmy swoje kilka minut, ale zbyt mało atutów żeby na poważnie zagrozić trzecioligowcom 🙁

#PucharNieDlaWarmii

29.05.2019 Białystok, Stadion Miejski

Finał Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego

WARMIA Grajewo – OLIMPIA Zambrów 1:4 (0:0)

Bramki: 1:0 Marcin Mikucki 48′, 1:1 Kamil Zalewski 57′, 1:2 Kamil Jackiewicz 62′, 1:3 Kamil Zalewski 76′, 1:4 Michał Hryszko 85′

WARMIA: 1.Święciński – 5.Randzio, 18.Edison,17.Arciszewski (Kpt), 6.Stankiewicz (88′ 2.Krupa) – 20.Drażba (46′ 4.Mikucki), 10.Kozikowski (80′ 13.Wójcicki), 19.Cybulski, 16.Sypytkowski (85′ 14.Koszczuk) – 11.Kondratowicz (69′ 15.Zarzecki), 7.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Bieńkowski – 14.Koszczuk, 13.Wójcicki, 8.Mściwujewski, 4.Mikucki, 2.Krupa, 15.Zarzecki

OLIMPIA: 29.Gorczyca – 5.Steć (72′ 23.Nikołajuk), 6.Gryko, 7.Zalewski,10.Ostaszewski (79′ 14.Malinowski), 15.Radecki, 17.Hryszko (84′ 19.M.Jastrzębski), 18.Koncewicz, 20.Grzybowski, 21.Jackiewicz (Kpt) (86′ 9.P.Jastrzębski), 77.Dawidowicz

REZERWA: 1.Czapliński, 3.Lapin, 9.P.Jastrzębski, 11.Prolejko, 14.Malinowski, 19.M.Jastrzębski, 23.Nikołajuk

Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)

Żółte kartki: Sypytkowski, Arciszewski (WARMIA), Malinowski (OLIMPIA)