Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
18 marca, 2023 15:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry! Witamy z Bielska Podlaskiego, gdzie za niespełna pół godziny WARMIA rozpocznie długo oczekiwaną rundę wiosenną. Znane są już składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej. Trener Sobolewski zdecydował, że trzej niedawni rekonwalescenci: Edison, Randzio i Śleszyński zaczną mecz na ławce rezerwowych. W wyjściowej jedenastce WARMII aż czterech nowych zawodników: Bińczak, Kosikowski, Łapiński i Stawiecki.

W Bielsku Podlaskim dziś jest słonecznie, choć wietrznie. Boisko przygotowane jest bardzo dobrze, więc nic nie stoi na przeszkodzie by mecz mógł być rozegrany. Startujemy już za kilka minut!

Przed meczem przedstawiciel Zarządu naszego Klubu wręczył pamiątkowy grawerton prezesowi klubu z Bielska Podlaskiego z okazji jubileuszu 100-lecia TURA

1′ Zaczyna WARMIA

1′ GOL dla TURA. 1:0 Patryk Niemczynowicz. Po wyrzucie z autu przedłużone podanie i Niemczynowicz zaskoczył Sobolewskiego. Ależ fatalnie zaczynamy ten mecz!

3′ Rzut rożny dla TURA i bez zagrożenia po jego rozegraniu

7′ Wreszcie jakaś akcja WARMII, ale nieudane dośrodkowanie Polaka. Ewidentnie zamroczeni są nasi piłkarze po tak szybko straconym golu

8′ GOL dla TURA. 2:0 Patryk Niemczynowicz. Straciliśmy piłkę w środku pola, Jambrzycki zagrał w pole karne, strzał odbił Sobolewski ale po chwili Niemczynowicz skierował piłkę do siatki. Koszmar.

11′ Rzut rożny dla TURA i znowu bez zagrożenia pod naszą bramką

18′ Dośrodkowanie Skalskiego i przejmują piłkę obrońcy gospodarzy

19′ Piękny strzał Kossyka tuż nad poprzeczką bramki TURA!

20′ Akcja WARMII, ale Danielczyk ubiegł Łukasza Wojno

21′ Niecelny strzał Łapińskiego

29′ Po podaniu Skalskiego Łapiński minął bramkarza, ale obrońca wybił piłkę

32′ Skalski ukarany żółtą kartką

33′ Sobolewski broni strzał głową Dzienisa

34′ Łapiński fauluje w polu karnym i będzie jedenastka dla TURA…

34′ Gol dla TURA. 3:0 Patryk Niemczynowicz. Pewnie wykonany rzut karny, Sobolewski bez szans a zawodnik TURA zalicza klasyczny hat – trick. Trzy gole w jednej połowie.

36′ Rzut rożny dla TURA i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

37′ Mingielewicz wybija piłkę z naszej linii bramkowej!

41′ Interwencja Sobolewskiego po dośrodkowaniu Jambrzyckiego

43′ Znów Sobolewski broni strzał zawodnika TURA

44′ Znów okazja TURA ale strzał obok bramki

45′ Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy

45′ + 1′ Rzut rożny dla gospodarzy

45′ +1′ Po dośrodkowaniu i strzale głową Dzienisa Sobolewski odbija piłkę a trafia w poprzeczkę naszej bramki!

45′ + 2′ Jeszcze jeden strzał na naszą bramkę na szczęście niecelny i sędzia kończy – też na szczęście dla nas – tę fatalną połowę. Nie ma nas na boisku. Fatalny mecz WARMII do przerwy.

Po przerwie Śleszyński zastąpi Bukowskiego

46′ Zaczyna TUR

49′ Rzut rożny dla gospodarzy i po dośrodkowaniu niecelny strzał Dzienisa

51′ Kossyk wrzucił piłkę w pole karne, ale Danielczyk zdjął ją z głowy Łukasza Wojno

55′ GOL dla TURA. 4:0 Karol Kosiński. Akcja TURA i Kosiński spokojnie podwyższa na 4:0. Czuć w powietrzu zapach klęski.

58′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

58′ Po dośrodkowaniu Kosikowski strzela obok bramki

60′ Strzał Łapińskiego z trudem odbija Danielczyk

62′ Mikucki za Stawieckiego i Baran za Kulikowskiego

65′ Kossyk do Wojno i strzał broni Danielczyk

66′ Znów okazja Wojno i niestety niecelny strzał

66′ Teraz gospodarze byli blisko zdobycia gola, ale będzie tylko róg

67′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

71′ Nikolaichuk i Edison za Łapińskiego i Kosikowskiego

71′ Daniłowski za Bazylewskiego

74′ Róg dla TURA i po chwili piłka opuszcza boisko

76′ Wojno do Mikuckiego i po strzale Marcina ręka zawodnika gospodarzy – rzut karny dla WARMII

76′ Kossyk strzela w poprzeczkę….

77′ A po kontrataku gospodarzy tylko fantastyczna interwencja Sobolewskiego tratuje nas przed utratą piątego gola

81′ Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją na boisko wraca Kamil Randzio – i to jest najbardziej pozytywny dla nas moment tego meczu. Kamil zmienia Bińczaka

81′ Jambrzyckiego zmienia Popiołek

84′ Kosiński strzela obok naszej bramki

87′ GOL dla TURA. 5:0 Daniel Daniłowski. Piąty gol dla TURA. Tu już nawet nie chce się tego komentować.

90′ Koniec meczu. Nas tu dziś nie było.

18.03.2023 Bielsk Podlaski, Stadion Miejski

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Patryk Niemczynowicz 1′, 2:0 Patryk Niemczynowicz 8′, 3:0 Patryk Niemczynowicz 34′ (rzut karny), 4:0 Karol Kosiński 55′, 5:0 Daniel Daniłowski 87′

TUR: 1.Danielczyk –  6.A.Kosiński, 7.K.Kosiński, 9.Jambrzycki (81′ 8.Popiołek), 10.Łochnicki (79′ 19.R.Kulikowski), 13.Lewczuk (Kpt), 15.Niemczynowicz (73′ 2.Troc), 17.K.Kulikowski (62′ 14.Baran), 18.Onacik, 21.Bazylewski (7120.Daniłowski), 22.Dzienis

REZERWA: 12.Drozdowski – 2.Troc, 3.Car, 8.Popiołek, 14.Baran, 16.Popiołek,19.R.Kulikowski, 20.Daniłowski

TRENER: Paweł Bierżyn

WARMIA: 1.Sobolewski (Kpt) – 19.Polak, 88.Mingielewicz, 72.Kosikowski (71′ 18.Edison), 11.Skalski – 20.Stawiecki (62′ 4.Mikucki), 10.Łapiński (71′ 21.Nikolaichuk), 8.Kossyk, 16.Bukowski (46′ 6.Śleszyński), 71.Bińczak (81′ 5.Randzio) – 17.Wojno

REZERWA: 12.Mysiewicz – 4.Mikucki, 5.Randzio, 6.Śleszyński, 18.Edison, 21.Nikolaichuk, 77.Zarzecki

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Marcin Jakubowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Dzienis (TUR), Skalski, Łapiński, Mingielewicz (WARMIA)