ŁKS 1926 Łomża — KS WARMIA Grajewo

30 marca, 2022 16:20 Puchar Polski 2021/2022

Witamy z Łomży. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu w ramach 1/8 rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. W naszym składzie brakuje dziś kontuzjowanego Mateusza Tuzinowskiego i chorego Kamila Randzio. Nie mogą zagrać też młodzi – Mazurek, Duchnowski i Bukowski, którzy wystąpili w rozgrywkach o Puchar Polski w naszych rezerwach. Zaczynamy o 16:20.

1′ Zaczęli gospodarze

1′ Świetna akcja Kondratowicza, dośrodkowanie i Skalskiego uprzedził w ostatniej chwili obrońca Łomży

2′ Róg dla ŁKS a po dośrodkowaniu wyjaśnia sytuację Święcińśki

3′ Drugi róg dla gospodarzy – po dośrodkowaniu nasz bramkarz broni groźny strzał Koca

6′ Edison sprytnie próbował zaskoczyć bramkarza, ale piłka skozłowała przed bramką i opuściła boisko

13′ Trzeci rzut rożny dla ŁKS

13′ Po dośrodkowaniu strzał głową Cudakiewicza obok bramki

15′ Czwarty róg dla Łomży, tym razem krótko rozegrany i wybijamy piłkę

18′ Strzał Kossyka wysoko ponad bramką

19′ Kontratak WARMII i Hołtyn w doskonałej okazji zbyt mocno podaje do Skalskiego…

21′ Po strzale gospodarzy był rykoszet i piąty róg

21′ Po dośrodkowaniu strzał głową i przenosi piłkę nad poprzeczkę Święciński!

22′ Szósty róg i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

24′ Było groźnie pod naszą bramką, ale wybiliśmy piłkę

26′ Hołtyn z żółtą kartką

26′ Brzozowski z wolnego ponad poprzeczką

29′ Maliszewski z żółtą kartką

31′ Błąd bramkarza gospodarzy i Skalski sprytnym lobem próbował zdobyć gola ale piłka minęła słupek!

35′ W kapitalnej sytuacji był Melao ale Święciński obronił!

36′ Dzierzgowski strzela gola i sędzia odgwizdał spalonego! Z naszej perspektywy to bardzo kontrowersyjna decyzja, obejrzymy ją w skrócie z tego meczu

42′ Skalski z wolnego i wybija piłkę bramkarz ŁKS!

45′ Siódmy róg dla gospodarzy, dośrodkowanie i po chwili strzał broni Święciński

45′ Koniec pierwszej połowy. Gospodarze przeważali, ale my strzeliliśmy gola i też mieliśmy swoje szanse. Niestety, sędzia nie uznał bramki i sam jestem ciekaw co pokaże kamera rejestrująca to spotkanie. Wydaje się, że to będzie spora kontrowersja.

46′ Zaczyna WARMIA

46′ Szymański, Maćkowski i Reid na boisku

47′ Akcja WARMII i nieudany strzał Chmielewskiego

48′ Ósmy róg gospodarzy a po chwili dziewiąty – było groźnie!

49′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

51′ 10:0 w rzutach rożnych na boisku… ale wynik wciąż bezbramkowy

52′ GOL dla ŁKS. 1:0 Reinaldo Melao. Dośrodkowanie i Melao głową trafia do bramki.

53′ Csiszar za Grycela

55′ Brzydki faul na Skalskim ale sędzia nie reaguje. To nie jest świetny występ arbitra….

55′ Żółta kartka dla trenera Zawadzkiego

55′ Słupek ratuje ŁKS po strzale Hołtyna!

57′ Hołtyna zmienia Wójcicki

58′ Brzozowski z żółtą kartką

61′ Pierwszy róg dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy gospodarzy

67′ Maćkowski po podaniu Reida pudłuje w doskonałej sytuacji

68′ Dzierzgowski z żółtą kartką

73′ GOL dla ŁKS. 2:0 Patryk Szymański. Świetna akcja Reida, podanie do Szymańskiego i przegrywamy 0:2.

75′ Znów było groźnie i wybijamy piłkę

78′ Dobra akcja Kondratowicza i jego strzał broni Tsimashkou

79′ Święciński znakomicie broni strzał Szymańskiego!

81′ Okazja WARMII ale faul Dzierzgowskiego na bramkarzu

82′ Szymański trafia w słupek naszej bramki!

83′ Skalski pięknie strzela ale piłka ponad bramką…

85′ Szansa łomżan i piłka mija naszą bramkę

87′ Za Skalskiego wchodzi na boisko niespełna 16-letni Emil Jagielski

88′ Węgrzyn za Kossyka

90′ Okazja WARMII i strzał Chmielewskiego ugrzązł w nogach obrońców gospodarzy!

90′ 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Strzał Maćkowskiego broni Święciński

90′ + 3′ Potężny strzał Reida i piłka trafia w poprzeczkę naszej bramki!

90′ + 4′ Koniec meczu. Odpadamy z rozgrywek o Puchar Polski. Gospodarzom gratulujemy i życzymy zdobycia pucharu.