WISSA Szczuczyn — KS WARMIA Grajewo

22 października, 2022 13:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Zapraszamy do naszej relacji z dzisiejszego meczu WISSY Szczuczyn z WARMIĄ Grajewo. Rozpoczynamy o 13:00. Znane są już składy obu zespołów.

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Okazja gospodarzy, Tercjak sam na sam z naszym bramkarzem ale broni Święciński

2′ Zaczęliśmy nerwowo, znów błąd i strzał Tercjaka obok bramki

4′ Róg dla gospodarzy

4′ Po rozegraniu piłki wrzutka w pole karne i trzeci raz w tym meczu okazja Tercjaka – strzał głową broni nasz bramkarz

5′ Wreszcie nasza akcja i niecelny strzał Kossyka

5′ Zespół przygrywający w trakcie meczu doping dla WISSY w rytmach disco polo – taki mamy tu klimat

8′ Rzut wolny dla WARMII, po wrzutce w pole karne strzela Edison, obrońca odbija piłkę ręką ale sędzia każe grać dalej!

11′ Dośrodkował Skalski, ale Dzierzgowski nie trafił w bramkę

13′ GOL dla WISSY. 1:0 Paweł Sobolewski (samobójcza). Akcja gospodarzy, strzał z ostrego kąta Zambrowskiego i chyba po nodze Pawła Sobolewskiego piłka wpadła do siatki… Zweryfikujemy w przerwie kto jest zdobywcą gola dla WISSY.

15′ Śleszyński z rzutu wolnego i broni Sztukowski

18′ Uraz Dawida Skalskiego i zastąpi go Łukasz Wojno

19′ Akcja WARMII, za mocne podanie Dzierzgowskiego

20′ Fatalnie zaczął się dla nas ten mecz – najpierw seria błędów i okazji dla WISSY, później gol tzw. z d…y, a teraz jeszcze kontuzja barku Skalskiego

23′ Podanie Kossyka do Wojno, ale na spalonym nasz zawodnik

25′ Dośrodkowanie Polaka i z kłopotami łapie piłkę Sztukowski

25′ Tercjak strzela obok naszej bramki

26′ Kossyk z 35 metrów z rzutu wolnego wysoko nad bramką

31′ Wasilewski z żółtą kartką

32′ Po wrzutce Kossyka z rzutu wolnego strzał Nikolaichuka i znów reklamują nasi zawodnicy zagranie ręką, ale sędzia jest niewzruszony. Będą kontrowersje z tego meczu….

35′ Róg dla WISSY

36′ GOL dla WISSY. 2:0 Łukasz Tercjak. Po dośrodkowaniu Tercjak głową strzela gola.

38′ Kolejny róg dla WISSY, po chwili kolejny

39′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

42′ Akcja gospodarzy i niecelne dośrodkowanie Bazhana

43′ Znów Bazhan ale łapie piłkę Święciński

45′ 2 minuty doliczył sędzia

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Fatalnej dla naszego zespołu. Przegrywamy 0:2

46′ Zaczęła WISSA – bez zmian w składach

47′ Piękny strzał Łukasza Wojno tuż obok słupka

48′ Róg dla WARMII

48′ Po dośrodkowaniu faul Wojno na obrońcy gospodarzy

49′ Róg dla WISSY

50′ Po dośrodkowaniu odbita piłka trafia do Zambrowskiego, który strzela obok bramki

52′ Kontratak gospodarzy i niecelny strzał Tercjaka

55′ Zaniewski za Mazurka

55′ Okazja WARMII pod dośrodkowaniu Dzierzgowskiego,ale wybili piłkę obrońcy

58′ Róg dla WARMII

59′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym WISSY ale w końcu piłka opuszcza boisko

60′ Dośrodkowanie Zambrowskiego i łapie piłkę Święciński

61′ Okazja Dzierzgowskiego i wybija piłkę z bramki obrońca

62′ Edison fauluje wychodzącego na czystą pozycję rywala i sędzia pokazuje mu czerwoną kartkę!

64′ Świderski z rzutu wolnego i Święciński na róg

64′ Mikucki za Nikolaichuka

65′ Wybijamy piłkę, po chwili ładna akcja i strzał Kossyka ale tylko róg dla WARMII

66′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę gospodarze

67′ Mazurek i Kossyk ukarani kartkami

71′ Akcja gospodarzy i piłkę łapie Święciński

75′ GOL dla WISSY. 3:0 Łukasz Tercjak. Z rzutu wolnego strzał Świderskiego wpada do naszej bramki, po tym jak skierował ją do bramki Tercjak

75′ Chmielewski za Kondratowicza

77′ Jastrzębski za Bazhana

80′ Dzierzgowski z żółtą kartką

81′ Tupik i Kiarszys za Tercjaka i Gietka

82′ Róg dla WISSY i bez zagrożenia pod naszą bramką

83′ GOL dla WISSY. 4:0 Mateusz Jastrzębski. Błąd naszej obrony i Jastrzębski dobija nas na 4:0

87′ Róg dla WISSY, po dośrodkowaniu groźnie i jeszcze jeden róg

89′ Okazja WARMII ale na spalonym był Wojno

90′ Koniec fatalnego meczu naszej drużyny i wysokiej porażki w Szczuczynie.

22.10.2022 Szczuczyn,  Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo  4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Paweł Sobolewski (samobójcza) 13′, 2:0 Łukasz Tercjak 36′, 3:0 Łukasz Tercjak 75′, 4:0 Mateusz Jastrzębski 83′

WISSA : 41.Sztukowski – 6.Łukasik, 8.Świderski, 3.Dziuba (84′ 11.Nowakowski),  10.Tercjak (Kpt) (80′ 7.Tupik), 16.Cychol (83′ 22.Dzięgielewski), 17.Zambrowski, 21.Bazhan (77′ 9.Jastrzębski), 28.Modzelewski, 98.Gietek (80′ 14.Kiarszys), 66.Wasilewski

REZERWA: 1.Myśliński – 2.Pukilowski, 7.Tupik, 9.Jastrzębski, 11.Nowakowski, 14.Kiarszys, 22.Dzięgielewski

TRENER: Marcin Gałązka

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison (Kpt), 29.P.Sobolewski, 6.Śleszyński –  11.Skalski (18′ 17.Ł.Wojno), 8.Kossyk, 3.Mazurek (55′ 20.Zaniewski), 10.Nikolaichuk (63′ 4.Mikucki) – 9.Kondratowicz (75′ 16.Chmielewski), 7.Dzierzgowski (Kpt) (80′ 19.Bukowski)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski –  4.Mikucki, 20.Zaniewski, 16.Chmielewski, 15.Tuzinowski, 19.Bukowski, 17.Ł.Wojno

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Szymon Szymajda (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Wasilewski (WISSA), Mazurek, Kossyk, Dzierzgowski (WARMIA)

Czerwona kartka: 63′ Edison – za faul taktyczny