Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
19 czerwca, 2021 17:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

Witamy z Choroszczy a właściwie z … Sevilli, skąd dziś będziemy relacjonować mecz ostatniej kolejki KEEZA IV ligi WISSA – WARMIA. To może być troszkę inna relacja niż tradycyjnie, ale postaramy się zrobić ją najlepiej jak się da w tej wyjazdowej sytuacji.

Wiemy, że mecz rozpocznie się z 10-minutowym opóźnieniem. Powodem jest to, że nie dotarły na czas do Choroszczy… stroje naszych zawodników. W związku z tym, że o meczu w tym miejscu dowiedzieliśmy się niemal w ostatniej chwili, nie byliśmy w stanie wynająć autobusu i piłkarze musieli pojechać na mecz busem i kilkoma samochodami. Jeden z samochodów obsługi technicznej i realizującej zapis video z meczu ma opóźnienie.

1′ Rozpoczęła WISSA

4′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

7′ Pierwsze minuty to bardzo ostrożna gra z obu stron

10′ Dośrodkowanie z prawej strony, piłka przechodzi przez pole karne i minimalnie niecelnie  strzela Zambrowski z 11 metrów

12′ Nasz rzut różny, zbyt długie dośrodkowanie Mikuckiego
14′ GOL dla WISSY. 1:0 Mariusz Łapiński. Uderzenie z 25 metrow Łapińskiego znajduje drogę do naszej bramki…
18′ Po strzelonej bramce gra toczy się w środkowej strefie boiska
23′ Dośrodkowanie WISSY i łapie piłkę Sobolewski
26′ Strzał z dystansu Toczydłowskiego obok bramki
27′ Przechwyt pod naszą bramką Toczydłowskiego, podanie do Radzikowskiego i po rykoszecie różny dla WISSY
28′ Po dośrodkowaniu faul Macieja Krupy i rzut karny dla WISSY
29′ GOL dla WISSY. 2:0 Damian Toczydłowski. Pewny strzał zawodnika ze Szczuczyna z rzutu karnego
35′ Rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu bez korzyści dla gospodarzy
38′ Sobolewski broni strzał z rzutu wolnego
44′ Okazja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego ale nikt nie zamknął podania
45′ Dwie minuty doliczone
45′ + 1′ Mikucki strzela bardzo groźnie ale broni Sztukowski
45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy
46′ WARMIA zaczęła drugą połowę
47′ Zagranie wzdłuż naszej bramki i po rykoszecie Tuzinowski był bliski pokonania własnego bramkarza
51′ Chyliński za Arciszewskiego, Koszczuk za Krupę
53′ Bomba Zambrowskiego, zbija piłkę Sobolewski
55′ trudno o ocenę, gdy nie widzi się meczu na żywo ale nasz zespół gra dziś bardzo słabo
56′ Wójcicki za Hołtyna
57′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu
62′ Dośrodkowanie WISSY ale na szczęście niecelne wykończenie akcji
66′ Za kontuzjowanego Radzikowskiego wchodzi Dojlida
71′ Niebrzydowski za Randzio i Kwieciński za Tuzinowskiego
72′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu
72′ Ładny rajd Niebrzydowskiego, zakończony groźnym strzałem obok bramki
73′ Chyliński fauluje bramkarza WISSY
82′ GOL dla WISSY. 3:0 Mariusz Łapiński. Fantastyczny strzał Łapińskiego z 28 metrów w samo okienko naszej bramki i jest po meczu
43′ Mecz zbliża się do końca. Nie byliśmy w stanie dziś zagrozić WISSIE w wygraniu ligi. Zespół ze Szczuczyna był zdecydowanie najrówniej grającą drużyną w KEEZA IV lidze i trzeba przyznać, że zasłużenie ją wygrywa. I już teraz gratulujemy klubowi ze Szczuczyna awansu do III ligi.
45′ W Choroszczy doliczony czas gry
45′ + 2′ Koniec meczu.

19.06.2021 Choroszcz, Stadion Miejski

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Mariusz Łapiński 14′, 2:0 Damian Toczydłowski 29′ (rzut karny), 3:0 Mariusz Łapiński 82′

WISSA: 41.Sztukowski – 17.Zambrowski (86′ 28.Ruszczyk), 5.Zalewski, 16.Szaraniec, 6.Łapiński, 66.Koncewicz, 7.Toczydłowski, 91.Radzikowski (65′ 9.Dojlida), 10.Tercjak, 21.Trambecki (74′ 22.Jurczak), 2.Szuchnicki

REZERWA: 14.Wyszyński – 9.Dojlida, 22.Jurczak, 28.Ruszczyk

TRENER: Marcin Gałązka

WARMIA:  1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt) (71′ 10.Niebrzydowski), 18.Edison, 13.Tuzinowski (71′ 8.Kwieciński), 2.Krupa (51′ 15.Koszczuk) – 4.Mikucki, 3.Domurat, 17.Arciszewski (51′ 6.Chyliński), 16.Chmielewski, 11.Hołtyn (56′ 19.Wójcicki) – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Święciński – 6.Chyliński, 8.Kwieciński, 10.Niebrzydowski, 15.Koszczuk, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Leszek Bielicki (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Chyliński (WARMIA)