Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
12 października, 2022 18:00 Puchar Polski 2022/2023

Podsumowanie

Dobry wieczór! Za niespełna pół godziny rozpoczniemy relację tekstową z meczu pucharowego, w którym dziś WARMIA Grajewo zmierzy się z WIGRAMI Suwałki. Zachęcamy do zapoznania się ze składami obu zespołów i zostania z nami.

1′ Zaczęła WARMIA

1′ Starcie zawodników, poszkodowany był Bukowski ale już podniósł się z boiska

3′ Dyskusyjna żółta kartka dla Filipa Chmielewskiego

5′ Akcja WIGIER ale bardzo nieudane zagranie Milewskiego

8′ Teraz ładne podanie Chmielewskiego, lecz bramkarz WIGIER uprzedził Kondratowicza

9′ Strzał Fiedorowicza broni Święciński

10′ Znakomita akcja i strzał Skalskiego – Wróblewski wybił na róg!

11′ Po dośrodkowaniu piłka opuściła boisko

11′ Okazję miał Nikolaichuk i znów Wróblewski uchronił swój zespół

13′ Rzut wolny dla WIGIER blisko naszego pola karnego – dośrodkował Gulbierz, wybił Edison

15′ Świetna akcja Kondratowicza lewą stroną i strzał naszego zawodnika był jednka zbyt lekki – bramkarz nie miał problemu z obroną

16′ Gulbierz w dobrej sytuacji ale wyjaśniamy to

19′ Kombinacyjna akcja WIGIER – wyjaśniamy

20′ Gulbierz strzela obok bramki

24′ Polak ukarany żółtą kartką

24′ Rzut wolny blisko naszego pola karnego, ale po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

25′ Okazja WARMII ale Bukowski stracił piłkę

26′ Strzał Skalskiego z rzutu wolnego broni Wróblewski

31′ Było bardzo groźnie, ale wyjaśnił sytuację Edison

35′ GOL dla WIGIER. 1:0 Marcin Fiedorowicz. Solowa akcja prawą stroną boiska Fiedorowicza i strzał w róg bramki Święcińskiego.

37′ Znów świetna okazja gospodarzy, ale Mickiewicz po podaniu Kalinowskiego strzelił nad bramką

40′ Strzał Kubraka nad poprzeczką naszej bramki

41′ Dobre dośrodkowanie Polaka jednak Mazurek nie opanował piłki

42′ Ładny strzał Bukowskiego broni Wróblewski

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Po solowej akcji FIedorowicza przegrywamy 0:1.

Po przerwie w naszym zespole trzy zmiany: Zaniewski za Bukowskiego, Kossyk za Chmielewskiego i Wojno za Kondratowicza

46′ Zaczynają WIGRY

46′ Akcja gospodarzy i strzał nad naszą bramką

49′ Strzał Kalinowskiego broni Święciński

50′ Okazja WIGIER – strzał świetnie odbija Święciński a po chwili Mickiewicz fatalnie pudłuje!

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Dawid Skalski! Nikolaichuk wrzucił piłkę w pole karne, tam Wojno zgrał do Skalskiego a ten z bliska zdobył gola!

53′ Rzut wolny dla WIGIER – Fiedorowicz mocno ale obok naszej bramki

54′ Dobra akcja WARMII i Skalski strzela ponad bramką

55′ GOL dla WIGIER. 2:1 Łukasz Kubrak. Odbita piłka trafiła do Kubraka, który mocnym strzałem w róg nie dał szans Święcińskiemu

58′ Mocny strzał Kossyka, ale bardzo niecelny

58′ Za Mickiewicza Zackiewicz

61′ Gorąco w naszym polu karnym, lecz w końcu wybiliśmy piłkę

63′ Święciński broni strzał Gulbierza

63′ Róg dla gospodarzy i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

64′ Łada za Ramotowskiego

66′ Kossyk z rzutu wolnego do Zaniewskiego i po strzale głową piłka minimalnie omija słupek bramki WIGIER!

67′ Dzierzgowski za Mazurka

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Łukasz Wojno! Z rzutu wolnego dośrodkował Kossyk i Łukasz Wojno głową ładuje piłkę do bramki!

71′  Róg dla WIGIER – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

73′ Kolejny róg suwalczan i po chwili następny – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

78′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:3 Tomasz Dzierzgowski! Kapitalna główka Dzierzgowskiego po dośrodkowaniu Wojno!

81′ Będzie groźnie – rzut wolny dla WIGIER blisko naszego pola karnego

81′ Rytelewski za Milewskiego

81′ Mocny strzał Fiedorowicza broni Święciński

83′ Tuzinowski za Sobolewskiego

84′ Dobra akcja WARMII ale zablokowany strzał Kossyka

85′ Róg dla WIGIER – wybijamy piłkę

87′ Mikucki za Nikolaichuka

88′ Rzut wolny dla WIGIER blisko naszego pola karnego

89′ Wybijamy piłkę

89′ Gracz WIGIER próbował wymusić rzut karny

89′ Żółta kartka dla Diakhite

90′ + 1′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska w okolicach pola karnego WIGIER

90′ + 1′ Przejęli piłkę obrońcy

90′ + 2′ Kossyk ukarany żółtą kartką

90′ + 3′ Dzierzgowski z żółtą kartką

90′ + 4′ KONIEC MECZU! Mamy awans!

III Runda Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego

12.10.2022 Suwałki, Stadion Miejski

WIGRY Suwałki – WARMIA Grajewo 2:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Marcin Fiedorowicz 35′, 1:1 Dawid Skalski 51′, 2:1 Łukasz Kubrak 56′, 2:2 Łukasz Wojno 68′, 2:3 Tomasz Dzierzgowski 78′

WIGRY: 30.Wróblewski – 4.Kozłowski (Kpt), 6.Przełomski, 18.Romatowski (64′ 8.Łada),  27.Kubrak, 44.Gulbierz, 10.Fiedorowicz, 11.Kalinowski, 89.Diakhite, 22.Milewski (81′ 20.Rytelewski), 28.Mckiewicz (58′ 77.Zackiewicz)

REZERWA: 33.Słowikowski – 3.Rutkowski, 8.Łada, 17.Lipiński, 20.Rytelewski, 28.Mickiewicz, 26.Dębski, 77.Zackiewicz

TRENER: Dariusz Koncewicz

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison (Kpt), 29.P.Sobolewski (83; 15.Tuzinowski), 6.Śleszyński – 16.Chmielewski (46′ 8.Kossyk),  3.Mazurek (66′ 7.Dzierzgowski), 11.Skalski, 10.Nikolaichuk (87′ 4.Mikucki), 19.Bukowski (46′ 20.Zaniewski) – 9.Kondratowicz (46′ 17.Wojno)

REZERWA: 4.Mikucki, 20.Zaniewski, 15.Tuzinowski, 8.Kossyk, 17.Ł.Wojno,7.Dzierzgowski

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Jakub Rutkowski  (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Diakhite (WIGRY), Chmielewski, Polak, Kossyk, Dzierzgowski (WARMIA)