WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski

10 sierpnia, 2019 17:00 IV liga 2018/2019

Początek meczu o godzinie 17:00!

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Pierwszy rzut rożny dla grajewian

3′ Po dośrodkowaniu groźnie pod bramką TURA, ale Plisiuk wybija piłkę

9′ GOL dla TURA! 0:1 Michał Walczuk! Błąd naszej obrony, dośrodkowanie Stypułkowskiego i Walczuk głową pokonał Sobolewskiego. Źle zaczynamy ten mecz.

13′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego gości

13′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Drażba! Dośrodkowanie Mikuckiego i po główce (barku?) Drażby piłka wpada do bramki ponad Plisiukiem!

16′ Potężny strzał Mikuckiego z rzutu wolnego mija bramkę

20′ Groźnie w naszym polu karnym, ale wyjaśniamy sytuację

22′ Mikucki do Dzierzgowskiego, ale Plisiuk nie dał się zaskoczyć

25′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

28′ Rzut rożny dla WARMII – źle zagrana piłka, szybka kontra TURA i Karol Kosiński w sytuacji sam na sam z Sobolewskim posyła piłkę lobem tuż obok słupka!

31′ Znów korner dla gości, którzy przeważają od kilku minut – po chwili kolejny róg dla TURA

33′ Po kolejnym dośrodkowaniu zamieszanie pod naszą bramką ale bez konsekwencji

34′ Popełniamy zbyt dużo błędów – raz po raz „sami sobie stwarzamy” groźne sytuacje pod swoją bramką

38′ Po dośrodkowaniu Randzio przed świetną szansą byli Mikucki i Kondratowicz, ale piłka minęła bramkę!

41′ Kolejny róg dla TURA – sprytne rozegranie i Karol Kosiński strzałem piętą próbował zaskoczyć Sobolewskiego

42′ Dośrodkowanie Kamila Randzio i pięknie wybija piłkę Plisiuk

43′ Rzut rożny dla WARMII, po chwili kolejny – po następnym dośrodkowaniu strzał Dzierzgowskiego obok bramki

45′ Koniec pierwszej połowy – remisujemy 1:1 z TUREM, ale gramy słabo

Poprawiamy błąd – bramkę dla TURA zdobył Michał Walczuk a nie Rafał Kulikowski

46′ Drugą połowę zaczyna TUR – nie ma zmian w obu zespołach

47′ Ładna akcja i groźny strzał Mikuckiego tuż obok bramki!

47′ Duże zamieszanie pod bramką TURA ale w końcu piłka opuszcza boisko

49′ Dzierzgowski w doskonałej sytuacji strzela zbyt lekko!

49′ Strzał Kondratowicza broni Plisiuk

52′ Kolejna okazja i Mikucki strzela obok bramki! W kilka minut mogliśmy strzelić przynajmniej 3 gole!

55′ Zmiana w TURZE – Walczuka zmienił Kiersnowski

55′ Rzut rożny dla TURA i bez zagrożenia po dośrodkowaniu

63′ Świetny kontratak WARMII i Kondratowicz marnuje doskonałą okazję!

65′ Rzut rożny dla gości i po chwili piłka w rękach Sobolewskiego

70′ Zmiana w TURZE – za Rafała Kulikowskiego wszedł Falkowski

72′ Dzierzgowskiego zmienia Chyliński

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Paweł Drażba! Dośrodkowanie z prawej strony z rzutu wolnego i Drażba głową wyprowadza WARMIĘ na prowadzenie!

74′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu niecelny strzał Drażby

85′ Rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu piłkę łapie Sobolewski

86′ Świetną okazję marnuje Chyliński – posłał piłkę wzdłuż bramki!!

87′ Wójcicki zmienia Drażbę

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Marcin Mikucki! Chyliński podał Miukuckiemu a ten mocnym strzałem w róg pokonał Plisiuka!

89′ Ogromne zamieszanie pod bramką WARMII – ale w końcu łapie piłkę nasz bramkarz!

90′ Mściwujewski zmienia Kondratowicza

90′ + 4′ Koniec meczu. Wygrywamy 3:1 i to jest najważniejsze. Na wyeliminowanie błędów przyjdzie czas.

10.08.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Michał Walczuk 9′, 1:1 Paweł Drażba 13′, 2:1 Paweł Drażba 73′, 3:1 Marcin Mikucki 88′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 10.Janik, 15.Zarzecki, 20.Drażba (87′ 13.Wójcicki)–  11.Kondratowicz (90′ 8.Mściwujewski), 7.Dzierzgowski (72′ 9.Chyliński)

REZERWA: 1.Święciński –  2.Krupa,13.Wójcicki, 14.Marczykowski, 3.Koszczuk, 9.Chyliński, 8.Mściwujewski

TUR:1.Plisiuk – 13.Lewczuk (Kpt), 8.Car, 5.P.Kosiński, 9.Pęza, 7.K.Kosiński, 10.Łochnicki, 16.Walczuk (55′ 4.Kiersnowski), 17.K.Kulikowski (70′ 15.Niemczynowicz), 19.R.Kulikowski (70′ 3.Falkowski), 11.Stypułkowski
REZERWA: 12.Łukaszewicz – 2.Szklarz, 3.Falkowski, 4.Kiersnowski, 15.Niemczynowicz, 20.Daniłowski, 6.Gronowski

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Podlaski ZPN)