WARMIA Grajewo – OLIMPIA Zambrów

4 września, 2021 16:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do naszej relacji tekstowej z meczu WARMII z OLIMPIĄ Zambrów od godziny 16:00.

Znane są już składy obu zespołów – w WARMII do kontuzjowanych Dzierzgowskiego i Zaniewskiego dołączył w minionym tygodniu Kamil Randzio. W kadrze znalazł się już powracający po urazie Marcin Mikucki, ale zacznie mecz na ławce rezerwowych.

1′ Zaczęli goście

4′ Akcja WARMII i niecelny strzał Kondratowicza

5′ Zalewski szarżował w naszym polu karnym, ale Tuzinowski skutecznie go powstrzymał

7′ Będzie groźnie. Faulowany był Kalinowski tuż przed naszym polem karnym i rzut wolny dla gości

7′ Strzał Malinowskiego, obcierka o któregoś z naszych i róg dla OLIMPII

8′ Po rozegraniu wrzutka w nasze pole karne i faul na Święcińskim

10′ Wojno strzelał nad bramką gości

12′ Drugi róg dla OLIMPII i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

15′ Zalewski strzałem głową trafia do naszej bramki, ale był na oczywistym spalonym

15′ Szansa Kondratowicza, jednak Gralik uprzedził naszego zawodnika

18′ Jak na razie przeważają goście, ale mądrze i skutecznie się bronimy

19′ Szansa Kalinowskiego, ale nie dał się zaskoczyć Święciński

20′ Pierwszy róg dla WARMII – Domurat głową strzela w samo okienko bramki, ale Gralik broni!

22′ Rzut wolny z lewej strony boiska dla gości

22′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę Edison a po szybkim kontrataku przed szansą Kondratowicz, ale bramkarz gości wybija piłkę wybiegiem poza swoje pole karne!

25′ Mocny strzał Dawidowicza obok słupka naszej bramki

29′ Po akcji głową strzelał Ciborowski, ale nie trafił w bramkę

33′ Bardzo groźnie pod naszą bramką i Ciborowski trafia w słupek

34′ W rewanżu kontratak WARMII i strzał Hołtyna, niestety zbyt lekki i Gralik łapie piłkę bez problemu

37′ Róg dla OLIMPII

38′ Po rozegraniu piłki mocny strzał Dawidowicza obok naszej bramki

40′ Groźnie strzelał Zalewski ale dobrze broni Filip!

41′ Róg dla gości – Edison wybija piłkę po dośrodkowaniu

45′ Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis w Grajewie

46′ Bez zmian w składach drugą połowę zaczyna WARMIA

47′ Zalewski faulowany w naszym polu karnym i rzut karny dla OLIMPII

48′ GOL dla OLIMPII. 0:1 Kamil Zalewski. Sam poszkodowany pewnie wykonał jedenastkę.

48′ To była co najmniej dyskusyjna sytuacja – wydaje się, że faul o ile w ogóle był, miał miejsce poza polem karnym. Zobaczymy w pomeczowej relacji video…

51′ GOL dla OLIMPII. 0:2 Rafał Kalinowski. Fatalny błąd naszej defensywy i Kalinowski z pola karnego strzela w róg bramki.

53′ Zalewski na spalonym

55′ Okazja Kondratowicza ale broni Gralik

56′ GOL dla OLIMPII. 0:3 Patryk Malinowski. Znów katastrofalny błąd i po chwili Malinowski strzałem w róg strzela trzeciego gola

57′ Mikucki za Hołtyna

58′ P.Jastrzębski za Grochowskiego

61′ Okazja WARMII ale na spalonym Mikucki

67′ Strzał Mackiewicza broni Święciński

68′ Święciński wybija na róg strzał Zalewskiego

69′ Po dośrodkowaniu kolejny rzut rożny dla gości

70′ Następny rzut rożny dla OLIMPII

70′ M.Jastrzębski i Bieliński za Mackiewicza i Dawidowicza

71′ Po dośrodkowaniu świetny kontratak grajewian, ale strzał Kondratowicza broni Gralik

75′ Rzut rożny dla OLIMPII – wybiliśmy piłkę

78′ Łapiński za Wyszomierskiego

80′ Wojno przed szansą, ale broni Gralik

80′ GOL dla WARMII! 1:3 Łukasz Wojno. Błąd Łapińskiego i Wojno strzela honorowego gola dla grajewian.

81′ Nikolaichuk za Chmielewskiego

86′ Ładna akcja Kondratowicza ale nie dotarła piłka do Łukasza Wojno!

87′ Krupa za Edisona

88′ Mocny strzał Zalewskiego broni Święciński

90′ 3 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Róg dla WARMII

90′ + 1′ Po dośrodkowaniu strzał głową Domurata broni Gralik

90′ + 3′ Piękny strzał Kossyka z rzutu wolnego obronił Gralik!

90′ + 4′ Szansa gości i odbija piłkę Święciński

90′ + 5′ Koniec. Przegrywamy 1:3 z faworytem rozgrywek. Szkoda straconych goli po szkolnych błędach.

04.09.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – OLIMPIA Zambrów 1:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Kamil Zalewski 48′ (rzut karny), 0:2 Rafał Kalinowski 51′, 0:3 Patryk Malinowski 56′ , 1:3 Łukasz Wojno 80′

WARMIA: 12.Święciński –  3.Domurat, 18.Edison (87′ 2.Krupa), 15.Tuzinowski (80′ 19.Wójcicki), 6.Śleszyński – 7.Kondratowicz, 17.Arciszewski (Kpt), 8.Kossyk, 16.Chmielewski (81′ 10.Nikolaichuk), 11.Hołtyn (57′ 4.Mikucki) – 9.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski –  2.Krupa, 5.Kukliński, 13.Staniszewski, 10.Nikolaichuk, 19.Wójcicki, 4.Mikucki

TRENER: Leszek Zawadzki

OLIMPIA: 29.Gralik – 5.Ciborowski, 8.Paczkowski, 15.Radecki, 21.Dawidowicz  (70′ 18.Bieliński) – 6.Mackiewicz (70′ 11.M.Jastrzębski), 10.Grochowski (58′ 9.P.Jastrzębski), 14.Malinowski, 20.Kalinowski, 22.Wyszomierski (78′ 4.Łapiński) – 7.Zalewski (Kpt)

REZERWA: 1.Subczyński – 2.Żero, 4.Łapiński, 9.P.Jastrzębski, 11.M.Jastrzębski, 18.Bieliński, 25.Gużewski

TRENER: Tomasz Kulhawik

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Podlaski ZPN)