TUROŚNIANKA Turośń Kościelna — KS WARMIA Grajewo

29 marca, 2023 16:15 Puchar Polski 2022/2023

Dzień dobry. W środowe popołudnie witamy z Turośni Kościelnej, gdzie za kwadrans WARMIA rozpocznie mecz o ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski. Znane są już składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej.

1′ Zaczynają gospodarze

3′ Strzał Kondrackiego, po rykoszecie broni Mysiewicz

4′ Dośrodkował Skalski i Jendruczek łapie piłkę

6′ Łapiński ukarany żółtą kartką

7′ Kondracki z rzutu wolnego trafia w mur złożony z naszych piłkarzy

8′ Akcja Kondratowicza i róg dla WARMII

9′ Po dośrodkowaniu kolejny róg

9′ Po dośrodkowaniu strzał Łapińskiego i piłka o centymetry mija słupek!

11′ Wojno minimalnie nad poprzeczką – to powinno być 2:0!

12′ Akcja gospodarzy i nieudane dośrodkowanie –  piłka opuszcza boisko

17′ Śleszyński dograł piłkę w pole karne ale Jendruczek łapie

20′ Jendruczek broni strzał Kamila Randzio

21′ Indywidualna szarża Kondratowicza i Jendruczek odbija piłkę nogami!

24′ Kondracki fauluje Mysiewicza i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy

26′ Kondratowicz zagrał w pole karne do Skalskiego, ale Dawid nie sięgnął piłki

28′ Róg dla WARMII

29′ Po dośrodkowaniu ponad poprzeczką strzela Skalski

33′ Okazja gospodarzy i strzał w boczną siatkę

35′ Dośrodkowanie Stawieckiego i Wojno strzela głową nad bramką!

36′ Znów aktywny od początku meczu Kondratowicz i kolejny róg dla WARMII

36′ Po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał Stawieckiego

42′ Edison trafia w poprzeczkę!

44′ Róg dla WARMII

44′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

45′ 2 minuty dolicza sędzia

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Dużo okazji – żadna nie została wykorzystana

46′ Drugą połowę bez zmian w składach zaczyna WARMIA

46′ Kosikowski z żółtą kartką

47′ Jendruczek broni strzał Skalskiego

52′ GOL dla TUROŚNIANKI. 1:0 Maciej Kondracki. Kondracki ograł naszego bramkarza, który wyszedł z pola karnego i strzałem z ostrego kąta zdobył prowadzenie dla gospodarzy

58′ Atakujemy ale to nie przynosi żadnych efektów

59′ Skalski strzela tuż obok słupka

60′ Kondracki strzela ponad naszą bramką

62′ Bińczak za Stawieckiego

62′ Pierwszy róg dla gospodarzy

62′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

64′ Skalski z żółtą kartką

65′ Łapiński sam na sam z bramkarzem i strzela obok bramki…

66′ Śleszyński z żółtą kartką

69′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego faul na Jendruczku

70′ Mikucki za Kondratowicza

73′ Polak za Randzio

75’Po dośrodkowaniu Mysiewicz wybija na róg strzał Maliszewskiego!

76′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

78′ Wojno strzela ponad bramką

82′ Mingielewicz za Śleszyńskiego

85′ GOL dla TUROŚNIANKI. 2:0 Łukasz Bagrowski. Drugi gol dla TUROŚNIANKI – Bagrowski sam ana sam z Mysiewiczem i nie daje szans naszemu bramkarzowi

87′ Bukowski strzela obok bramki

88′ Cudem nie tracimy trzeciego gola….

90′ 6 minut dolicza sędzia do naszego koszmaru

90′ + 4′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

90′ + 5′ Jeszcze czerwona kartka dla gracza gospodarzy

90′ + 6′ Okazja WARMII, ale Jendruczek broni

90′ + 7′ Koniec meczu. Kompromitacja i odpadamy z Pucharu Polski. Gratulacje dla zwycięzców.