TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo

Data Czas
9 czerwca, 2021 17:00

Witamy z Bielska Podlaskiego.Już za niespełna pół godziny rozpoczniemy relację tekstową z meczu TUR – WARMIA. Zapraszamy!

Rozpoczęcie meczu opóźnia się. Tuż obok narożnika boiska po wczorajszej imprezie zaparkowała naczepa, która zdaniem delegata Podlaskiego ZPN zagraża bezpieczeństwu zawodników. Czekamy na ruch organizatorów.

Pojawiły się kołdry (?)… 🙂

Wygląda na to, że po „zabezpieczeniu” przyczepy mecz za kilka minut się rozpocznie.

Zawodnicy i sędziowie już na boisku. Zaraz zaczynamy.

1′ Zaczęła WARMIA. Dokładnie o 17:25

2′ Dwa kolejne rzuty rożne dla TURA ale bez korzyści dla gospodarzy

4′ Rzut wolny dla WARMII ale Mikucki trafia w mur

5′ Akcja TURA i minimalnie niecelny strzał Niemczynowicza! Było groźnie

6′ Jest w naszym składzie Dzierzgowski, dojechał też Popławski ale brakuje Marcina Arciszewskiego i Maćka Krupy

7′ Okazja WARMII, ale Chyliński stracił piłkę w polu karnym

11′ Znów okazja grajewian ale Dzierzgowski trochę zbyt długo zwlekał ze strzałem

12′ Róg dla TURA – wybijamy piłkę

16′ Czwarty rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu niecelny strzał Stypułkowskiego

20′ Pierwszy róg dla WARMII

20′ Przerwa w grze – ciągnik siodłowy zabiera przyczepę z bieżni stadionu…

23′ Zbyt mocne dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu rożnego

24′ Rogowski trafił w słupek naszej bramki a po chwili strzał Niemczynowicza kapitalnie broni Święciński!

25′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

27′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym, sędzia gwiżdże przewinienie naszego zawodnika

28′ Świetne dośrodkowanie Chylińskiego ale Bińczak nie zdecydował się na strzał obrońcy przejęli piłkę

29′ Piąty korner dla TURA – nieudane dośrodkowanie

34′ Stypułkowski przed szansą, ale Filip wyjściem wyjaśnia sytuację

36′ Okazja Chylińskiego i w ostatniej chwili wybił mu piłkę obrońca

37′ Piotr Kosiński ukarany żółtą kartką

38′ Edison z rzutu wolnego ponad bramką

42′ Po uderzeniu na naszą bramkę przypadkowa ręka Tuzinowskiego i rzut karny dla TURA

43′ GOL dla TURA. 1:0 Kevin Kiersnowski. Pewny strzał zawodnika gospodarzy i niestety Filip tym razem nie dał rady

45′ + 2′ Okazja WARMII ale tracimy piłkę

45′ + 3′ Mocny strzał Domurata odbija Sidun a Dzierzgowski strzela gola, ale sędzia dopatrzył się spalonego…

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy

46′ Zaczął TUR. Chmielewski zmienił Kamila Randzio

47′ GOL dla TURA. 2:0 Karol Kosiński. Stypułkowski dograł pole karne, gdzie Karol Kosiński z bliska pokonał Święcińskiego

48′ Kosiński znów przed szansą ale świetnie broni Filip!

49′ Znakomita okazja Dzierzgowskiego ale Sidun świetnie broni!

50′ Popławski zmienia Bogdaniuka

52′ Święciński kapitalnie broni strzał Sypytkowskiego

54′ GOL dla TURA. 3:0 Karol Kosiński. Wrzutka Niemczynowicza, odbił piłkę Święciński a Karol Kosiński z bliska strzela swojego drugiego gola

56′ Znów kapitalna interwencja Filipa!

65′ Strzał Stypułkowksiego Święciński znakomicie odbija na słupek!

67′ GOL dla TURA. 4:0 Krzysztof Cudowski. Fatalna pomyłka sędziego, który nie zauważył zagrania ręką zawodnika gospodarzy, po tym poszła kontra Stypułkowski zagrał do Cudowskiego i padł czwarty gol…

71′ Sidun broni strzał Edisona z rzutu wolnego

73′ Dośrodkował Hołtyn, ale piłka ponad bramką…

75′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zgrywał piłkę Domurat ale przejęli ją gospodarze

78′ Bardzo dobre dośrodkowanie Kwiecińskiego ale Dzierzgowskiemu przeszkodził obrońca

82′ Dwa kolejne rzuty rożne dla TURA, ale bez zagrożenia po dośrodkowaniu

85′ Pada gol dla TURA, ale z ewidentnego spalonego, którego nawet ten sędzia musiał odgwizdać

87′ Róg dla TURA ale przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

89′ Święciński broni strzał Cudowskiego

90′ Koniec meczu. Wysoko przegrywamy w Bielsku Podlaskim.

09.06.2021 Bielsk Podlaski, Stadion MOSiR

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kevin Kiersnowski 43′ (rzut karny), 2:0 Karol Kosiński 47, 3:0 Karol Kosiński 54′, 4:0 Krzysztof Cudowski 67′

TUR:1.Sidun – 5.P.Kosiński, 7.K.Kosiński (60′ 9.Cudowski), 8.Rogowski (70′ 22.Szeretucha), 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski (70′ 20.Daniłowski), 13.Lewczuk (Kpt),14.Kiersnowski (60′ 16.Walczuk), 15.Niemczynowicz, 17.K.Kulikowski, 18.Onacik

REZERWA: 12.Nos – 4.Smaleuski, 9.Cudowski, 16.Walczuk, 19.R.Kulikowski, 20.Daniłowski, 22.Szeretucha

TRENER: Paweł Bierżyn

WARMIA:  12.Święciński –  5.Randzio (Kpt) (46′ 16.Chmielewski), 18.Edison, 15.Tuzinowski – 4.Mikucki (58′ 19.Wójcicki), 9.Bogdaniuk (50′ 10.Popławski) 13.Koszczuk (62′ 17.Kwieciński), 3.Domurat, 8.Bińczak –  7.Dzierzgowski, 6.Chyliński (55′ 11.Hołtyn)

REZERWA: 1.Sobolewski –  2.Śleszyński, 17.Kwieciński, 16.Chmielewski, 10.Popławski. 11.Hołtyn, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Bartosz Tomaszuk (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: P.Kosiński, Walczuk (TUR), Randzio, Bińczak (WARMIA)