Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
21 listopada, 2021 13:00 IV liga 2021/2022

Podsumowanie

Witamy z Bielska Podlaskiego. Zapraszamy na naszą relację tekstową z dzisiejszego meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej rozgrywek IV ligi.

1′ Rozpoczęła WARMIA

3′ Niecelny strzał Rogowskiego

4′ Róg dla gospodarzy – dośrodkowanie wybija Mikucki

8′ Dobra akcja WARMII, wybijają piłkę obrońcy TURA

8′ Okazja dla nas, ale zabrakło strzału!

11′ Świetna okazja Kondratowicza,sam na sam z bramkarzem ale Plisiuk wybija piłkę!

12′ Róg dla WARMII- złe dośrodkowanie

18′ Rzut wolny dla TURA, blisko naszej bramki

19′ Dośrodkowaną piłkę wybił Edison

27′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową broni Święciński

29′ Groźny strzał Stypułkowskiego broni nasz bramkarz

29′ Róg dla TURA i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

31′ Kossyk do Wojno i strzał głową tuż obok bramki!

36′ Nikolaichuk z rzutu wolnego i z trudem łapie Plisiuk

41′ Piotr Kosiński z żółtą kartką

45′ + 1′ Bez bramek do przerwy. Niezła połowa w wykonaniu WARMII.

46′ Zaczyna TUR

47′ Edison strzelał tuż nad bramką po podaniu Kossyka z rzutu wolnego!

48′ Groźnie pod naszą bramką, ale bez gola

49′ Wojno w pole karne, ale Plisiuk uprzedził Hołtyna

53′ Mocny strzał Lewczuka wybił na róg Święciński

53′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

55′ Znowu strzał na naszą bramkę i broni Filip

57′ Nikolaichuk wrzucił piłkę w pole karne, ale nie doszedł do niej Wojno

59′ Róg dla TURA

59′ Kacprowski za Bazylewskiego

60′ Po dośrodkowaniu kolejny róg a po nim wybijamy piłkę

61′ I kolejny korner dla TURA – po dośrodkowaniu faul na Nikolaichuku

63′ Błąd naszej obrony i strzał Kacprowskiego nad naszą bramką

65′ Po rzucie z autu i strzale Wojno piłka mija słupek bramki gospodarzy!

66′ Róg dla TURA

67′ GOL dla TURA. 1:0 Patryk Stypułkowski, Po dośrodkowaniu piłka trafiła do Stypułkowskiego, mocny strzał i gol dla gospodarzy 🙁

71′ Dwie żółte kartki dla Pavlo Nikolaichuka i gramy w 10-kę

75′ GOL dla TURA. 2:0 Jan Kacprowski. Dośrodkowanie z prawej strony i Kacprowski głową strzela drugiego gola

76′ Duchnowski za Hołtyna

78′ Onacik za Lewczuka

81′ Róg dla TURA – dośrodkowanie wybija nasz bramkarz

82′ Troc za Niemczynowicza

84′ Wójcicki za Wojno

84′ Strzał Onacika broni Święciński

85′ Znowu broni nasz bramkarz – tym razem strzał Sypytkowskiego

87′ Stypułkowskiego zmienia Popiołek

88′ Kondratowicz sam na sam z Plisiukiem i znowu górą bramkarz TURA!

89′ Bukowski za Kossyka

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Bukowski sam na sam z Plisiukiem i strzał odbija bramkarz TURA

90′ +3′ Koniec meczu. Przegrywamy, choć graliśmy dużo lepiej niż przed tygodniem. To była ostatnia relacja w tym roku.Oby do wiosny….