SPARTA Augustów — KS WARMIA Grajewo

4 października, 2019 18:00 IV liga 2019/2020

Witamy z Augustowa. Niespodzianka w składzie WARMII – w zespole zadebiutuje 16-letni Kacper Śleszyński. Wychowanek naszej Akademii wyjdzie dziś w podstawowej jedenastce i będzie to jego ligowy debiut! Gratulujemy!

1′ Zaczyna SPARTA

2′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – po rozegraniu niecelny strzał Mikuckiego

4′ Kontratak WARMII i strzał Janika broni Sztukowski!

5′ Strzał Wójcickiego i znowu broni bramkarz gospodarzy

6′ Dobre dośrodkowanie Mikuckiego, ale nie sięgnął piłki Wójcicki

7′ Kapitalna akcja WARMII świetne podanie Mikuckiego i obrońca SPARTY zagrywa piłkę ręką i mamy rzut karny

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Karol Janik. Bardzo precyzyjny strzał i prowadzimy 1:0!

10′ Piękny strzał Cybulskiego tuż obok bramki SPARTY!!

11′ Akcja SPARTY ale na spalonym był napastnik gospodarzy

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Kacper Śleszyński! Świetna akcja WARMII i debiutujący w zespole Kacper Śleszyński pięknym strzałem z prawej strony pola karnego pokonuje Sztukowskiego!

17′ Mikucki z rzutu wolnego i piłka o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką

19′ Znów Mikucki  w roli głównej – dośrodkował a Kondratowiczowi niewiele zabrakło by zdobyć gola, ale nie sięgnął piłki

21′ Kamiński potężnym strzałem z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę naszej bramki!

25′ Ładna akcja gospodarzy i groźny strzał Krupińskiego świetnie broni Sobolewski

26′ Żółta kartka dla Zaniewskiego za krytykę decyzji arbitra

28′ Świetny strzał Kondratowicza tuż obok bramki!

38′ Mocny strzał MIkuckiego ponad bramką SPARTY

40′ Pierwszy rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

41′ Okazja WARMII, ale wybili piłkę obrońcy spod nogi Kondratowiczowi

42′ Znów okazja, dobre podanie Cybulskiego do Kondratowicza ale zdaniem sędziego nasz zawodnik był na spalonym

43′ Dośrodkowanie Mikuckiego i Wójcicki strzela głową obok bramki

45′ Koniec pierwszej, dobrej w wykonaniu grajewian połowy. Zasłużenie prowadzimy 2:0 w Augustowie.

46′ Drugą połowę zaczęła WARMIA

48′ GOL dla SPARTY. 1:2 Wojciech MIckiewicz, Mocny strzał Mickiewicza spoza pola karnego i niestety gol dla gospodarzy

52′ Błąd obrony SPARTY, przejął piłkę Mikucki, ale strzelił ponad poprzeczką!

53′ Znów Mikucki w polu karnym gospodarzy, ale piłkę łapie Sztukowski

55′ Żółta kartka dla Janika

56′ GOL dla SPARTY. 2:2 Paweł Zaniewski. Strzał z 30 metrów w sam róg bramki i Sobolewski bezradny. Wraca nasz koszmar z meczu w Krypnie….

65′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu strzał Edisona i kolejny korner – następne dośrodkowanie i znów głową uderzył Edison ale niecelnie

70′ Zmiana w SPARCIE – za wszedł D.Ziarko

71′ Potężny strzał Edisona obok bramki

71′ Kacpra Śleszyńskiego zmienia Kacper Niebrzydowski

74′ W dobrej sytuacji był MIkucki ale w ostatniej chwili wybija piłkę obrońca i mamy tylko rzut rożny

75′ Po dośrodkowaniu Sztukowski świetnie wybija poza bramkę strzał Edisona!

75′ Kolejny rzut rożny i wybijają piłkę obrońcy SPARTY

77′ Rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym ale w końcu łapie piłkę Sobolewski

78′ Górski zmienia Kondratowicza, który opuszcza boisko z urazem łokcia

79′ Ładny strzał Cybulskiego broni Sztukowski

81′ Groźnie w naszym polu karnym i w końcu piłka w rękach Sobolewskiego

83′ Marczykowski zmienia Wójcickiego

83′ Rzut rożny dla SPARTY po którym wybijamy piłkę

85′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka opuściła pole karne, po chwili powróciła i Edison strzelał na bramkę ale w ostatniej chwili odbił piłkę któryś z obrońców SPARTY

87′ Żółta kartka dla Edisona

87′ Z rzutu wolnego z 30 metrów od naszej bramki Kamiński trafia w słupek!

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Edison faulowany tuż przed polem karnym SPARTY

90′ + 3′ Cybulski strzela w mur zawodników SPARTY a odbitą piłkę posyła obok bramki

90′ + 4′ Koniec. To jest k… niemożliwe, ale znowu to zrobiliśmy. Tracimy zwycięstwo prowadząc 2:0… Nie chce się nawet o tym pisać. Frajerstwo.

04.10.2019 Augustów,

SPARTA Augustów – WARMIA Grajewo 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Karol Janik 7′ (rzut karny), 0:2 Kacper Śleszyński 15′, 1:2 Wojciech MIckiewicz 48′, 2:2 Paweł Zaniewski 56′

SPARTA: 96.Sztukowski – 2.Sakowicz, 5.Niedźwiecki, 9.Chabasiński, 16.Kopiczko, 15.Kamiński, 10.Krupiński, 13.Knoch, 11.Stasiński, 7.Mickiewicz, 14.Zaniewski (Kpt)

REZERWA: 1.Charytoniuk – 18.Jasiński, 6.D.Ziarko, 8.A.Ziarko, 17.Salik, 4.Klekotko

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio,17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz –  4.Mikucki, 10.Janik, 19.Cybulski, 16.Śleszyński (71′ 9.Niebrzydowski), 13.Wójcicki  (83′ 14.Marczykowski) – 11.Kondratowicz (78′ 7.Górski)

REZERWA: 1.Święciński,   14.Marczykowski, 3.Koszczuk, 9.Niebrzydowski, 2.Krupa, 7.Górski, 8.Mściwujewski

Sędzia: Michał Renkiewicz (Suwałki)
Żółte kartki: Zaniewski (SPARTA), Janik, Edison (WARMIA)