SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo

12 października, 2019 15:00 IV liga 2019/2020

Witamy z Szepietowa. Na wstępie mamy złe wieści – będziemy dziś mocno osłabieni. Oprócz nieobecnych od dłuższego czasu Sypytkowskiego i Tuzinowskiego oraz Drażby i Zarzeckiego, których nie ma w zespole od początku października nie pojechali dziś na mecz Arciszewski (praca), Edison i Święciński (kontuzje) oraz Dzierzgowski (mecz futsalu)

1′ Rozpoczęła SPARTA

4′ Krupa fauluje w polu karnym zawodnika gospodarzy i jest rzut karny dla SPARTY

5′ GOL dla gospodarzy. 1:0 Arkadiusz Wojno. Pewny strzał i 1:0 dla gospodarzy. Zaczęliśmy fatalnie.

6′ Strzał Wójcickiego broni Tymiński

10′ Rzut rożny dla WARMII po ładnej akcji Mikuckiego – bez korzyści po dośrodkowaniu

13′ Drugi korner dla WARMII i tym razem Cybulski dośrodkowuje w boczną siatkę

15′ Kwadrans gry za nami – nie gramy źle, ale po nieszczęsnym karnym prowadzą gospodarze

18′ Rzut wolny dla WARMII blisko lewego narożnika pola karnego – strzał Mikuckiego ponad bramką

22′ Mocny strzał Górskiego ponad poprzeczką

26′ Okazja WARMII – Górski podał w pole karne, ale Wójcicki nie sięgnął piłki

30′ Dośrodkowanie Randzio i piłkę łapie Tymiński

37′ Fatalne błędy naszych piłkarzy i mocny strzał Prusinowskiego kapitalnie broni Sobolewski

39′ Po strzale Janika z rzutu wolnego piłka zmierzała w okienko bramki, ale świetnie obronił Tymiński!

41′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kolejny korner – kolejne dośrodkowanie i wybijają piłkę obrońcy gospodarzy

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Krystian Wójcicki! Po wyrzucie piłki z autu spadła ona w pole karne i Wójcicki z bliska pokonał Tymińskiego!

45′ Koniec pierwszej połowy.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. W zespole gospodarzy na boisko wszedł Wiśniewski, który zmienił Rogowskiego

49′ Górski ukarany żółtą kartką

50′ Żółta kartka dla Janika

52′ Strzał Mikuckiego obok bramki

53′ Rzut rożny dla WARMII – groźnie pod bramką SPARTY, ale piłka w końcu opuszcza pole karne

56′ Świetna akcja Wójcickiego i mocny strzał, który broni Tymiński

63′ Żółta kartka dla Wiśniewskiego

65′ Strzał Prusinowskiego nad poprzeczką

66′ Rzut rożny dla SPARTY a po chwili następny – wybijamy piłkę

66′ Górskiego zmienia Kacper Śleszyński

69′ Okazja WARMII ale minął się z piłką Mikucki

73′ Z kontuzją opuszcza boisko Mateusz Cybulski – wygląda to na uraz mięśnia dwugłowego

75′ Niebrzydowski wchodzi na boisko w miejsce Cybulskiego

76′ Za Fabiszewskiego wszedł na boisko Gołaszewski

78′ Mikołajczyk ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Niebrzydowskim

80′ GOL dla SPARTY. 2:1 Arkadiusz Wojno. Piękna akcja Wojny, który „nawinął” Kamila Randzio i kapitalnym strzałem z 16 metrów pokonał Sobolewskiego

83′ Wójcicki ukarany żółtą kartką

84′ GOL dla SPARTY. 3:1 Adam Niemira. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Niemira głową zdobywa trzeciego gola.

87′ GOL dla SPARTY. 4:1 Emil Gołaszewski. Kompletny demontaż naszej obrony i Gołaszewski z bliska pokonuje Sobolewskiego.

90′ Jeszcze okazja Prusinowskiego ale strzał ponad bramką – jesteśmy niczym bokser po potężnym gongu

90′ + 3′ GOL dla SPARTY. 5:1 Arkadiusz Wojno. Strata fatalnie grającego Mikuckiego, długi przerzut do Wojny, który z pola karnego pokonał Sobolewskiego.

90′ + 5′ Przegrywamy i to w fatalnym stylu. Graliśmy osłabieni, ale to nie usprawiedliwia naszej drużyny. Młodzi zawodnicy zagrali na miarę swoich możliwości – dziś zawiedli ci doświadczeni i pozostaje oczekiwać na konsekwencje, które zostaną wobec nich wyciągnięte. Jeśli mamy tak grać to na mecz z Goniądzem wyjdą sami juniorzy.

12.10.2019 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo  5:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Arkadiusz Wojno 5′ (rzut karny), 1:1 Krystian Wójcicki 42′, 2:1 Arkadiusz Wojno 80′, 3:1 Adam Niemira 84′, 4:1 Emil Gołaszewski 87′, 5:1 Arkadiusz Wojno 90′ +3′

SPARTA: 12.Tymiński – 6.Sawicki (Kpt), 20.Margol (67′ 2.Mikołajczyk), 4.Niemira, 18.Judzicki, 10.Rogowski (46′ 8.Wiśniewski), 15.Wojno, 13.Czarnecki (78′ 3.Ożarowski), 16.Prusinowski, 9.Fabiszewski (76′ 11.Gołaszewski), 7.Betko

REZERWA: 8.Wiśniewski, 3.Ożarowski, 2.Mikołajczyk, 11.Gołaszewski

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Koszczuk, 2.Krupa, 6.Stankiewicz –  4.Mikucki, 7.Górski (66′ 16.Śleszyński), 10.Janik, 19.Cybulski (75′ 9.Niebrzydowski), 13.Wójcicki  – 11.Kondratowicz

REZERWA: 14.Marczykowski, 9.Niebrzydowski, 16.Śleszyński, 8.Mściwujewski

Sędzia: Szymon Szymajda (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Górski, Janik (WARMIA), WIśniewski, Mikołajczyk (SPARTA)