SPARTA 1951 Szepietowo – KS WARMIA Grajewo

11 października, 2020 15:00 IV liga 2020/2021

Witamy z Szepietowa i zapraszamy na naszą kolejną relację z ligowego meczu WARMII Grajewo.

Dziś zaczniemy w identycznym zestawieniu jak przed tygodniem w meczu z MKS Mielnik.

1′ Rozpoczną gospodarze

1′ Akcja SPARTY, ostre dośrodkowanie i wybija piłkę Edison

3′ Duży błąd naszego zespołu i Judzicki strzela na bramkę – broni Sobolewski

3′ Akcja Kondratowicza i strzał w boczną siatkę

7′ Groźnie pod bramką gospodarzy ale podanie Mikuckiego przeciął obrońca

11′ Dośrodkowanie Popławskiego z rzutu wolnego łapie Rakowiecki

14′ Kapitalne podanie Randzio do Kondratowicza, który ograł obrońcę, ale był zbyt blisko linii końcowej i jego strzał nie trafił do siatki!

19′ Zmiana u gospodarzy – za kontuzjowanego Antolaka wchodzi Decewicz

22′ Rzut rożny dla WARMII – duże zamieszanie pod bramką Rakowieckiego, ale nie ma gola!

24′ Świetna akcja WARMII – BIńczak dośrodkował, ale strzał głową Popławskiego tuż obok słupka!

27′ Rzut rożny dla nas – po dośrodkowaniu sprytny strzał głową Tuzinowskiego broni Rakowiecki

29′ Wiśniewski strzela ponad naszą bramką

30′ Kondratowicz trafia do bramki, ale był na spalonym

33′ GOL dla SPARTY. 1:0 Arkadiusz Wojno. Akcja SPARTY, strzał Wojno i piłka, chyba po rykoszecie wpada do naszej bramki…

37′ Bińczak z żółtą kartką

39′ Bardzo groźnie, strzelał Pruszyński obok naszej bramki

40′ Po akcji Mikuckiego z Kondratowiczem obrońca SPARTY wybija piłkę sprzed bramki!

42′ Kamil Randzio ukarany żółtą kartką

44′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Marcin Mikucki! Kapitalny przerzut Kondratowicza do Mikuckiego, świetny strzał i wyrównujemy!

45′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu jeszcze jedna wrzutka, łapie piłkę Rakowiecki i po chwili sędzia kończy pierwszą połowę

46′ Drugą połowę bez zmian w składach zaczyna WARMIA

46′ Zaczynamy mocnym akcentem – strzał Kamila Randzio z najwyższym trudem Rakowiecki wybija na róg

47′ Po dośrodkowaniu bez korzyści dla naszego zespołu

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Dawid Kondratowicz! Znakomita akcja zespołu – Nowik z lewej strony wrzucił piłkę wpole karne a tam Mikucki odegrał Kondratowiczowi i ten pewnym strzałem pokonał Rakowieckiego!

52′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści

53′ Stankiewicz zmienia Śleszyńskiego

56′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu piłka w rękach Sobolewskiego

58′ Po dośrodkowaniu Kamila Randzio blisko gola był BIńczak i Popławski ale chyba odrobinę sobie przeszkadzali

59′ Dobra akcja i strzał Kondratowicza nad bramką

62′ Wiśniewskiego zmienił Płotczyk

67′ Sypytkowski zmienia Mikuckiego

69′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał BIńczaka

70′ Świetne podanie Popławskiego do Sypytkowskiego, który strzela w długi róg, ale piłka mija słupek bramki!

77′ Okazja WARMII, ale Popławski z Nowikiem nie opanowali piłki

78′ Nowika zmienia Chmielewski

79′ Rzut rożny dla WARMII i znowu bez korzyści…

80′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu piłka dość szybko opuszcza boisko

83′ Korner dla nas – po dośrodkowaniu szybki kontratak gospodarzy, ale opanowaliśmy sytuację

85′ Bańkowski zmienia Żero

87′ Kondratowicz próbował strzału przewrotką ale nie udało się

89′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu przejęli piłkę gospodarze

89′ Żółta kartka dla Kondratowicza

90′ 2 minuty doliczone

90′ + 2′ Koniec. Wygraliśmy 2:1 i zasłużenie wywozimy 3 punkty z Szepietowa.

11.10.2020 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Arkadiusz Wojno 33′, 1:1 Marcin Mikucki 44′, 1:2 Dawid Kondratowicz 49′

SPARTA: 1.Rakowiecki – 13.Czarnecki, 7.Betko (Kpt),19.Antolak (19′ 3.Decewicz) 2.Margol (75′ 6.Sawicki),4.Pruszyński, 10.Janik, 18.Judzicki, 15.Wojno, 8.Wiśniewski (62′ 9.Płotczyk), 14.Żero (85′ 20.Bańkowski)

REZERWA: 12.Tymiński – 3.Decewicz, 6.Sawicki, 20.Bańkowski, 9.Płotczyk

TRENER: Robert Mioduszewski

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 11.Śleszyński (53′ 6.Stankiewicz)– 4.Mikucki (67′ 16.Sypytkowski), 17.Arciszewski, 10.Popławski, 19.Nowik (78′ 13.Chmielewski) , 8.Bińczak  – 7.Kondratowicz

REZERWA: 12. Święciński – 2.Krupa, 13.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 9.Drozdowski, 15.Hołtyn

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia:  Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Judzicki (SPARTA 1951), Śleszyński, Randzio, Kondratowicz (WARMIA)