Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
29 października, 2022 11:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry! Zapraszamy na naszą relację z dzisiejszego meczu WARMII. Już za kwadrans rozpoczynamy spotkanie w Szepietowie z miejscową SPARTĄ. Znane są już składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej.

1′ Rozpoczynają gospodarze

1′ Od razu okazja WARMII, ale Kondratowicz nie zdecydował się na strzał

1′ Strzał Betko broni Święciński

2′ Znów nasza okazja – fatalny błąd Makowskiego, który wybijając piłkę trafił w Kondratowicza ale piłka opuściła boisko

4′ Dobra akcja Kondratowicza, dośrodkowanie i nie opanował piłki nikt z naszych

6′ Okazja SPARTY i na spalonym zawodnik gospodarzy

8′ GOL dla SPARTY. 1:0 Jakub Karpiński. Fatalny błąd Arkadiusza Mazurka, który stracił piłkę, podanie z prawej strony przejął Karpiński i pokonał Święcińskiego

11′ Róg dla WARMII

12′ Po rozegraniu strzela Kossyk i broni Makowski

14′ Róg dla SPARTY

15′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

20′ Dośrodkowanie Kossyka z rzutu wolnego, przedłużył piłkę Dzierzgowski ale Zaniewski strzela wysoko nad bramką

24′ Makowski wypuścił piłkę po strzale Kossyka z rzutu wolnego, jednak nikt z naszych piłkarzy nie zdążył dobić

24′ Róg dla gospodarzy

25′ Bez zagrożenia pod naszą bramką po rozegraniu

30′ Będzie groźnie, rzut wolny dla SPARTY blisko naszego pola karnego

42′ Okazja WARMII – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kossyka Tuzinowski głową strzela tuż obok bramki

45′ Koniec pierwszej połowy. Zaczęliśmy nieźle i obiecująco, ale po indywidualnym błędzie straciliśmy gola, który mocno podciął nam skrzydła. Oby w drugiej połowie wyglądało to lepiej.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA – bez zmian w zespołach

46′ Róg dla WARMII

46′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Dawid Kondratowicz. Po dośrodkowaniu piłka wrócił do Kossyka, który dośrodkował jeszcze raz, strzelał Polak, Makowski odbił piłkę a Kondratowicz z bliska wbił ją do bramki!

48′ Rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką naszego zawodnika!

49′ GOL dla SPARTY. 2:1 Damian Wysocki. pewnie wykonana jedenastka i krótko cieszyliśmy się wyrównaniem.

51′ GOL dla SPARTY. 3:1 Jakub Karpiński. Akcja gospodarzy prawą stroną i strzał Karpińskiego – przegrywamy 1:3… dramat 🙁

55′ Aż trzy zmiany przygotowuje trener Sobolewski

60′ Wójcicki, Mingielewicz i Nikolaichuk za Chmielewskiego, Polaka i Zaniewskiego

61′ Po podaniu Kossyka próbował Dzierzgowski ale to był zbyt słaby strzał

62′ Róg dla gospodarzy

63′ Nieudane dośrodkowanie

64′ Niecelny strzał Wójcickiego

65′ Znów miał okazję Wójcicki, ale strzelił obok słupka

68′ Wójcicki sam na sam z bramkarzem i strzela w Makowskiego!

70′ Margol za Wiśniewskiego i Dojlida za Sawickiego

73′ Bukowski za Dzierzgowskiego

75′ Kossyk z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne, ale wybili piłkę gospodarze

78′ Wójcicki faulowany w polu karnym i będzie rzut karny dla nas

79′ GOL dla WARMII. 3:2 Paweł Kossyk. Strzał Kossyka wyczuł Makowski, ale piłka wpadła do bramki

81′ Okazja WARMII i tylko rzut rożny!

81′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

84′ Doskonała okazja gospodarzy i strzał obok naszej bramki

85′ Znów gospodarze mieli okazję po kontrataku i rzut rożny dla SPARTY

86′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

87′ Strzał Wójcickiego obok bramki

90′ Tylko 2 minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Koniec meczu i drugiej z rzędu porażki naszego zespołu. W końcówce staraliśmy się, ale trzeba było tak grać przez 90 minut,,,,

29.10.2022 Szepietowo, Stadion Miejski

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo  3:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Karpiński 8′, 1:1 Dawid Kondratowicz 46′, 2:1 Damian Wysocki 49′ (rzut karny), 3:1 Jakub Karpiński 51′, 3:2 Paweł Kossyk 79′ (rzut karny)

SPARTA: 1.Makowski – 3.Balwicki (63′ 4.Dziermański), 5.Sawicki (70′ 10.Dojlida), 7.Betko (Kpt), 8.Wiśniewski (70′ 17.Margol), 9.Vatkevich, 11.Plotnikov, 15.Ciereszko, 16.Rudkowski, 18.Wysocki, 19.Karpiński (80′ 13.Czarnecki)

REZERWA: 99.Masłowski – 4.Dziermański, , 6.Chrzanowski, 10.Dojlida, 13.Czarnecki, 14,Makal, 17.Margol

TRENER: Grzegorz Makal

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak (60′ 19.Wójcicki), 15.Tuzinowski, 3.Mazurek, 6.Śleszyński  – 9.Kondratowicz, 8.Kossyk, 20.Zaniewski (60′ 10.Nikolaichuk), 16.Chmielewski (60′ 5.Mingielewicz), 4.Mikucki – 7.Dzierzgowski (Kpt) (73′ 11.Bukowski)

REZERWA: 1.Mysiewicz – 10.Nikolaichuk, 29.P.Sobolewski, 5.Mingielewicz, 11.Bukowski, 19.Wójcicki,

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)