SPARTA 1951 Szepietowo — KS WARMIA Grajewo

12 czerwca, 2022 14:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy z Szepietowa i zapraszamy do spędzenia niedzielnego popołudnia z naszą relacją tekstową – zaczynamy od 14:00.

Piękna słoneczna pogoda w Szepietowie i już za chwilę zaczynamy mecz.

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Szarżował Kondratowicz, ale piłka odskoczyła mu i przejął ją obrońca

3′ Strzał Kossyka obok bramki

9′ Rzut wolny dla gospodarzy w okolicy naszego pola karnego

10′ Dośrodkowanie Wojno i pewna interwencja Tuzinowskiego

13′ Rajd Śleszyńskiego i strzał ponad bramką

14′ Kossyk faulowany blisko pola karnego gospodarzy – mamy rzut wolny

15′ Strzał Kossyka i piłka trafia w boczną siatkę

16′ Okazja WARMII, ale wybili piłkę obrońcy

17′ Kossyk strzela tuż nad poprzeczką!

19′ Po wybiciu piłki Dzierzgowski był sam przed bramkarzem, ale Makowski był bliżej piłki i wybił ją w pole

20′ Róg dla gospodarzy

21′ GOL dla SPARTY. 1:0 Arkadiusz Wojno. Po dośrodkowaniu Wojno bezpośrednio z rzutu rożnego piłka odbija się od słupka i wpada do naszej bramki….

22′ Do utraty gola przeważaliśmy, prowadziliśmy grę a tu niestety przegrywamy 0:1…

25′ Strzał Sawickiego z rzutu wolnego nad poprzeczką naszej bramki

28′ Akcja WARMII – Dzierzgowski wycofał piłkę ale obrońcy wybili piłkę

30′ Przerwa na picie wody

32′ Dzierzgowski ukarany żółtą kartką

34′ Skalski dośrodkował z rzutu wolnego, ale złapał piłkę Makowski

36′ Po dośrodkowaniu Skalskiego obrońca gospodarzy był bliski samobójczego gola, ale mamy róg

37′ Bez korzyści po rozegraniu rzutu rożnego

38′ Kondratowicz sam na sam z bramkarzem i niestety traci piłkę na rzecz bramkarza

39′ Rzut wolny pośredni z pola karnego gospodarzy – za przewinienie bramkarza SPARTY

40′ Makowski świetnie broni strzał Kossyka

41′ Róg dla WARMII

42′ Dośrodkowanie Skalskiego i łapie piłkę Makowski

42′ Kontratak SPARTY i Sobolewski kapitalnie broni strzał Ołowia

43′ Róg dla gospodarzy

43′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

44′ Kondratowicz faulowany wychodząc na czystą pozycję – żółta kartka dla Chrzanowskiego

45′ Rzut wolny dla WARMII

45′ Kossyk dośrodkował, Makowski łapie piłkę

45′ +2′ Akcja Wojno i rzut rożny dla gospodarzy

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 po golu, zdobytym bezpośrednio z rzutu rożnego. Mieliśmy pewnie więcej okazji, przeważaliśmy, ale trzeba przyznać, że gospodarze prezentują się dziś zdecydowanie lepiej niż wskazywałaby na to ich lokata w tabeli.

46′ Drugą połowę zaczynają gospodarze

48′ Okazja dla gospodarzy, ale strzał obok naszej bramki

49′ Kossyk dośrodkował i Dzierzgowski głową strzela prosto w Makowskiego!

50′ GOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk! Świetna akcja Skalskiego, podanie do Kossyka i strzał do bramki z pola karnego! Wreszcie, k…a !

52′ Świetne dośrodkowanie Śleszyńskiego i Dzierzgowski głową w doskonałej sytuacji strzela oboka słupka!

53′ Edison z żółtą kartką

58′ Zaniewski za Mikuckiego

58′ Sobolewski ładnie broni strzał Sawickiego

59′ Strzał Kossyka świetnie broni Makowski!

61′ Skalski wysoko nad poprzeczką

64′ GOL dla SPARTY. 2:1 Patryk Ołów. Błąd naszej obrony i Ołów z bliska strzela gola najpierw pomagając sobie ręką…

65′ Dośrodkowanie Śleszyńskiego i niestety nikt nie sięgnął piłki

68′ Bukowski za Kondratowicza

70′ Przerwa na picie wody

80′ Nikolaichuk za Mazurka i Przemielewski za Konona

82′ Yamaguchi za Wiśniewskiego

83′ Wójcicki za Dzierzgowskiego

85′ Wójcicki strzela wysoko nad poprzeczką

85′ Rudkowski za Ołowia

86′ Strzał Wojno broni Sobolewski

90′ Pięć minut dolicza pani sędzia

90′ + 1′ Róg dla WARMII

90′ + 2′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

90′ + 2′ Wojno wysoko nad naszą bramką

90′ + 3′ Dwie świetne interwencje Sobolewskiego w jednej akcji!

90′ + 4′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego SPARTY

90′ + 4′ Po strzale naszego zawodnika zagranie ręką w polu karnym zawodnika gospodarzy – nie ma jedenastki!

90′ + 5′ Koniec meczu. Nie wykorzystaliśmy zbyt wielu sytuacji, by wygrać z determinacją zagrożonych spadkiem gospodarzy.