SOKÓŁ 1946 Sokółka — KS WARMIA Grajewo

23 września, 2020 16:30 IV liga 2020/2021

Witamy ze słonecznego Grajewa. Za nieco ponad kwadrans piłkarze WARMII zagrają na własnym stadionie w meczu, którego gospodarzem będzie… SOKÓŁ 1946 Sokółka. To zaległy mecz 1 kolejki spotkań tego sezonu. Na prośbę klubu z Sokółki mecz, który miał się odbyć 8 sierpnia odbędzie się dzisiaj.

1′ Rozpoczęła WARMIA

5′ Jak na razie bez ciekawszych akcji na boisku

7′ Groźnie pod naszą bramką, ale nikt nie doszedł do dośrodkowania z lewej strony boiska

9′ Wreszcie próba WARMII – Bogdaniuk zagrał prostopadłą piłkę do Nowika, ale obrońca rywala przejął piłkę

12′ Kondratowicz próbował się przebić przez szczelną obronę SOKOŁA, ale stracił piłkę

15′ Dośrodkowanie Mikuckiego i piłkę łapie Karpieszuk

16′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk. Fantastyczna, indywidualna akcja Bogdaniuka, który ograł kilku obrońców w polu karnym i kiedy wszyscy spodziewali się strzału w długi róg Arek lekkim strzałem przy słupku pokonał bramkarza SOKOŁA!

25′ Brzydki fragment meczu, sporo fauli i przerw w grze

28′ Znowu próbował Bogdaniuk, ale piłka minimalnie przekroczyła linię końcową i koniec akcji

29′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu wznowimy grę z autu bocznego

32′ GOL dla SOKOŁA. 1:1 Michał Łabieniec. Fatalny błąd naszej naszej obrony – Mateusz Łabieniec dośrodkował wzdłuż bramki a Michał z bliska wręcz wturlał piłkę do naszej bramki…

33′ Kondratowicz strzelał głową, ale Karpieszuk broni!

34′ Mocny strzał Mateusza Łabieńca obok naszej bramki

39′ Tochwin strzela obok bramki Sobolewskiego. SOKÓŁ groźnie atakuje

40′ Rzut rożny dla SOKOŁA – po dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

43′ Świetna okazja WARMII – Bińczak strzelał z lewej strony pola karnego ale piłka minęła słupek!

45′ Koniec pierwszej połowy. Po zdobyciu bramki coś „siadło” w naszej grze i oddaliśmy inicjatywę SOKOŁOWI. Oby w drugiej połowie było lepiej.

46′ Drugą połowę zaczyna SOKÓŁ

47′ Próbował Kondratowicz, ale ubiegł go Karpieszuk

48′ Kondratowicz trafia do siatki, ale był na spalonym

49′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy z Sokółki

51′ Akcja SOKOŁA i obok bramki strzela Mateusz Łabieniec

52′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego rzut rożny dla WARMII

53′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką Karpieszuka, ale w końcu opanowali sytuację nasi rywale

55′ Zmiany – Sypytkowski za Koszczuka w WARMII i Polak za Biernackiego w SOKOLE

56′ Kamil Randzio świetnie odebrał piłkę napastnikowi rywala w naszym polu karnym

57′ Okazja WARMII i strzał Kondratowicza broni Karpieszuk

58′ Mateusz Łabieniec strzela ponad naszą bramką

58′ Indywidualna akcja Kondratowicza, któremu jednak uciekła piłka poza końcową linię boiska

62′ Rzut wolny dla WARMII z okolic narożnika boiska – złe dośrodkowanie Mikuckiego

65′ Dośrodkowanie Bińczaka i łapie piłkę Karpieszuk

67′ Bińczak ukarany żółtą kartką

68′ Rzut rożny dla SOKOŁA – przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

73′ W kapitalnej okazji znalazł w polu karnym się Bogdaniuk ale zgubił piłkę

76′ Tochwin z żółtą kartką

76′ Nowika zmienił Śleszyński

79′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

80′ Marczykowski zmienił Bińczaka

83′ Bogdaniuka zmienił Drozdowski

84′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu łapie piłkę Karpieszuk

87′ Marczykowski w doskonałej sytuacji strzela prosto w bramkarza

89′ GOL dla SOKOŁA. 2:1 Patryk Koncewicz. Fatalny błąd naszej obrony i zawodnik SOKOŁA przelobowuje Sobolewskiego

90″ Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ GOL dla SOKOŁA. 3:1 Maciej Polak. Akcja SOKOŁA, dośrodkowanie z prawej strony  i Polak trafia do siatki…

90′ + 3′ Koniec meczu. Przegrywamy i przerywamy passę zwycięstw. :(\

23.09.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

SOKÓŁ 1946 Sokółka – WARMIA Grajewo  3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk 16′, 1:1 Michał Łabieniec 32′, 2:1 Patryk Koncewicz 89′, 3:1Maciej Polak 90′ + 3′

SOKÓŁ: 1.Karpieszuk – 2.Słoma, 15.Korecki, 17.Tochwin (75′ 4.Gajko), 9.Michał Łabieniec (Kpt), 8.Szoda, 19.Mikołajczyk (90′ 14.Polak), 20.Biernacki (55′ 6.Koncewicz), 13.Grzesik, 10.Mateusz Łabieniec, 15.Dąbrowski,

REZERWA: 12.Kozłowski – 5.Dudała, 4.Gajko, 14.Polak,  6.Koncewicz

TRENER: Samuel Tomar

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 15.Koszczuk (55′ 16.Sypytkowski), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski, 19.Nowik (76′ 10.Śleszyński), 8.Bińczak (80′ 14.Marczykowski)  – 7.Kondratowicz , 9.Bogdaniuk (83′ 11.Drozdowski)

REZERWA: 12. Święciński – 14.Marczykowski, 2.Krupa, 10.Śleszyński, 11.Drozdowski, 16.Sypytkowski, 13.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Paweł Kostko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Bińczak, Sypytkowski (WARMIA), Tochwin, Dąbrowski (SOKÓŁ)