RUCH Wysokie Mazowieckie — KS WARMIA Grajewo

24 października, 2021 14:30 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy z Wysokiego Mazowieckiego, gdzie nasz zespół za niespełna 20 minut rozpocznie mecz z wiceliderem tabeli. W naszym składzie oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Dzierzgowskiego i Zaniewskiego brakuje dziś także Święcińskiego (choroba), Arciszewskiego (sprawy rodzinne) i Tuzinowskiego (uraz). Obrona zagra dziś w w nieco eksperymentalnym składzie. Na ławce rezerwowych zaczną mecz Kamil Randzio i Marcin MIkucki, którzy nie są jeszcze w pełnej dyspozycji po urazach.

1′ Rozpoczęła WARMIA

2′ Dośrodkował Pasko, piłka odbiła się od Krupy, ale złapał ją Sobolewski

3′ Róg dla WARMII – dośrodkowanie Kossyka i łapie piłkę Rakowiecki

4′ GOL dla RUCHU. 1:0 Kamil Jackiewicz. Dośrodkowanie z lewej strony i zupełnie niepilnowany w polu karnym Jackiewicz głową strzela bramkę

7′ Strzał Stecia obok naszej bramki

9′ Świetna okazja WARMII – najpierw Kondratowicz trafił piłką w głowę Porębskiego a po chwili Chmielewski strzelił w słupek!

16′ Znów dośrodkowanie z lewej strony do Jackiewicza, ale tym razem strzela obok naszej bramki

20′ Róg dla RUCHU – odzyskaliśmy piłkę po dośrodkowaniu

22′ Dobra akcja Hołtyna lewą stroną, ale w końcu w polu karnym trafił w obrońcę

26′ Błąd Krupy i strzał Skibki na róg wybija Sobolewski

27′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

31′ Świetna indywidualna akcja Kondratowicza i tylko rzut rożny

32′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

32′ Rzut wolny dla RUCHU z naszej prawej strony boiska na wysokości linii pola karnego

33′ Mocne dośrodkowanie i łapie piłkę Sobolewski

37′ Wojno przechwycił piłkę po błędzie obrońcy, ale strzelił obok bramki

41′ Bardzo dobrze pokazał się Hołtyn, ale Rakowiecki wyłuskał piłkę!

42′ Znakomita okazja WARMII ale Kondratowicz zagrał do Wojno a ten był na spalonym…Dawid chyba powinien sam strzelać

44′ Strzał Walendziewskiego na róg wybija  Sobolewski

44′ Edison wybił piłkę po dośrodkowaniu

45′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1, ale do przerwy gramy bardzo poprawnie i mieliśmy swoje, niestety niewykorzystane okazje do zdobycia bramek

46′ Zaczynają gospodarze – za Walendziewskiego wszedł Wójcik

46′ Jackiewicz ukarany żółtą kartką

48′ Kossyk do Kondratowicza, ale Dawid stracił piłkę w polu karnym!

49′ Szybka odpowiedź i groźny strzał Jackiewicza obok naszej bramki

50′ Wojno w polu karnym, ale w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę na róg!!

51′ Po dośrodkowaniu kolejny róg dla nas

52′ Kolejne dośrodkowanie i po chwili faulowany jest któryś z piłkarzy RUCHU

53′ Faszczewski zmienia Judzickiego

56′ Było bardzo niebezpiecznie, ale po centrze Stecia nie trafił w piłkę Wójcik

56′ Edison ubiegł Jackiewicza i rzut rożny dla RUCHU

57′ Odzyskaliśmy piłkę

57′ Strzał Stecia broni Sobolewski

58′ Porębski z żółtą kartką

59′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego

59′ Po dośrodkowaniu mamy róg

60′ Po kolejnej wrzutce sędzia gwiżdże faul którego nie było

64′ Jackiewicz strzela obok naszej bramki

65′ Brokowski mocno strzela ale Sobolewski nie dał się zaskoczyć

65′ Mikucki zmienia Nikolaiachuka

67′ Krupa z kontuzją stawu skokowego opuszcza boisko….

69′ Randzio wchodzi na boisko za Krupę

70′ Róg dla RUCHU – wybiliśmy piłkę

71′ Zieniewicz za Brokowskiego

72′ Kondratowicz strzela i tylko róg!

72′ Wybili piłkę po dośrodkowaniu obrońcy

73′ Edison trafiony łokciem przez rywala…

73′ Akcja w naszym polu karnym ale wybiliśmy piłkę

76′ Było groźnie, ale na szczęście nie zrozumieli się gracze RUCHU

78′ Sobolewski świetnie odbija dośrodkowanie

78′ Okazja WARMII i tylko róg po uderzeniu Kossyka!

78′ Wybili piłkę po dośrodkowaniu gospodarze

79′ Kossyk dośrodkowuje z linii końcowej ale obrońcy nie dali się zaskoczyć

81′ Ręka obrońcy RUCHU w polu karnym bez konsekwencji!

83′ Skibko z żółtą kartką

83′ Kossyk z rzutu wolnego niedużo ponad poprzeczką!

87′ Okazja WARMII, Kondratowicz do Mikuckiego ale Marcin zgubił piłkę w polu karnym

89′ Węgrzyn za Hołtyna a za Chmielewskiego debiutant – 15 letni Bartosz Bukowski

90′ 3 minuty doliczone

90′ + 2′ Żółta kartka dla Sobolewskiego za faul przed polem karnym

90′ + 3′ Kontuzjowanego Stecia zmienia Decewicz

90′ + 4′ Grzybowski z wolnego wysoko nad poprzeczką

90′ + 6′ Koniec. Przegrywamy 0:1 z wiceliderem i pomimo ogromnych osłabień kadrowych zagraliśmy dobry mecz.