PROMIEŃ Mońki — KS WARMIA Grajewo

21 kwietnia, 2021 17:00 IV liga 2020/2021

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu od godziny 17:00.

W naszym składzie niestety zabraknie dziś Kamila Randzio. Na rozgrzewce przedmeczowej urazu nabawił się też Kacper Śleszyński, który miał wyjść w podstawowym składzie. Same problemy…. Oprócz nich w kadrze brakuje też Mikuckiego, Koszczuka i Sypytkowskiego.

1′ Rozpoczęli gospodarze

2′ Rzut rożny dla PROMIENIA i po dośrodkowaniu minął się z piłką Sobolewski i wybijamy na róg

3′ Po dośrodkowaniu i zamieszaniu pod naszą bramką Sobolewski zbija piłkę na słupek!

4′ Chojnowski strzela ponad naszą bramką

10′ Dobra akcja WARMII, ale zbyt lekki strzał Bogdaniuka i Jendruczek nie miał problemu z obroną

12′ Rzut rożny dla WARMII – sędzia dopatrzył się spalonego tuż po dośrodkowaniu

13′ Akcja Dzierzgowskiego i drugi róg dla WARMII – po dośrodkowaniu główkował Tuzinowski, ale wybili piłkę obrońcy

16′ Świetny strzał Arciszewskiego Jendruczek z trudem wybija na róg!

17′ Po dośrodkowaniu obrońcy wybijają piłkę

18′ Okazja gospodarzy, ale Sobolewski ubiegł Chojnowskiego

19′ Złe uderzenie z rzutu wolnego Edisona i piłkę łapie Jendruczek

20′ Trzeci korner dla PROMIENIA – bardzo groźnie po dośrodkowaniu ale Sobolewski broni strzał Purty

26′ Chyliński z żółtą kartką

28′ I czwarty róg dla gospodarzy – poradziliśmy sobie po dośrodkowaniu, ale gospodarze bardzo dobrze wykonują stałe fragmenty gry

33′ Groźnie pod naszą bramką ale dajemy radę

38′ Ostre dośrodkowanie Chylińskiego ale piłka mija bramkę

42′ Poliński ukarany żółtą kartką

45′ Po rzucie wolnym piłka w rękach Sobolewskiego i koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Mońkach.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Chylińskiego zmienił Koniecko

47′ Bogdaniuk strzela ponad bramką

51′ Błąd Sobolewskiego i Odyjewski bliski zdobycia gola, ale jego strzał głową minął naszą bramkę

52′ Groźnie pod naszą bramką, ale broni Sobolewski

53′ Citko ukarany żółtą kartką

54′ Tuzinowski strzela głową po podaniu z rzutu wolnego, zbyt lekko

60′ Siacheika zmienia Citko

66′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku

71′ Poliński fauluje Sobolewskiego i po drugiej żółtej kartce opuszcza boisko

75′ Świeciński zmienia Sobolewskiego. Mieliśmy 4 minuty przerwy w grze

80′ Odyjewski strzela ponad bramką

80′ Hołtyn z Wójcickim zmieniają Kondratowicza i Popławskiego

82′ Chechka zmienia Sujetę

90′ 6 minut doliczone

90′ + 1′ Strzał nad naszą bramką po błędzie Koniecki

90′ + 2′  Godlewski zmienił Chojnowskiego

90′ + 4′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu akcja i faul na Bińczaku

90′ + 6′ Koniec. Remisujemy bezbramkowo w Mońkach