PROMIEŃ Mońki — KS WARMIA Grajewo

16 kwietnia, 2023 15:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry z Moniek. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z meczu WARMII z miejscowym PROMIENIEM. Znane są składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej. Kilka zmian w wyjściowym ustawieniu naszej drużyny. Brakuje dziś Skalskiego, który pauzuje za kartki. Po pauzie wraca do składu Edison.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Akcja gospodarzy i odważnie wyszedł z bramki Sobolewski łapiąc piłkę

3′ Róg dla PROMIENIA – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

6′ Okazja WARMII i strzał głową Łukasza Wojno broni bramkarz

7′ Róg dla WARMII – dośrodkowanie i po chwili łapie piłkę Wojtkielewicz

10′ Przejął bezpańską piłkę Wojno i zagrał w stronę bramki, ale bramkarz ubiegł Wójcickiego

14′ Mocny strzał Nikolaichuka, rykoszet i broni Wojtkielewicz

17′ Róg dla gospodarzy

17′ Po dośrodkowaniu i strzale z bliska piłka wpada do naszej bramki, ale był spalony!

19′ Błąd Edisona po chwili naprawia Sobolewski

20′ Strzał Nikolaichuka wysoko nad bramką

21′ Śleszyński ukarany żółtą kartką

23′ Wójcicki w doskonałej sytuacji, ale w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę na róg!

24′ Okazja po dośrodkowaniu, ale nikt nie „zamknął” go!

27′ Rafałko ukarany żółtą kartką

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Mariusz Łapiński! Bardzo dobra akcja WARMII i Łapiński z pola karnego mocnym strzałem zdobywa dla nas prowadzenie!

36′ Polak strzela w boczną siatkę

37′ WARMIĘ wspiera ok. 30 osobowa grupa kibiców

37′ Bińczak faulowany w polu karnym, ale sędzia nie reaguje!

38′ Żółta kartka dla Czerecha

38′ Kossyk głową i minimalnie nad bramką! Ależ była okazja dla nas!

39′ Sobolewski odbija piłkę przed siebie i na szczęście zawodnik gospodarzy strzela wysoko nad bramką!

42′ Bińczak przed kapitalną szansą ale mamy tylko róg!

42′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

45′ Minutę dolicza sędzia

45′ + 1′ Świetna kontra naszego zespołu i strzał Łapińskiego broni Wojtkielewicz!

45′ + 1′ Jeszcze Rafałko strzela nad naszą bramką i sędzia kończy pierwszą połowę

46′ Zaczynają gospodarze

46′ Groźna akcja PROMIENIA, ale wyjaśniamy sytuację

47′ Znów niebezpiecznie i Edison wybija piłkę

51′ Kajewski strzela obok bramki

53′ Odyjewski pudłuje w doskonałej sytuacji! Coraz groźniej pod naszą bramką – szturm gospodarzy od początku drugiej połowy

55′ Wreszcie okazja WARMII i Kossyk strzela obok bramki!

56′ Znowu groźnie pod bramką WARMII – wybijamy piłkę

57′ Strzał Chojnowskiego broni Sobolewski

61′ Dobra akcja Bińczaka i będzie rzut wolny dla nas blisko pola karnego

62′ Niedługo po rozegraniu Bińczak strzela tuż obok słupka!

63′  Znowu dobra akcja, strzał Łapińskiego i będzie róg

64′ Po rozegraniu Wojno strzela głową i wybija piłkę z bramki Wojtkielewicz!

64′ Kolejny róg i tym razem po dośrodkowaniu Edison strzela wysoko ponad bramką

66′ Róg dla gospodarzy – wybijamy na aut po dośrodkowaniu

68′ Groźnie – wybijamy piłkę

70′ Bukowski, Mikucki i Stawiecki za Wójcickiego, Nikolaichuka i Bińczaka

74′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Łukasz Wojno! Kapitalna akcja Bukowskiego, doskonałe podanie do Kossyka, zagranie w pole karne wzdłuż bramki i Wojno pakuje piłkę z bliska na 2:0!

76′ Róg dla Moniek, po chwili kolejny

77′ Wybijamy piłkę

85′ Gospodarze atakują, ale powstrzymujemy ich ataki

86′ Kosikowski świetnie powstrzymuje Odyjewskiego

89′ Czerech ukarany żółtą kartką

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Róg dla WARMII

90′ + 1′ Bez korzyści po rozegraniu

90′ + 2′ Rzut wolny dla gospodarzy blisko naszego pola karnego

90′ + 2′ Po strzale obcierka i róg dla Moniek

90′ + 3′ Wybijamy piłkę!

90′ + 3′ Koniec meczu! Wygrywamy 2:0 z PROMIENIEM! Brawa za walkę i grę dla całego zespołu!