PROMIEŃ Mońki — KS WARMIA Grajewo

14 maja, 2022 17:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji. Przepraszamy za ewentualne problemy techniczne. Nasza relacja będzie dziś dość nietypowa – osoba relacjonująca jest za granicą i będzie tu pisać na podstawie telefonicznej relacji innej osoby będącej na meczu… takie cuda tylko u nas!

1′ Rozpoczęli gospodarze

1′ Strzał Damian Purta i rzut rożny dla gospodarzy

2′ Po dośrodkowaniu wybiliśmy piłkę poza nasze pole karne

3′ Znów strzał na naszą bramkę ale wysoko ponad poprzeczką

4′ Znowu róg dla PROMIENIA

4′ Po dośrodkowaniu faul na Śleszyńskim

6′ Po dośrodkowaniu z prawej strony zagranie ręką Kamila Randzio i rzut karny dla gospodarzy

7′ GOL dla PROMIENIA. 1:0 Damian Purta. Pewnie wykonana jedenastka i prowadzą gospodarze.

8′ Okazja WARMII – ale Kondratowicz nie opanował piłki w polu karnym PROMIENIA!

10′ Dobra akcja WARMII – Duchnowski do Wójcickiego i po chwili strzał Dzierzgowskiego broni Wojtkielewicz

11′ Znowu róg dla PROMIENIA, ale po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

11′ Wójcicki faulowany w akcji ale sędzia nie ukarał żółtą kartką zawodnika gospodarzy

12′ Gospodarze wybijają piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Kossyka z rzutu wolnego

13′ Rzut rożny dla nas

13′ Nieudane dośrodkowanie Kossyka

15′ Wójcicki wywalczył rzut rożny

16′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

17′ Koronkowa akcja WARMII i strzał Dzierzgowskiego broni bramkarz gospodarzy

17′ WARMIA w ataku i Edison faulowany przed polem karnym PROMIENIA

18′ Edison z wolnego strzela nad bramką

20′ Róg dla PROMIENIA

20′ Wybijamy po dośrodkowaniu

26′ Rzut wolny dla WARMII 25 m od bramki

26′ Strzał Kossyka w mur obrońców, po chwili Dzierzgowski przewrotką i łapie piłkę bramkarz gospodarzy

27′ Poliński strzela i broni Sobolewski

31′ Kossyk z rzutu wolnego i bez problemu łapie piłkę Wojtkielewicz

33′ Róg dla WARMII – jest powtarzalność w naszych stałych fragmentach gry. Kolejne złe dośrodkowanie…

35′ Groźnie zapowiadającą się kontrę gospodarzy przecina Mazurek

38′ Róg dla WARMII – znów zła wrzutka…

45′ Koniec pierwszej połowy. Poza kilkuminutowym zrywem po utracie gola gramy słabo.

46′ Zaczyna WARMIA

50′ Akcja WARMII – Kondratowicz jednak traci piłkę w polu karnym

51′ Poliński strzela ponad naszą bramką

54′ Po podaniu z rzutu wolnego Mazurek strzela nad poprzeczką bramki gospodarzy

56′ Ratuje nas poprzeczka po uderzeniu gracza PROMIENIA!

57′ Wójcicki z żółtą kartką

58′ Groźny strzał zza pola karnego i broni Sobolewski

58′ Róg dla gospodarzy i wybija piłkę Edison po dośrodkowaniu

59′ Okazja WARMII – po zagraniu Kondratowicza Dzierzgowski strzela nad bramką

60′ Akcja PROMIENIA i strzał obok naszej bramki

60′ Zaniewski za Wójcickiego

61′ Okazja WARMII i strzał Zaniewskiego zablokowany przez obrońców

62′ Kontratak gospodarzy i słupek ratuje nas od utraty gola!

64′ Nasz bramkarz ukarany żółtą kartką

65′ Okazja WARMII i w ostatniej chwili wybija piłkę obrońca gospodarzy

66′ Dzierzgowski strzela obok bramki

67′ Poliński ukarany kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego

69′ Sobolewski broni strzał Polińskiego

71′ Mazurek ukarany żółtą kartką

72′ Róg dla Moniek i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

75′ Mikucki za Duchnowskiego

79′ Śleszyński strzela tuż nad poprzeczką!

81′ Okazja gospodarzy po kontrataku i Sobolewski broni strzał Czerecha

84′ Hołtyn za Randzio

85′ Dzierzgowski z żółtą kartką

87′ Okazja Hołtyna i tylko rzut rożny!

88′ Znów złe dośrodkowanie i żadnych korzyści…

89′ GOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Arkadiusz Mazurek. Dzierzgowski z lewej strony boiska podał do Mazurka a ten z linii pola karnego strzelił gola!

90′ Akcja gospodarzy i Sobolewski broni w sytuacji sam na sam!

90′ 4 minuty doliczył sędzia

90′ + 2′ Róg dla WARMII

90′ + 2′ Dośrodkowanie Mikuckiego i po chwili wybijają obrońcy z Moniek

90′ + 3′ Róg dla WARMII

90′ + 4′ Dośrodkowanie i po chwili wybijają piłkę obrońcy

90′ + 4′ Koniec meczu. Ratujemy punkt w Mońkach w końcówce meczu.