ORZEŁ Kolno — KS WARMIA Grajewo

19 sierpnia, 2020 18:00 IV liga 2020/2021

Witamy z Kolna. O 18:00 rozpoczynamy tu kolejny mecz sezonu 2020/2021. W składzie WARMII w porównaniu z ostatnim meczem brakuje dziś Sobolewskiego i Krupy (sprawy prywatne) oraz kontuzjowanego Mateusza Tuzinowskiego. W pierwszej jedenastce zadebiutuje dziś Adam Nowik, pozyskany z SMS Łódź. W rezerwie jest drugi nowy zawodnik Jan Bińczak.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Rzut rożny dla WARMII

3′ Po dośrodkowaniu następny korner i po chwili Ałajko wybija piłkę

8′ Akcja Kondratowicza, strzał i broni Ałajko

10′ Kolejny róg dla grajewian – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką ORŁA ale bez korzyści dla nas

13′ 4-ty rzut rożny dla WARMII – złe dośrodkowanie Popławskiego

16′ Święciński pewnie broni strzał zawodnika ORŁA z rzutu wolnego

18′ Piąty róg dla grajewian – po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał Górskiego

20′ Ładna akcja Nowika i rzut rożny dla naszej drużyny – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy ORŁA

23′ Świetna okazja WARMII – strzał Kondratowicza broni Ałajko

24′ Popławski strzela ponad bramką

26′ Siódmy rzut rożny i po dośrodkowaniu wybija piłkę obrona gospodarzy

30′ Pół godziny gry za nami. Duża przewaga WARMII, ale bramek wciąż nie ma

32′ Pierwszy rzut rożny dla ORŁA – po dośrodkowaniu nasz bramkarz wybija na kolejny róg a po kolejnym piłka opuszcza boisko

33′ I trzeci rzut rożny dla gospodarzy

34′ GOL dla ORŁA! 1:0 Robert Brzeziński. Po rozegraniu piłki Brzeziński z bliska strzela gola…

40′ Znowu rzut rożny dla ORŁA – po dośrodkowaniu przewinienie zawodnika gospodarzy i wznawiamy grę

43′ Mocny strzał Kaczmarczyka obok naszej bramki

44′ Okazja WARMII i Nowik strzela obok bramki!

45′ Piąty korner dla ORŁA – po dośrodkowaniu strzał ponad naszą bramką

45′ Koniec pierwszej połowy. Po półgodzinnej dominacji na boisku straciliśmy gola i nie potrafimy się otrząsnąć. Oby w drugiej połowie było lepiej….

46′ Drugą połowę bez zmian w składach zacznie ORZEŁ

46′ Od razu okazja bramkowa WARMII – akcję zaczął Nowik a po chwili strzał Kondratowicza broni Ałajko

48′ Sielawa ukarany żółtą kartką

49′ Mocny strzał Mikuckiego obok bramki

51′ Brzeziński strzela z rzutu wolnego obok naszej bramki

52′ Akcja Wójcickiego i tylko rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

54′ Korzep ukarany żółtą kartką

54′ GOL dla WARMII! 1:1 Marcin Mikucki! Kapitalny strzał z rzutu wolnego Mikuckiego i w końcu zdobywamy gola

55′ Bińczak zmienia Wójcickiego

55′ Nowik był faulowany w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

59′ Okazja Kondratowicza ale zabrali mu obrońcy piłkę w polu karnym

61′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzela głową Edison i trafia w słupek a po chwili na róg wybija obrońca ORŁA

62′ Po rozegraniu tracimy piłkę

62′ Rzut wolny dla WARMII z narożnika pola karnego

63′ Edison z rzutu wolnego trafia w słupek!

63′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu zamieszanie i w końcu wybijają piłkę obrońcy

65′ Kolejny korner dla grajewian

65′ Korzepa zmienia Banach

65′ Po dośrodkowaniu następny róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

67′ Sadowski ukarany żółtą kartką

67′ Mikucki strzela z rzutu wolnego i broni Ałajko!

68′ Faulowany Popławski przed polem karnym ORŁA i znowu będzie okazja dla grajewian

68′ Strzał Edisona kapitalnie odbija Ałajko

74′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu kolejny – po wrzutce Mikuckiego Edison strzela w boczną siatkę

75′ Kapitalna akcja Bogdaniuka i strzał który fantastycznie broni Ałajko

76′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

76′ Brzezińskiego zmienia Nerko

77′ Kamil Randzio zmienia Stankiewicza

85′ Popławski strzela tuż obok słupka!

85′ Żółta kartka dla Kamila Randzio a po chwili także dla Mikuckiego i Kaczmarczyka

87′ Marczykowski zmienia Bogdaniuka

90′ O 5 minut przedłużył mecz sędzia

90′ Żółta kartka dla Stankiewicza, który krytykował pracę arbitra już z ławki rezerwowych

90′ + 1′ Mikucki opuszcza boisko po drugiej żółtej kartce

90′ + 5′ Koniec meczu. Tylko remisujemy w Kolnie