OLIMPIA Zambrów — KS WARMIA Grajewo

15 czerwca, 2022 18:45 IV liga 2021/2022

Witamy Państwa z Zambrowa. O 18:45 rozpoczynamy mecz z liderem tabeli. Znane są już składy obu zespołów.

1′ Rozpoczęła WARMIA

1′ Rzut rożny dla gospodarzy

2′ GOL dla OLIMPII. 1:0 Bartosz Ciborowski. Po rozegraniu rzutu rożnego piłka wbita w nasze pole karne, zamieszanie i strzał Ciborowskiego znalazł drogę do bramki…

3′ Znów było groźnie- Sobolewski broni strzał Zalewskiego

4′ Rzut rożny dla OLIMPII i odzyskujemy piłkę

5′ Akcja WARMII, zapowiadało się nieźle, ale Skalski stracił piłkę

8′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego

8′ Sprytne rozegranie i Maksymowicz broni

9′ Trzeci róg dla gospodarzy

9′ Sobolewski łapie piłkę po dośrodkowaniu

10′ Czwarty róg… znów dobre dośrodkowanie i kolejny korner – piąty dla OLIMPII

10′ Od początku lider szturmuje naszą bramkę a największe zagrożenie stwarza po dobrze bitych rzutach rożnych

12′ Sobolewski broni strzał zawodnika OLMIPII

12′ Szósty rzut rożny

13′ Po chwili okazja, ale Zalewski strzela niecelnie

14′ Znów groźnie, ale piłka obok naszej bramki

15′ Gużewski w dobrej sytuacji, ale broni Sobolewski

16′ Napór trwa i siódmy róg dla OLIMPII

16′ Po dośrodkowaniu Ciborowski trafia w słupek

17′ Znakomite podanie Dzierzgowskiego i Kossyk jest faulowany w polu karnym! Mamy jedenastkę dla WARMII

18′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk! Kapitalne wykonanie rzutu karnego przez Kossyka – podcinka i bramkarz bezradny,..

19′ Ósmy a po chwili dziewiąty róg dla gospodarzy!

20′ Niecelny strzał Malinowskiego

21′ Rzut wolny dla WARMII

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Mateusz Tuzinowski! Znakomite dośrodkowanie Kossyka i Tuzinowski głową strzela gola!

24′ Dośrodkowanie Ciborowskiego i łapie piłkę Sobolewski

29′ Rzut wolny dla OLIMPII blisko naszego pola karnego

30′ GOL dla OLIMPII. 2:2 Patryk Malinowski.  Po dośrodkowaniu „bilard” w naszym polu karnym i w końcu Malinowski trafia do bramki.

31′ Dziesiąty róg i po chwili odzyskujemy piłkę

33′ Jedenasty róg… ale mamy piłkę po dośrodkowaniu

34′ Akcja WARMII i dośrodkowanie Kamila Randzio broni Maksymowicz

35′ Próba wymuszenia jedenastki w naszym polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać

36′ Dobre dośrodkowanie OLIMPII i wybijamy piłkę

37′ Rzut wolny dla gospodarzy, groźnie ale piłka obok naszej bramki

39′ Strzał Gużewskiego i dwunasty róg dla OLIMPII

40′ Wybroniliśmy się po dośrodkowaniu

42′ 13-ty róg… szaleństwo

42′ Wybiliśmy piłkę

43′ Rzut wolny dla OLIMPII z lewej strony boiska

44′ Po dośrodkowaniu mały błąd naszego bramkarza, ale po chwili naprawiony

45′ Sobolewski kapitalnie broni strzał Jastrzębskiego

45′ Minuta doliczona

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Praktycznie mieliśmy oblężenie naszej bramki – ale do przerwy remisujemy na boisku lidera.

46′ Zaczyna OLIMPIA

46′ strzał Jakimiuka broni Sobolewski

50′ Czternasty róg i wybijamy piłkę po dośrdokowaniu

52′ Dobre dośrodkowanie Skalskiego i strzał głową Kondratowicza broni Maksymowicz

55′ Dzierzgowski sam na sam z bramkarzem ale Maksymowicz był bliżej piłki!

56′ Zaniewski za Nikolaichuka

58′ Mocny strzał Śleszyńskiego

59′ Kossyk z żółtą kartką

60′ Dośrodkowanie i faul na naszym bramkarzu

60′ Duchnowski za Kondratowicza

62′ Okazja OLIMPII ale na spalonym Jastrzębski

62′ Kalinowski za Przemysława Jastrzębskiego

65′ Skalski z żółtą kartką

66′ Śleszyński z żółtą kartką

66′ Z rzutu wolnego Malinovskyi strzela nad naszą bramką

68′ 15-ty róg i po chwili niecelny strzał Malinowskiego

71′ Rzut wolny na naszą bramkę, strzał i wybija piłkę Edison!

74′ Szesnasty i siedemnasty róg – wybiliśmy piłkę

75′ Mikucki za Mazurka

82′ Mateusz Jastrzębski za Malinovsky’ego

83′ Bukowski za Dzierzgowskiego

86′ Jastrzębski strzela w boczną siatkę bramki Sobolewskiego

87′ Strzał Kalinowskiego broni Sobolewski

89′ Róg dla WARMII – pierwszy w tym meczu…

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Drugi róg dla nas – bez korzyści tak jak poprzedni

90′ + 3′ Róg dla OLIMPII

90′ + 4′ Randzio wybija piłkę z bramki po dośrodkowaniu

90′ + 4′ KONIEC. Remisujemy z liderem na jego boisku!

15.06.2022 Zambrów, Stadion Miejski

OLIMPIA Zambrów – WARMIA Grajewo 2:2 (2:2)

Bramki: 1:0 Bartosz Ciborowski 2′, 1:1 Paweł Kossyk 18′ (rzut karny), 1:2 Mateusz Tuzinowski 21′, 2:2 Patryk Malinowski 30′

OLIMPIA: 1.Maksymowicz – 2.Piekarski, 5.Ciborowski, 8.Paczkowski, 14.Malinowski, 9.P.Jastrzębski (Kpt) (62′ 20.Kalinowski), 10.Jakimiuk, 15.Radecki, 25.Gużewski, 98.Malinovskyi (82′ 11.M.Jastrzębski), 7.Zalewski

REZERWA: 29.Gralik – 4.Łapiński, 11.M.Jastrzębski, 17.Gołaszewski, 20.Kalinowski, 22.Wyszomierski, 77.Dawidowicz

TRENER: Tomasz Kulhawik

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Śleszyński –  10.Nikolaichuk (56′ 16.Zaniewski), 8.Kossyk, 3.Mazurek (75′ 4.Mikucki), 11 Skalski –  7.Dzierzgowski (83′ 20.Bukowski),  9.Kondratowicz (60′ 19.Duchnowski)

REZERWA: 2.Witkowski, 4.Mikucki 13.Hołtyn, 16.Zaniewski, 19.Duchnowski,  20.Bukowski, 17.Wojno

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)

Żółte kartki:Ciborowski (OLIMPIA), Kossyk, Skalski, Śleszyński (WARMIA)