MOSP Białystok — KS WARMIA Grajewo

29 kwietnia, 2023 13:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy ze słonecznego dziś Białegostoku i zapraszamy na naszą relację tekstową z meczu MOSP – WARMIA. Trener Kamil Randzio zdecydował się na kilka roszad w składzie. Z powodu kontuzji nie ma dziś w naszej drużynie Kossyka, Kosikowskiego i Dzierzgowskiego.

1′ Rozpoczynają gospodarze

7′ Ładna akcja MOSP i groźnie, ale niecelnie strzelał Wołosik

8′ Pierwsze minuty to ofensywna i szybka gra gospodarzy, ale na razie bez większego zagrożenia

10′ Róg dla MOSP – po dośrodkowaniu kolejny rzut rożny

11′ Wybijamy piłkę

13′ Trzeci rzut rożny dla gospodarzy

14′ Po rozegraniu jeszcze jedna wrzutka i niecelny strzał Turczewskiego

15′ Akcja WARMII – Wojno uderzył piłkę głową, próbując przelobować bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć

16′ Róg dla WARMII

17′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

19′ Okazja gospodarzy i strzał Haraburdy odbija Święciński

21′ Róg dla MOSP – Haraburda odbił piłkę od Mikuckiego

22′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

23′ Świetna akcja Mikuckiego ze Stawieckim, ale bramkarz przejął piłkę spod nóg Marcina

25′ Poklepali naszą obronę teraz gospodarze, ale przejęliśmy piłkę

27′ Szybka akcja gospodarzy i Wołosik strzela obok bramki

30′ Pół godziny gry za nami. Szybko grający gospodarze optycznie przeważają, ale póki co bronimy się skutecznie

31′ Dobra akcja WARMII prawą stroną – Mikuckiemu uciekła nieco piłka i złapał ją Radziszewski

32′ Okazja WARMII – Mikucki do Stawieckiego i ten strzela obok bramki!

37′ Strzał Charkiewicza i róg dla MOSP

38′ Po dośrodkowaniu świetnie wyskoczył Zarzecki i wybił piłkę głową

43′ Świetna akcja WARMII i Stawiecki strzela głową tuż nad poprzeczką!

45′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego gospodarzy

45′ + 1′ Wrzucił piłkę w pole karne Łapiński, ale obrońcy ja wybili i sędzia skończył pierwszą połowę. Do przerwy bez bramek ww Białymstoku

46′ Drugą połowę zaczęła WARMIA – nie ma zmian w składach

48′ Sawicki próbował zaskoczyć Święcińskiego, ale nasz bramkarz był czujny

50′ Rzut wolny dla WARMII blisko lewej strony pola karnego

51′ Wybili piłkę obrońcy po zagraniu Łapińskiego

52′ Mocny strzał Wasiluka obok naszej bramki

59′ Ładna akcja gospodarzy i z pola karnego wybija piłkę Edison

65′ Okazja WARMII i Łukasz Wojno nieczysto trafia w piłkę głową

67′ Polak za poturbowanego Śleszyńskiego

69′ Rzut wolny dla WARMII – 25 metrów na wprost bramki gospodarzy

69′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Mariusz Łapiński! Cudowny strzał w okienko bramki i prowadzimy 1:0!

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Bartosz Bukowski! Świetna akcja WARMII – Bińczak zagrał do Bukowskiego a ten mocnym strzałem z pola karnego zdobywa gola!

75′ Bińczak wrzuca w pole karne i obrońca zagrywa ręką  – jest rzut karny dla nas!

0:3 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Mariusz Łapiński! Pewny strzał Łapińskiego i prowadzimy 3:0!

79′ Wrzutka w nasze pole karne i łapie piłkę Święciński

80′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Łukasz Wojno! Świetna akcja Bińczaka prawą stroną, bramkarz odbił dośrodkowaną piłkę i Wojno z bliska strzela czwartego gola!

82′ Wołosik strzela obok naszej bramki

84′ Groźnie pod naszą bramką i Edison wybija piłkę na róg

85′ Dośrodkowanie w boczną siatkę

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:5 Krystian Wójcicki! Cudowny strzał w okienko Krystiana Wójcickiego i prowadzimy już 5:0 w Białymstoku!

88′ Okazja gospodarzy i łapie piłkę Święciński

88′ Mingielewicz za Edisona

90′ + 1′ Jeszcze róg dla MOSP

90′ + 1 Jeszcze jeden rzut rożny

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu Mingielewicz wybija na kolejny róg, ale sędzia już kończy mecz

Wysoko wygrywamy w Białymstoku. Świetna druga połowa naszego zespołu.

29.04.2023 Białystok, boisko przy ul. Świętokrzyskiej

MOSP Białystok – WARMIA Grajewo 0:5 (0:0)

Bramki: 0:1 Mariusz Łapiński 69′, 0:2 Bartosz Bukowski 73′, 0:3 Mariusz Łapiński 75′ (rzut karny), 0:4 Łukasz Wojno 80′, 0:5 Krystian Wójcicki 86′

MOSP: 12.Radziszewski –  3.Grabarz (Kpt), 5.Turczewski,  21.Kuźmicki, 7.Sawicki (88′ 81.Żukowski), 8.Wilczewski (75′ 23.Woroszyło), 10.Charkiewicz, 15.Haraburda, 25.Wasiluk, 27.Łazarski, 9.Wołosik

REZERWA: 1.Pietroczuk, 13.Sosnowski, 16.Dakowicz, 19.Sacharewicz, 23.Woroszyło, 81.Żukowski

TRENER: PIotr Szydlłowski

WARMIA:  12.Święciński –  4.Mikucki, 18.Edison (Kpt) (88′ 88.Mingielewicz), 77.Zarzecki, 6.Śleszyński (67′ 19.Polak) –   20.Stawiecki, 7.Łapiński, 16.Bukowski, 13.Wójcicki, 71.Bińczak – 17.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski – 5.Randzio, 11.Skalski, 19.Polak, 21.Nikolaichuk, 72.Żbikowski, 88.Mingielewicz

Sędzia: Błażej Kujawa (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Haraburda (MOSP), Bińczak (WARMIA)