Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
15 sierpnia, 2021 18:00 IV liga 2021/2022

Podsumowanie

Witamy z Białegostoku i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w którym WARMIA zainauguruje sezon 2021/2022.Startujemy o 18:00.

1′ Zaczęli gospodarze

4′ Świetna okazja WARMII – Kondratowicz zgrał do Śleszyńskiego ale jego strzał odbija Piećko!

4′ Szybki kontratak gospodarzy i po uderzeniu piłka odbija się od naszej poprzeczki

8′ GOL dla MOSP! 1:0 Mateusz Karol. Okazja gospodarzy, błąd naszej obrony i Karol strzałem w róg pokonał Sobolewskiego

10′ Piękne dośrodkowanie Nikolaichuka z rzutu wolnego i Kossyk strzałem głową trafia w poprzeczkę!

11′ I znowu kontratak gospodarzy po którym również w poprzeczkę trafia Leonowicz

12′ Rzut rożny dla MOSP i po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

13′ I kolejny rzut rożny dla MOSP – wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

14′ Okazja WARMII, faulowany Wójcicki ale brak reakcji sędziego

15′ Znowu okazja WARMII i piłkę wybili obrońcy

15′ Znów błyskawiczny kontratak i broni Sobolewski!

18′ Po dośrodkowaniu Kossyka rzut rożny dla nas

19′ Po dośrodkowaniu świetny strzał Mikuckiego na róg wybija Piećko!

19′ Z rzutu rożnego Mikucki trafia w słupek a po chwili mamy kolejny róg

20′ Tym razem nieudane dośrodkowanie

21′ Akcja MOSP na szczęście Leonowicz na spalonym

24′ Żółta kartka dla Kondratowicza

27′ Szybkie tempo meczu nieco osłabło

31′ Okazja Mikuckiego i Piećko ratuje sytuację dalekim wyjściem

37′ Ładny strzał Nikolaichuka tuż obok bramki!

39′ Róg dla MOSP – krótko po dośrodkowaniu niecelny strzał Mularczyka

44′ Wójcicki z bliska trafia w poprzeczkę!

45′ Koniec pierwszej połowy – były okazje z obu stron, ale póki co przegrywamy w Białymstoku 0:1 z bardzo dobrze prezentującą się drużyną gospodarzy

46′ Zaczynamy drugą połowę. Hołtyn zmienił Wójcickiego

47′ Mateusz Karol w groźnej sytuacji strzela ponad naszą bramką

48′ W rewanżu Hołtyn strzela tuż obok bramki!

49′ Akcja i dośrodkowanie Kossyka łapie piłkę Piećko

51′ Po akcji Kossyka pada gol dla WARMII ale sędzia dopatrzył się faul na bramkarzu!

53′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie i dość rozpaczliwie wybija piłkę Piećko

58′ Piękny strzał Kossyka Piećko z trudem wybija na róg

58′ Po dośrodkowaniu wydawało się że ręką w polu karnym zagrał obrońca MOSP ale sędzia nie zareagował

61′ Znowu okazja ale zablokowany strzał Domurata

62′ Piećko broni strzał Śleszyńskiego

64′ Róg dla WARMII – Piećko wybija piłkę po dośrodkowaniu

66′ Kondratowicz sam na sam z bramkarzem ale Piećko odbija strzał!

67′ Leonowicz przed szansą ale piłka mija bramkę!

73′ Tuzinowski z żółtą kartką

74′ Róg dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

76′ Świetna akcja grajewian – Hołtyn dośrodkował do Tuzinowskiego ale strzał Mateusza broni Piećko!

77′ A po kontrataku Karol sam na sam z Sobolewskim i strzela tuż obok bramki!

79′ Znowu okazja WARMII, ale wybijają piłkę obrońcy

80′ Znowu poprzeczka po uderzeniu Domurata i tylko rzut rożny dla WARMII!

80′ Po dośrodkowaniu zamieszanie i niecelny strzał Tuzinowskiego

82′ Szturmował Hołtyn lewą stroną ale Kondratowicz nie doszedł do piłki

83′ Róg dla MOSP i po dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

84′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk! Randzio do Kondratowicza a ten dośrodkował do Kossyka, który pokonał bramkarza!

84′ Marczykowski za Nikolaichuka

88′ Zamieszanie pod bramką Piećki ale wybijają piłkę gospodarze

90′ 3 minuty doliczył sędzi do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ GOL dla MOSP. 2:1 Mateusz Karol. Błąd naszej obrony przy wyprowadzeniu piłki i po chwili Karol strzela na 2:1 dla gospodarzy

90′ + 3′ Koniec meczu. Przegrywamy tracąc gola w doliczonym czasie gry.