ŁKS 1926 Łomża — KS WARMIA Grajewo

24 października, 2020 19:26 IV liga 2020/2021

Witamy z Łomży i zapraszamy na naszą relację tekstową z dzisiejszego meczu.

Znamy już składy obu zespołów. W drużynie gospodarzy niespodzianką jest brak Tomasza Dzierzgowskiego. Do składu WARMII wraca Arkadiusz Bogdaniuk.

Pod tym linkiem portal mylomza.pl przeprowadza transmisję z meczu.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Strzał Mikuckiego z prawej strony boiska i piłkę łapie Długołęcki

4′ Znów piłka w rękach Długołęckiego tym razem po dośrodkowaniu Kamila Randzio

5′ Mocny strzał Brzozowskiego ponad naszą bramką

6′ Popławski wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne – znów bramkarz ŁKS

9′ Piękny strzał Bogdaniuka obok bramki!

14′ Dośrodkowanie z lewej strony po szybkiej akcji ŁKS i piłka poza bramką

21′ Rzut wolny dla WARMII – dobra pozycja dla Mikuckiego

21′ Strzał (podanie?) broni Długołęcki

23′ Z rzutu wolnego strzelał Korzeniecki i piłkę złapał Sobolewski

24′ Akcja ŁKS i znowu piłka w rękach Sobolewskiego

26′ Pierwszy róg dla grajewian

27′ Po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Tuzinowski, ale jego strzał głową minął bramkę

28′ Jakby w rewanżu pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

29′ Dośrodkowaną piłkę świetnie łapie Sobolewski

29′ Znów rzut rożny dla ŁKS i po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

30′ Przewaga gospodarzy i znów róg dla ŁKS

31′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu ale od kilku minut oddaliśmy inicjatywę gospodarzom

35′ Znów groźnie pod naszą bramką, ale piłka opuściła boisko

40′ Kolejny róg dla ŁKS, bardzo groźnie po dośrodkowaniu ale Melao nie trafił w bramkę

41′ Strzał Brzozowskiego obok naszej bramki

45′ Koniec pierwszej połowy. Początek był dla nas niezły, ale po pół godzinie gry zaczęli przeważać gospodarze. Do przerwy bez bramek.

46′ Drugą połowę zaczynają gospodarze. Nie ma zmian w składach

46′ Rzut rożny dla ŁKS i po dośrodkowaniu niecelny strzał

50′ Z rzutu wolnego dośrodkował Korzeniecki, było zamieszanie pod naszą bramką ale wybijamy piłkę

54′ Rzut rożny dla ŁKS – po dośrodkowaniu niecelny strzał Brzozowskiego

57′ Znów róg dla gospodarzy

58′ GOL dla ŁKS, 1:0 Daniel Kacprzyk. Po dośrodkowaniu gola strzela Kacprzyk, choć chyba nasz bramkarz był faulowany...

60′ Żółta kartka dla Cudakiewicza

64′ Walczak z żółtą kartką

67′ Zupełnie nie stwarzamy sobie okazji w drugiej połowie

70′ Zmiany – Chmielewski za Nowika i Wojno za Jastrzębskiego

75′ Mikucki fauluje Korzenieckiego w polu karnym i mamy „jedenastkę” dla gospodarzy

76′ GOL dla  ŁKS. 2:0 Daniel Kacprzyk. Bardzo pewny strzał Kacprzyka i przegrywamy 0:2.

80′ Zmiany – Śleszyński za Bińczaka i Cendrowski za Walczaka

83′ Sypytkowski za Bogdaniuka

87′ Róg dla ŁKS

87′ GOL dla ŁKS. 3:0 Daniel Kacprzyk. Po dośrodkowaniu odbita piłka trafia do Kacprzyka, który ma dziś „dzień konia” – strzela i po rykoszecie piłka trafia do siatki….

89′ Róg dla ŁKS

90′ GOL dla ŁKS. 4:0 Reinaldo Melao. Po dośrodkowaniu w zamieszaniu Melao trafia do siatki…

90′ Koniec meczu. Przegrywamy wysoko i niestety zasłużenie, bo zagraliśmy dziś bardzo słabo.

24.10.2020 Łomża, Stadion Miejski

ŁKS 1926 Łomża – WARMIA Grajewo 4:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Daniel Kacprzyk 58′, 2:0 Daniel Kacprzyk 76′ (rzut karny), 3:0 Daniel Kacprzyk 87′, 4:0 Reinaldo Melao 90′

ŁKS 1926: 1.Długołęcki – 6.Melao, 8.Walczak (80′ 2.Cendrowski), 9.Jastrzębski (70′ 17.Wojno), 10.Tarnowski (83′ 16.Koc), 11.Cudakiewicz (88′ 19.Adamczyk), 13.Ostaszewski, 14.Kacprzyk (Kpt), 15.Cychol, 22.Brzozowski, 28.Korzeniecki

REZERWA: 12.Lichomski – 2.Cendrowski, 3.Dobrowolski, 4.Pastorczyk, 16.Koc, 17.Wojno, 19.Adamczyk

TRENER: Tomasz Staniórski

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski, 10.Popławski (85′ 15.Hołtyn), 19.Nowik (70′ 7.Chmielewski), 8.Bińczak  (80′ 11.Śleszyński) – 9.Bogdaniuk (83′ 16.Sypytkowski)

REZERWA: 12. Święciński – 7.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 15.Hołtyn, 13.Marczykowski, 2.Krupa, 11.Śleszyński

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Cudakiewicz, Walczak (ŁKS)