ŁKS 1926 Łomża — KS WARMIA Grajewo

12 listopada, 2022 19:26 IV liga 2022/2023

Dobry wieczór! Witamy z Łomży i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu, którą rozpoczniemy o 19:26. Znane są już składy obu zespołów:

1′ Rozpoczynają gospodarze

3′ Rzut wolny dla ŁKS blisko linii bocznej na wysokości naszego pola karnego

4′ Ostre dośrodkowanie i Święciński wybija na róg

4′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

6′ Dobra akcja gospodarzy i Święciński znów wybija na róg po mocnym strzale!

7′ Przejęliśmy dośrodkowanie z rożnego

8′ Mieliśmy chwilę przerwy w grze – kibice z Łomży podbiegli pod sektor kibiców z Grajewa i doszło do rzucania w siebie różnych przedmiotów

10′ Już gramy – 3ci rzut rożny dla ŁKS

10′ Bez zagrożenia po rozegraniu rogu

12′ Strzał Świderskiego broni Święciński

16′ Dobra akcja łomżan i Edison wybija na czwarty róg

17′ Po dośrodkowaniu „główka” i piłka minimalnie mija naszą bramkę!

20′ Od początku meczu spora przewaga gospodarzy

23′ Dzierzgowski i Voronchenko z żółtymi kartkami

24′ Piąty korner dla ŁKS

24′ Znów daliśmy radę po dośrodkowaniu

25′ Mazurek z żółtą kartką

26′ Rzut wolny dla gospodarzy na wprost naszej bramki, strzał, rykoszet i szósty róg

27′ Święciński łapie piłkę po dośrodkowaniu

30′ Strzelał Maćkowski i znów broni nasz bramkarz!

33′ Polak ukarany żółtą kartką

35′ Tsimashkou łapie piłkę po dośrodkowaniu Polaka

36′ To już siódmy róg dla gospodarzy

37′ Kocioł pod naszą bramką, ale wybijamy piłkę

37′ Ósmy…

38′ GOL dla ŁKS. 1:0 Vadym Voronchenko. Po dośrodkowaniu odbił piłkę nasz bramkarz, ale po chwili w zamieszaniu przekracza ona  linię bramkową i jest gol dla gospodarzy

39′ Akcja WARMII i łapie piłkę bramkarz ŁKS

41′ Było znów groźnie i Święciński wybił na róg

42′ Tym razem bez zagrożenia pod naszą bramką

43′ Niecelny strzał Dzierzgowskiego

45′ Dziesiąty róg dla ŁKS

45′ +  1′ Dobre dośrodkowanie, ale na szczęście nie doszli do piłki piłkarze gospodarzy

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Duża przewaga gospodarzy i przegrywamy 0:1 do przerwy.

46′ Bez zmian w składach zaczynamy drugą połowę

47′ Okazja gospodarzy i interwencja Święcińskiego który łapie piłkę

48′ Znów groźnie i piłka omija naszą bramkę

50′ GOL dla ŁKS. 2:0 Wiktor Walczak. Akcja gospodarzy, którzy rozklepali naszą obronę i Walczak strzela drugiego gola.

53′ Pierwszy róg dla WARMII

53′ Obrońcy wybili piłkę po dośrodkowaniu

53′ Nikolaichuk i Wojno za Mikuckiego

54′ GOL dla WARMII! 2:1 Arkadiusz Mazurek. Po wrzutce Polaka nieudana pułapka ofsajdowa gospodarzy i Mazurek strzela gola!

56′ GOL dla ŁKS. 3:1 Łukasz Świderski. Dobra akcja gospodarzy i Świderski precyzyjnym strzałem w róg nie daje szans Święcińskiemu. Błyskawiczna odpowiedź ŁKS.

59′ Okazja Kondratowicza ale piłkę łapie bramkarz gospodarzy

64′ Sytuacja dla gospodarzy i strzał nad naszą bramką

65′ Świetna okazja WARMII, dośrodkowanie z prawej strony i Łukasz Wojno strzela głową minimalnie obok bramki!

70′ Chmielewski zmienia kontuzjowanego Łukasza Wojno

73′ Mingielewicz za Sobolewskiego

74′ Błąd Edisona i Maćkowski sam na sam z naszym bramkarzem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i na nasze szczęście spartaczył

76′ Druga żółta kartka dla Mazurka i skończymy mecz w „dziesiątkę”

78′ Bukowski za Dzierzgowskiego

78′ Okazja ŁKS i znów rzut rożny

79′ Żebrowski za Voronchenko

79′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

82′ Akcja WARMII i interwencja bramkarza gospodarzy który łapie piłkę

83′ Groźnie pod naszą bramką, ale na szczęście żaden z zawodników gospodarzy nie przeciął dośrodkowania

84′ Sysoiev za Michasiewicza

85′ Róg dla WARMII

85′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

87′ Róg dla WARMII

87′ Przejęli piłkę gospodarze

90′ GOL dla ŁKS. 4:1 Przemysław Żebrowski. Wprowadzony na boisko Żebrowski podwyższa na 4:1…

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy w pełni zasłużenie.Byliśmy tylko tłem dla gospodarzy.

12.11.2022 Łomża, Stadion Miejski

ŁKS 1926 Łomża – WARMIA Grajewo 4:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Vadym Voronchenko 38′, 2:0 Wiktor Walczak 50′, 2:1 Arkadiusz Mazurek 54′ , 3:1 Łukasz Świderski 56′, 4:1 Przemysław Żebrowski 90′

ŁKS 1926: 12.Tsimashkou – 6.Melao, 4.Dobrowolski, 8.Walczak, 9.Maćkowski (Kpt), 10.Sokołowski (70′ 99.Kwaczreliszwili), 11.Świderski (88′ 17.Pawczyński), 14.Kacprzyk, 22.Voronchenko (79′ 21.Żebrowski), 20.Bednarek, 27.Michasiewicz (84′ 23.Sysoiev)

REZERWA: 1.Pawlik – 5.Kamienowski, 99.Kwaczreliszwili, 7.Szymański, 17.Pawczyński, 21.Żebrowski, 23.Sysoiev

TRENER: Hubert Błaszczak

WARMIA: 12.Święciński – 2.Polak, 18.Edison, 29.P.Sobolewski (73′ 13.Mingielewicz), 6.Śleszyński – 4.Mikucki (53′ 17.Ł.Wojno, 70′ 16.Chmielewski)), 8.Kossyk, 15.Tuzinowski (53′ 10.Nikolaichuk), 3.Mazurek, 9.Kondratowicz – 7.Dzierzgowski (Kpt) (78′ 11.Bukowski)
REZERWA: 1.Mysiewicz – 13.Mingielewicz, 16.Chmielewski, 10.Nikolaichuk, 11.Bukowski, 17.Ł.Wojno, 19.Wójcicki

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Paweł Kostko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Voronchenko (ŁKS 1926), Dzierzgowski, Mazurek (dwie), Polak (WARMIA)