ŁKS 1926 Łomża — KS WARMIA Grajewo

6 listopada, 2021 13:00 IV liga 2021/2022

Witamy z Łomży i zapraszamy na naszą relację tekstową z dzisiejszego meczu ŁKS 1926 Łomża – WARMIA Grajewo. Początek o godzinie 13:00

1′ Zaczyna WARMIA

3′ Doskonała okazja WARMII – dośrodkowanie Kossyka z rzutu wolnego i bliski pokonania bramkarza był Edison, ale sędzia odgwizdał faul

6′ Kapitalne podanie Wojno do Kondratowicza, ale Dawid nie opanował piłki w polu karnym

7′ Święciński broni strzał Maćkowskiego

9′ Znów nasz bramkarz broni strzał tym razem Walczaka

10′ Róg dla gospodarzy

10′ GOL dla ŁKS. 1:0 Reinaldo Melao do Nascimento. Po dośrodkowaniu wyskoczył do piłki Melao, uderzył głową i po odbiciu się od któregoś z zawodników zdobył gola

15′ Szansa Mikuckiego, ale złapał piłkę Hremza

21′ GOL dla ŁKS. 2:0 Patryk Szymański. Święciński odbija strzał, ale dobitka Szymańskiego wpada do bramki i jest 2:0

23′ Po dośrodkowaniu próbował strzelać Wojno, ale interwencja bramkarza wyjaśniła sytuację

25′ Róg dla ŁKS- wybijamy po dośrodkowaniu

28′ Koronkowa akcja gospodarzy i piłka za bramką

33′ Groźne dośrodkowanie pod naszą bramką ale piłka opuszcza boisko

35′ Śleszyński z żółtą kartką

36′ Piękny strzał Szymańskiego z rzutu wolnego tuż nad naszą bramką

38′ GOL dla gospodarzy. 3:0 Rafał Maćkowski. Szybka akcja ŁKS prawą stroną boiska, dośrodkowanie i Maćkowski z bliska trafia do bramki.

41′ Święciński broni strzał Walczaka

43′ Piękny strzał Kossyka tuż nad bramką

45′ Koniec pierwszej połowy. Zaczęliśmy całkiem nieźle, ale dwa gole „z niczego” przymroczyły nasz zespół czego efektem był trzeci gol…

46′ Drugą połowę zaczyna ŁKS..

48′ Róg dla WARMII – Hremza łapie piłkę po dośrodkowaniu

51′ GOL dla WARMII! 3:1 Łukasz Wojno. Błąd bramkarza ŁKS i Wojno strzela gola dla grajewian!

54′ Edison kapitalnie uderzył z rzutu wolnego ale Hremza odbił piłkę!

56′ Kondratowicz przed szansą, ale nie opanował piłki w polu karnym!

58′ Za Sokołowskiego wszedł Cudakiewicz

62′ Róg dla WARMII – gospodarze wybijają piłkę po dośrodkowaniu

63′ Nikolaichuka zmienia debiutant 18-letni Igor Duchnowski

64′ Okazja gospodarzy ale strzał obok bramki

65′ Róg dla ŁKS – po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison ale sędzia dyktuje rzut karny dla ŁKS!

67′ „Wypi……j czarnuchu” – okrzyki z trybuny kibiców gospodarzy

68′ GOL dla ŁKS. 4:1 Rafał Maćkowski. Pewny strzał w róg bramki z rzutu karnego.

71′ Czerwona kartka dla bramkarza gospodarzy, który zatrzymał piłkę ręką przed polem karnym

73′ Kossyk z wolnego tuż nad bramką

78′ Róg dla WARMII – wybijają piłkę obrońcy

80′ Kukliński i Bukowski zmieniają Kondratowicza i Arciszewskiego

81′ Ładny strzał Duchnowskiego broni bramkarz gospodarzy

88′ Olszyński zmienia Mikuckiego

90′ 4 minuty doliczone

90′ + 2′ GOL dla WARMII! 4:2 Paweł Kossyk. Przepiękne uderzenie Kossyka z rzutu wolnego i mamy drugiego gola

90′ + 3′ Święciński broni dwa strzały

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy 2:4 w Łomży.

06.11.2021 Łomża, Stadion Miejski

ŁKS 1926 Łomża – WARMIA Grajewo 4:2 (3:0)

Bramki: 1:0 Reinaldo Melao do Nascimento 10′, 2:0 Patryk Szymański 21′, 3:0 Rafał Maćkowski 38′, 3:1 Łukasz Wojno 51′, 4:1 Rafał Maćkowski 68′ (rzut karny), 4:2 Paweł Kossyk 90′ + 2′

ŁKS 1926: 1.Hremza – 6.Melao, 5.Kamienowski (Kpt), 8.Walczak (46′ 47.Kordal), 2.Poreda, 4.Dobrowolski, 7.Szymański (85′ 10.Koc), 9.Maćkowski,17.Pawczyński (73′ 12.Tsimashkou), 29.Kadłubowski (90′ 22.Brzozowski), 88.Sokołowski (58′ 11.Cudakiewicz)

REZERWA: 12.Tsimashkou -10.Koc, 11.Cudakiewicz, 22.Brzozowski, 24.Łukasik,27.Reid, 47.Kordal

TRENER: Tomasz Staniórski

WARMIA: 12.Święciński –  2.Staniszewski, 18.Edison, 17.Arciszewski (80′ 14.Kukliński), 6.Śleszyński – 4.Mikucki (87′ 3.Olszyński), 16.Chmielewski, 8.Kossyk, 10.Nikolaichuk (63′ 15.Duchnowski) – 7.Kondratowicz (80′ 19.Bukowski), 9.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski – 3.Olszyński, 5.Randzio, 13.Drozdowski, 14.Kukliński,15.Duchnowski, 19.Bukowski

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Krzysztof Jabłonowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Walczak, Melao (ŁKS 1926), Śleszyński, Edison (WARMIA)

Czerwona kartka: 72′ – Yauhen Hremza (ŁKS 1926) za zagranie piłki ręką poza pole karnym