KS Wasilków — KS WARMIA Grajewo

19 marca, 2022 15:00 IV liga 2021/2022

Witamy z Wasilkowa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu. Zaczynamy od 15:00. Nie ma dziś z nami trenera Leszka Zawadzkiego – zastępują go Kamil Randzio i Mateusz Tuzinowski. Trener Zawadzki jako były zawodnik jest dziś gościem obchodów 100-lecia LECHA Poznań.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Po podaniu Zubowskiego niecelnie strzelał Szeretucha

4′ Było bardzo groźnie, ale Święciński broni strzał gospodarzy

5′ Zubowski strzela i Święciński wybija na róg

6′ Po dośrodkowaniu będzie rzut wolny dla Wasilkowa z lewej strony boiska

6′ GOL dla Wasilkowa. 1:0 Damian Fronc. Po dośrodkowaniu błąd naszego bramkarza, piłka odbija się od poprzeczki i do siatki wbija ją Fronc.

15′ Wreszcie okazja WARMII i Gendzwiłł instynktownie odbija piłkę po strzale Śleszyńskiego

16′ Szansa Hołtyna ale piłka ponad bramką

18′ Strzał Zubowskiego broni Święciński

18′ Znów okazja WARMII – strzał Hołtyna nogami broni Gendzwiłł

25′ Doskonała szansa ale Kossyk strzela tuż obok słupka!

26′ Kontratak gospodarzy i Święciński broni w sytuacji sam na sam!

28′ Akcja WARMII i mocny ale niecelny strzał Chmielewskiego

29′ Skalski w boczną siatkę!

29′ Strzał Kondratowicza i tylko rzut rożny

30′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

34′ Okazja WARMII i niestety spalony…

35′ Dziermański strzela ponad poprzeczką naszej bramki

37′ Duże zamieszanie w polu karnym gospodarzy ale tylko róg dla nas

38′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

38′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

40′ Zubowski strzela obok naszej bramki

45′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy do przerwy 0:1, po dość kuriozalnym golu na początku spotkania. Mieliśmy swoje okazje, ale gospodarze bardzo groźnie kontratakują.

46′ Bez zmian w składach zaczynają gospodarze

49′ Róg dla gospodarzy i bardzo nieudane dośrodkowanie

51′ Róg dla WARMII – nikt nie doszedł do dośrodkowania

53′ Akcja gospodarzy i Zubowski strzela wysoko ponad poprzeczką

54′ Strzał Kossyka z rzutu wolnego zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza

56′ Rzut rożny dla Wasilkowa – przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

63′ Jak to nie wpadło????!!!! Cóż za sytuacja WARMII. Gendzwiłł bohaterem gospodarzy dwukrotnie odbijając piłkę w nieprawdopodobny sposób!

64′ Znowu jeszcze lepsza okazja WARMII, którą fatalnie przestrzelamy!

65′ Nasuto za Chechkę

68′ Kossyk ponad bramką

69′ Obrońca Wasilkowa zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym i sędzia nie reaguje!

69′ Znów marnujemy okazję!

71′ GOL dla Wasilkowa. 2:0 Damian Zubowski. Jak się nie wykorzystuje okazji to się traci gole i Zubowski po kontrataku w sytuacji sam na sam pokonał Święcińskiego.

73′ Znów kontratak i okazja gospodarzy ale wybijamy piłkę!

73′ Duchnowski za Hołtyna

75′ Żółta kartka dla Kondratowicza

78′ Po rzucie wolnym wysoko ponad bramką strzelał Śleszyński

78′ Mikucki i Mazurek za Randzio i Chmielewskiego

79′ Przerwa w grze, leży na boisku poszkodowany w grze zawodnik gospodarzy

81′ Święciński broni strzał Cichońskiego

88′ Było blisko gola dla gospodarzy ale piłka odbiła się od słupka i złapał ją Święciński

89′ Wojciechowski za Zubowskiego

90′ 4 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ GOL dla WARMII. 2:1 Paweł Kossyk. Dośrodkowanie Duchnowskiego, zgrał piłkę Kondratowicz i Kossyk lekkim strzałem trafił do bramki..

90′ + 4′ GOL dla Wasilkowa. 3:1 Mateusz Cichoński. Kontratak gospodarzy i Cichoński ustala wynik meczu na 3:1 dla gospodarzy.

90′ + 4′ Koniec meczu. Dwa gole w doliczonym czasie gry… cisną się na klawiaturę ciężkie słowa ale tak naprawdę to praktycznie przegraliśmy na własne życzenie ten mecz. Byliśmy koszmarnie nieskuteczni. Dziękujemy że byliście Państwo z naszą relacją…

19.03.2022 Wasilków, Stadion Miejski

KS Wasilków – WARMIA Grajewo 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Fronc 6′, 2:0 Damian Zubowski 71′, 2:1 Paweł Kossyk 90′ + 1′, 3:1 Mateusz Cichoński 90′ + 4′

KS:1.Gendzwiłł – 4,Chechka (65′ 3.Nasuto), 7.Cichoński, 9.Szeretucha, 10.Dziermański (72′ 6.Bernacki), 12.Wysocki, 11.Zubowski (Kpt) (89′ 2.Wojciechowski), 13.Fronc, 14.Mróz, 15.Małaszewski, 17.Vatkevich
REZERWA: 28.Dunaj, 2.Wojciechowski, 3.Nasuto, 5.Dąbrowski, 6.Bernacki, 8.Hryszko

TRENER: Robert Speichler

WARMIA: 12.Święciński –  5.Randzio (Kpt) (78′ 4.Mikucki), 18.Edison, 17.Maliszewski, 6.Śleszyński – 13.Hołtyn (72′ 19.Duchnowski), 16.Chmielewski (78′ 3.Mazurek), 8.Kossyk, 11.Skalski, 9.Kondratowicz – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Sobolewski – 3.Mazurek, 2.Krupa, 4.Mikucki, 10.Nikolaichuk, 19.Duchnowski, 15.Bukowski

Sędzia: Szymon Szymajda (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Dzierzgowski, Chmielewski, Kondratowicz (WARMIA)