Data Czas Liga Sezon
11 listopada, 2020 13:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

1′ Rozpoczęła WISSA

3′ Bińczak przed szansą ale strzał broni Sztukowski

6′ Róg dla WISSY

7′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Święciński

7′ Bardzo groźnie pod naszą bramką i pudłuje Toczydłowski

13′ Kontuzja Arciszewskiego i zmienia go Chmielewski

15′ Rzut wolny dla WISSY z narożnika pola karnego i po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kondratowicz! Kapitalna kontra WARMII i Kondratowicz pomimo asysty dwóch obrońców strzela w róg bramki!

17′ Groźnie ale wybija piłkę Tuzinowski

22′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

25′ I kolejny róg dla zespołu ze Szczuczyna i po chwili następny

28′ Znów rzut rożny dla WISSY i faul na Edisonie po dośrodkowaniu

30′ Bińczak z żółtą kartką

31′ Dwa kolejne rzuty rożne dla Szczuczyna, po drugim broni Święciński strzał po którym był rykoszet

33′ Strzał Śleszyńskiego ponad bramką WISSY

34′ GOL dla WISSY, 1:1 Mariusz Łapiński. Kapitalne uderzenie Łapińskiego i mamy wyrównanie

35′ Edison z żółtą kartką

37′ Kontuzja naszego bramkarza, który musi opuścić boisko

41′ Dwie dobre interwencje Sobolewskiego

43′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bez korzyści

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy – remis 1:1

46′ Zaczyna WARMIA

49′ Tercjak strzela tuż obok bramki

53′ Randzio z żółtą kartką

54′ Mikucki za Hołtyna

54′ GOL dla WISSY. 1:2 Paweł Wasiulewski. Po faulu Kamila Randzio był rzut wolny z boku naszego pola karnego, dośrodkowanie, piłka trafiła do niepilnowanego Wasiulewskiego, który strzałem z pola karnego pokonał Sobolewskiego

57′ Tercjak strzela Sobolewski broni

57′ Dojlide zmienia Buzun

65′ Róg dla WISSY

65′ Nowik i Sypytkowski za Bińczaka i Popławskiego

66′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

67′ Róg dla WARMIi i bez korzyści po dośrodkowaniu

73′ Rzut rożny dla WARMII i znów bez korzyści

78′ Rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

80′ Kapitalna okazja WARMII – akcja Kondratowicza i Mikucki nie trafił w piłkę!

83′ Rzut wolny dla WISSY blisko naszego pola karnego – wybiliśmy piłkę

85′ Żółta kartka dla Tuzinowskiego

85′ Znów wolny i Buzun wysoko ponad bramką

90′ 3 minuty doliczył sędzia

90′ +3′ Koniec. Niestety, po złym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy 1:2,

11.11.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Dawid Kondratowicz 15′, 1:1 Mariusz Łapiński 34′, 1:2 Paweł Wasiulewski 54′

WARMIA: 12.Święciński (38′ 1.Sobolewski) –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 15.Hołtyn (54′ 4.Mikucki), 17.Arciszewski (13′ 13.Chmielewski), 11.Śleszyński, 10.Popławski (65′ 19.Nowik), 8.Bińczak (65′ 16.Sypytkowski)  – 7.Kondratowicz

REZERWA: 1.Sobolewski – 2.Krupa, 9..Niebrzydowski, 19.Nowik, 13.Chmielewski, 16.Sypytkowski, 4.Mikucki

TRENER: Leszek Zawadzki

WISSA: 41.Sztukowski – 5.Kamienowski (Kpt), 8.Łupiński, 25.Wasiulewski, 6.Jóźwik, 9.Łapiński, 14.Korytkowski, 10.Tercjak, 17.Zambrowski, 7.Toczydłowski, 31.Dojlida (57′ 11.Buzun)

REZERWA:77.Jabłoński, 99.Tomar, 22.Twardowski, 11.Buzun, 20.Bargielski, 97.Krupiński, 16.Szaraniec

TRENER: Marcin Gałązka

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Bińczak, Edison, Randzio, Tuzinowski (WARMIA)