KS WARMIA Grajewo — WIGRY Suwałki

22 kwietnia, 2023 16:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Piękna, wiosenna pogoda dziś w Grajewie. Szlagierowo zapowiada się dzisiejszy mecz WARMII z WIGRAMI i jego oprawa. Do Grajewa jedzie 180-osobowa grupa kibiców WIGIER wspomagana fanami OLIMPII Grudziądz. Znane są już składy wyjściowe obu zespołów, które prezentujemy poniżej. Zapraszamy na naszą relację tekstową od godziny 16:00.

W naszym zespole z powodu urazu mięśniowego nie zagra dziś Michał Kosikowski. Do składu po pauzie za kartki wraca Dawid Skalski. W zespole WIGIER nie ma Bartosza Gużewskiego a Krzysztof Cudowski zacznie mecz na ławce rezerwowych.

1′ Rozpoczęli goście

2′ Rzut rożny dla WIGIER

2′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

3′ Po chwili groźnie, ale łapie piłkę Sobolewski

4′ Błąd Polaka i piłkę przejął Kalinowski, ale nasz zawodnik szybko odzyskał stratę

9′ Z rzutu wolnego podawał w pole karne Łapiński, ale żaden z naszych zawodników nie doszedł do piłki

11′ Rzut wolny dla gości – 25 metrów od naszej bramki

11′ Strzelał Fiedorowicz, piłka odbiła się od naszego obrońcy i drugi róg dla WIGIER

12′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

15′ Kwadrans gry za nami. Niewiele się ciekawego dotąd dzieje na boisku

15′ Świetna akcja i okazja WARMII – Wojno do Kossyka ten do Bukowskiego i strzał tuż obok bramki!

18′ Znów nasi pod bramką gości – strzał Łapińskiego nieudany

24′ Trąbka próbował się przedrzeć prawą stroną boiska ale piłka opuściła plac gry

27′ Strzał Kalinowskiego obok naszej bramki

32′ Akcja Polaka i rzut rożny dla WARMII

32′ Po dośrodkowaniu akcja i kolejny róg dla nas

33′ Słowikowski łapie piłkę po dośrodkowaniu

34′ Interwencja Sobolewskiego i po chwili niecelny strzał na opuszczoną przez naszego bramkarza bramkę

37′ Groźny strzał Płoszkiewicza na raty broni Sobolewski

38′ Rzut rożny dla grajewian

38′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

43′ Zarzecki ukarany żółtą kartką

44′ Rzut wolny dla WIGIER blisko naszej bramki

44′ GOL dla WIGIER. 0:1 Mariusz Bucio. Strzał z rzutu wolnego i piłka po rękach Sobolewskiego wpada do bramki…

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzą goście po strzale Bucio tuż przed końcem pierwszej połowy

46′ Zaczyna WARMIA – nie ma zmian w składach

49′ Kontratak WIGIER i Kalinowski sam na sam z Sobolewskim, ale zwycięsko wychodzi z tego starcia nasz bramkarz

52′ Omilianowicza zmienia Cudowski

56′ Róg dla WIGIER

57′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

59′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Kamil Stawiecki! Stawiecki sam an sam z bramkarzem i mamy wyrównanie!

60′ Okazja WARMII i Kossyk strzela obok bramki!

64′ Strzał Cudowskiego broni Sobolewski

66′ Wojno strzela obok bramki

68′ Sobolewski odbija strzał Fiedorowicza

69′ Będzie groźnie – rzut wolny dla WIGIER blisko prawej strony naszego pola karnego

70′ Wybiliśmy piłkę

72′ Nikolaichuk i Bińczak za Stawieckeigo i Bukowskiego

73′ Znów rzut wolny dla WIGIER w pobliżu prawej strony naszego pola karnego

74′ Akcja WIGIER i róg dla gości

75′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

76′ Nikolaichuk w polu karnym, ale obrońca zablokował jego strzał!

77′ Strzał głową Wojno i broni Słowikowski

79′ Wójcicki za Wojno

80′ Akcja WARMII i broni Słowikowski

83′ Edison ukarany żółtą kartką

89′ Łapiński z żółtą kartką

90′ 3 minuty doliczył sędzia

90′ + 3′ Koniec meczu. Remisujemy 1:1 z WIGRAMI.

22.04.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – WIGRY Suwałki 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Mariusz Bucio 44′, 1:1 Kamil Stawiecki 59′

WARMIA:  1.Sobolewski (Kpt) –  19.Polak, 18.Edison, 72.Kosikowski, 6.Śleszyński – 20.Stawiecki (72′ 71.Bińczak), 10.Łapiński, 8.Kossyk, 16.Bukowski (72′ 21.Nikolaichuk), 11.Skalski  – 17.Wojno (79′ 13.Wójcicki)

REZERWA: 12.Święciński –  72.Żbikowski, 71.Bińczak, 77.Zarzecki, 88.Mingielewicz, 13.Wójcicki, 21.Nikolaichuk, 4.Mikucki

WIGRY: 33.Słowikowski – 4.Kozłowski (Kpt), 5.Płoszkiewicz, 14.Serbul – 99.Trąbka, 10.Fiedorowicz, 17.Lipiński (75′ 27.Kubrak), 44.Gulbierz – 20.Bucio, 97.Omilianowicz (52′ 9.Cudowski), 11.Kalinowski

REZERWA: 12.Sobolewski – 25.Sowulewski, 90.Rejterada, 6.Przełomski, 22.Milewski, 27.Kubrak, 94.Babkowski, 9.Cudowski, 77.Zackiewicz

TRENER: Paweł Cimochowski

Sędzia:  Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Zarzecki, Skalski, Edison, Łapiński (dwie) (WARMIA), Fiedorowicz (WIGRY)

Czerwona kartka: po zakończeniu meczu – Mariusz Łapiński (WARMIA)/w konsekwencji drugiej żółtej kartki