KS WARMIA Grajewo — WIGRY II Suwałki

15 maja, 2021 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 16:00. Dziś wreszcie gramy przy otwartych trybunach – po długim oczekiwaniu na zniesienie restrykcji już pierwsi kibice pojawiają się na naszej trybunie.

Przed meczem i w przerwie spotkania wystąpią nasze cheerleader’ki WarmYa Angels.

Mamy już za sobą brawurowy występ dziewczyn. Mecz poprzedziła minuta ciszy poświęcona Świętej Pamięci Edwardowi Masłowskiemu (przez wiele lat przewodniczącego Komisji Rewizyjnej naszego Klubu) oraz Ryszardowi Rafałko (byłego zawodnika WARMII w latach 60-tych)

1′ Zaczynają goście

6′ Bogdaniuk do Dzierzgowskiego, który w doskonałej okazji strzela ale broni Słowikowski

11′ Pierwszy róg dla WARMII i tracimy piłkę po dośrodkowaniu

11′ Błąd Bogdaniuka ale Zackiewicz strzelił obok bramki

15′ Drugi rzut rożny dla nas i znów bez korzyści

17′ Groźnie – rzut wolny z 18 metrów od naszej bramki

17′ Strzał Kubraka trafia w mur złożony z naszych zawodników

19′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Maciej Krupa. Dośrodkowanie Bogdaniuka z rzutu wolnego, Tuzinowski zgrał piłkę głową a Maciej Krupa też głową wyprowadza nas na prowadzenie!

20′ Kapitalna okazja Dzierzgowskiego ale piłka trafia w słupek!

27′ Świetny strzał Bogdaniuka z rzutu wolnego broni Słowikowski

27′ Trzeci rzut rożny dla grajewian, duże zamieszanie pod bramką ale bez gola

28′ Znów okazja WARMII ale obrońcy wybili piłkę

29′ Domurat ukarany żółtą kartką

31′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Tomasz Dzierzgowski! Tomek wykorzystał szkolny błąd obrony gości i podwyższył na 2:0!

32′ Żółta kartka dla Chylińskiego

34′ Pierwszy rzut rożny dla WIGIER i przejęliśmy piłkę po rozegraniu

41′ Okazja gości, Zackiewicz strzela obok bramki

41′ A teraz szansa Dzierzgowskiego i broni Słowikowski

43′ Święciński łapie piłkę po dośrodkowaniu Racisa

45′ Trzy minuty doliczył sędzia do czasu pierwszej połowy

45′ + 1′ Rzut rożny dla gości i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

49′ Ładny strzał Krupy z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką

51′ Rzut rożny dla WIGIER i po dośrodkowaniu strzał nad bramką Łady

52′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Piotr Chyliński! Dośrodkowanie Bińczaka i Chyliński kapitalnym wolejem strzela trzeciego gola!

53′ Dzierzgowski przed szansą ale broni Słowikowski

57′ Naglik zmienia Kozłowskiego

58′ Po rzucie wolnym Krupy interwencja Słowikowskiego i róg dla WARMII a po chwili kolejny

59′ Po dośrodkowaniu przejęli piłkę goście i po chwili interwencja Święcińskiego

61′ Koniecko i Popławski zastąpili Domurata i Chylińskiego

61′ Szarża Dzierzgowskiego, miał szansę Popławski ale zgubił piłkę w polu karnym

66′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Tomasz Dzierzgowski! Świetna wymiana piłki między Popławskim a Dzierzgowskim, po czym Tomek w sytuacji sam na sam ze Słowikowskim ogrywa go i strzela czwartego gola!

70′ Bogdaniuk i Arciszewski zastąpieni przez Chmielewskiego i Mikuckiego

71′ Ładna akcja i strzał Bińczaka broni Słowikowski

72′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Tomasz Dzierzgowski! Mikucki wyłuskał piłkę obrońcy i zagrał do Dzierzgowskiego, który świetnie zachował się w polu karnym i strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu a piątego dla WARMII!

75′ Szczerbowski za Milewskiego i Hołtyn za Bińczaka

77′ Okazja Popławskiego ale bardzo nieudany strzał

79′ Hołtyn strzelił w bramkarza!

81′ Żółta kartka dla Tuzinowskiego

83′ Kapitalna okazja WARMII ale w końcu wybijają piłkę obrońcy

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:0 Rafał Hołtyn.Piękna akcja młodego Hołtyna, który kończy swój rajd szóstym golem dla grajewian!

90′ Koniec. Po dobrej grze wysoko wygrywamy 6:0  z rezerwami WIGIER.

15.05.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WIGRY II Suwałki 6:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Maciej Krupa 19′, 2:0 Tomasz Dzierzgowski 31′, 3:0 Piotr Chyliński 52′, 4:0 Tomasz Dzierzgowski 66′, 5:0 Tomasz Dzierzgowski 72′, 6:0 Rafał Hołtyn 87′

WARMIA:  12.Świeciński –  5.Randzio (Kpt), 18.Edison, 20.Tuzinowski, 2.Krupa – 6.Chyliński (61′ 13.Koniecko), 9.Bogdaniuk (70′ 16.Chmielewski) , 17.Arciszewski (70′ 4.Mikucki), 3.Domurat (61′ 10.Popławski), 8.Bińczak (75′ 11.Hołtyn) –  11.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Sobolewski –  4.Mikucki, 13.Koniecko, 11.Hołtyn, 15.Kwieciński, 16.Chmielewski, 10.Popławski

TRENER: Leszek Zawadzki

WIGRY II: 12.Słowikowski – 17.Milewski (Kpt) (75′ 6.Szczerbowski), 20.Kozłowski (57′ 5.Naglik), 8.Łada, 11.Zackiewicz, 13.Rytelewski, 19.Romatowski (83′ 4.Bogdanowicz), 10.Górny, 15.Kubrak, 9.Racis (86′ 16.Rutkowski), 3.Śliwiński

REZERWA: 1.Grudniewski – 6.Szczerbowski, 14.Świerzbin, 4.Bogdanowicz, 16.Rutkowski, 5.Naglik

TRENER: Mariusz Cieślukowski

Sędzia:  Maciej Nowacki (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Domurat, Chyliński, Tuzinowski (WARMIA)