KS WARMIA Grajewo — TUR Bielsk Podlaski

11 sierpnia, 2022 18:15 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu WARMIA – TUR, który rozpocznie się o 18:15. Znane są już składy obu zespołów. W porównaniu z wyjściowymi składami z pierwszej kolejki spotkań w WARMII:

– Tuzinowski za Sobolewskiego i Mikucki za Dzierzgowskiego, który nabawił się urazu w meczu w Grabówce

w TURZE:

– za Popiołka i Łochnickiego zagrają Piotr Kosiński i Walczuk.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Z własnej połowy strzelał Dzienis, ale Święciński łapie piłkę

4′ Akcja WARMII i zablokowany strzał Kondratowicza

5′ Rzut wolny dla WARMII – 25 metrów od bramki, lewa strona boiska

6′ Dobre dośrodkowanie i mamy rzut rożny – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy TURA

11′ Okazja WARMII ale Kondratowicz zbyt niedokładnie podał piłkę Arkowi Wojno

15′ Doskonałe podanie w pole karne Wojno i strzał głową Kondratowicza odbija obrońca!

15′ Drugi róg dla WARMII i po dośrodkowaniu wybija piłkę TUR

17′ Wojno strzela obok bramki

18′ Akcja TURA prawą stroną i po chwili spokojnie łapie piłkę Święciński

19′ Znów byliśmy w polu karnym gości, ale Kondratowicz przepuścił podanie i nikt z kolegów nie dostał piłkę

20′ Strzał Mazurka broni Plisiuk

24′ Kondratowicz po podaniu Tuzinowskiego sam na sam z Plisiukiem, ale górą bramkarz TURA!

26′ Andrzej Kosiński strzela obok naszej bramki

29′ A teraz jego brat Karol strzela z takim samym skutkiem – obok słupka

31′ Dobrze zapowiadającą się akcję WARMII kończy niedokładne dośrodkowanie Arka Wojno

32′ Potężne uderzenie Mazurka nokautuje Dzienisa

34′ Mazurek w doskonałej sytuacji trafia w bramkarza! Powinno być 2:0!

35′ Znów akcja WARMII, tym razem lewą stroną boiska ale obrona wybija piłkę

38′ Lewczuk ukarany żółtą kartką

39′ Okazja WARMII, ale Nikolaichuk przeszkodził Tuzinowskiemu w oddaniu strzału

41′ Groźna akcja TURA i brawa z trybun dla Polaka, który idealnie odebrał piłkę Andrzejowi Kosińskiemu

43′ Strzał Niemczynowicza broni Święciński

45′ Rzut wolny dla TURA i strzał Niemczynowicza nad naszą bramką

45′ Minuta doliczona przez sędziego

45 + 1′ Koniec bezbramkowej pierwszej połowy meczu

46′ Zaczynają goście

47′ Róg dla TURA – po dośrodkowaniu groźny strzał Andrzeja Kosińskiego

47′ Mieliśmy małe problemy techniczne, ale znów jesteśmy online

48′ Piłka w naszym polu karnym i na spalonym jest zawodnik TURA

49′ Dośrodkował Wojno w pole karne gości, ale wybili piłkę obrońcy

49′ Znów akcja WARMII i łapie piłkę Plisiuk

51′ GOL dla TURA. 0:1 Patryk Niemczynowicz. Z pozoru niegroźna akcja gości i Niemczynowicz przepięknym strzałem w okienko pokonał Święcińskiego

52′ Łukasz Wojno za Nikolaichuka

53′ Plisiuk łapie piłkę po strzale głową Edisona

54′ Po chwili Święciński łapie piłkę po strzale zawodnika gości

54′ Drugi róg dla gości

55′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Dzienisa

55′ Dobra akcja WARMII i rzut rożny dla nas

56′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

60′ Stypułkowski strzela obok naszej bramki

61′ Hołtyn za Mikuckiego

62′ Róg dla TURA – przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

65′ Faul Tuzinowskiego i żółta kartka

66′ Rzut wolny dla TURA – 17 metrów od naszej bramki

67′ Strzał obok bramki

67′ Mingielewicz za Tuzinowskiego

68′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu bez korzyści

69′ Groźnie pod naszą bramką i strzał ponad poprzeczką

70′ Róg dla TURA

71′ Po dośrodkowaniu strzał and naszą bramką

72′ Onacika i Walczuka zmienili Rafał Kulikowski i Troc

76′ Wójcicki za Kondratowicza

79′ Chmielewski za Śleszyńskiego

81′ Hołtyn w pole karne i łapie piłkę Plisiuk

82′ Mazurek ukarany żółtą kartką

83′ Groźnie pod naszą bramką ale strzał rywali bardzo niecelny

84′ Dośrodkowanie w pole karne TURA i Plisiuk wybija piłkę Łukaszowi Wojno

86′ Karola Kosińskiego zmienia Szymon Baran

86′ Bardzo niecelny strzał Stypułkowskiego

87′ Róg dla WARMII – dobre dośrodkowanie Skalskiego, ale piłka opuściła pole karne

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Koniec. Po pięknym strzale Niemczynowicza przegrywamy 0:1 z TUREM.