Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
18 czerwca, 2022 17:00 IV liga 2021/2022

Podsumowanie

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z ostatniego meczu WARMII w sezonie 2021/2022. Gramy dziś o 17:00 z TUREM Bielsk Podlaski. Grajewianie zagrają w mocno osłabionym składzie bez Święcińskiego, Tuzinowskiego, Krupy, Śleszyńskiego, Kossyka, Chmielewskiego i Wojno.

Przed meczem miała miejsce uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i nagród dla zawodników zespołu Młodzików naszej Akademii, którzy są mistrzem województwa w roczniku 2010. Nagrody wręczyli Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski i wiceprezes Podlaskiego ZPN Bogusław Nos oraz Prezes Zarządu K.S WARMIA Wojciech Dulgis.

1′ Rozpoczęła WARMIA

5′ Przeważamy od początku meczu, ale bez sytuacji bramkowych

7′ Mikucki zagrał w pole karne do Dzierzgowskiego, ale obrońca przejął podanie

9′ Dobrze zapowiadała się akcja Skalskiego ale Hołtyn po chwili łatwo stracił piłkę

10′ Groźne dośrodkowanie z prawej strony naszej bramki, na szczęście nikt nie doszedł do piłki

11′ Rzut wolny dla TURA z prawej strony boiska na wysokości linii naszego pola karnego

11′ Wybiliśmy piłkę

12′ Dobra akcja WARMII, Hołtyn do Dzierzgowskiego i bardzo niecelny strzał Tomka

15′ WARMIA w polu karnym, lecz „oddał za darmo” piłkę gościom Hołtyn

16′ GOL dla TURA. 0:1 Patryk Stypułkowski. Strzał na naszą bramkę, odbił piłkę Jabłoński i Stypułkowski z bliska trafia do siatki.

21′ Kondratowicz wywalczył róg dla nas

22′ Krótko po dośrodkowaniu mamy drugi róg

22′ Po dośrodkowaniu przejęli piłkę goście i po chwili Jabłoński wybija piłkę na aut

26′ Róg dla TURA

26′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Dzienisa

28′ Trzeci róg dla nas – po dośrodkowaniu zablokowany strzał naszego zawodnika

30′ Niecelny strzał Stypułkowskiego

32′ Drugi róg dla gości

33′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

33′ Było groźnie, ale Popiołek strzelił wysoko nad naszą bramką

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Solowa akcja Dzierzgowskiego i precyzyjny strzał w róg bramki!

37′ Mocny strzał Andrzeja Kosińskiego nad naszą bramką

43′ Okazja WARMII – dośrodkowanie Kondratowicza i strzał głową Dzierzgowskiego broni Plisiuk

43′ Znów szansa ale piłka mija bramkę gości!

45′ Akcja Dzierzgowskiego, który jednak stracił piłkę w polu karnym

45′ Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 1:1.

46′ Drugą połowę zaczyna TUR. Nie ma zmian w składach

47′ Dzienis z rzutu wolnego strzelił ponad… piłkochwytem

48′ Ładna akcja Skalskiego ale dośrodkowanie przejęli obrońcy

50′ Róg dla TURA

50′ Wybił piłkę Edison

51′ Kontratak WARMII, Kondratowicz niecelnie zagrywa do Dzierzgowskiego

52′ Róg dla WARMII

52′ Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul naszego zawodnika

53′ Dzienis z żółtą kartką

56′ Akcja gości ale piłka w rękach Jabłońskiego

60′ Mocny strzał Stypułkowskiego ponad naszą bramką

60′ Wójcicki za Hołtyna

63′ Groźnie pod naszą bramką, ale Dzienis przestrzelił

65′ Troc za Popiołka

65′ Jabłoński broni mocny strzał Troca

67′ Bukowski za Zaniewskiego

70′ Randzio ukarany żółtą kartką

71′ Groźnie, ale Bazylewski strzela nad naszą poprzeczką

72′ Znów groźnie i wybijamy piłkę

72′ Onacik za Krystiana Kulikowskiego

75′ Skalski z żółtą kartką

75′ Duchnowski za Dzierzgowskiego

76′ Kacprowski za Bazylewskiego

77′ Nikolaichuk z żółtą kartką

78′ Doskonała okazja Kondratowicza ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę

81′ Stypułkowski sam na sam z bramkarzem ale Jabłoński wyłuskał piłkę

83′ Piękny strzał Nikolaichuka z trudem odbija Plisiuk

85′ GOL dla TURA. 1:2 Patryk Stypułkowski. Błąd Jabłońskiego, który wybił piłkę prosto pod nogi Stypułkowskiego a ten pięknym strzałem w okienko zdobył drugiego gola

85′ Edison z żółtą kartką

89′ Kacprowski strzela obok bramki

90′ Cztery minuty dolicza sędzia

90′ + 4′ Koniec meczu. Nieznacznie ulegamy TUROWI i kończymy nie najlepszy sezon porażką.

18.06.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski 1:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Patryk Stypułkowski 16′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 35′, 1:2 Patryk Stypułkowski 85′

WARMIA:  77.Jabłoński – 4.Mikucki, 8.Edison, 3.Mazurek, 10.Nikolaichuk –  5.Randzio (Kpt), 15.Zaniewski (67′ 20.Bukowski), 11.Skalski, 13.Hołtyn – 19.Kondratowicz, 7.Dzierzgowski (75′ 6.Duchnowski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 19.Wójcicki, 6.Duchnowski, 20.Bukowski

TRENER: Paweł Sobolewski

TUR: 1.Plisiuk – 5.P.Kosiński, 6.A.Kosiński, 7.K.Kosiński, 8.Popiołek (65′ 2.Troc), 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski, 17.K.Kulikowski (Kpt) (72′ 18.Onacik), 19.R.Kulikowski, 21.Bazylewski (76′ 9.Kacprowski), 22.Dzienis

REZERWA: 12.Drozdowski – 2.Troc, 18.Onacik, 9.Kacprowski, 14.Nowakowski

TRENER: Paweł Bierżyn

Sędzia: Michał Renkiewicz (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Randzio, Skalski, Nikolaichuk, Edison (WARMIA), Dzienis (TUR)