Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
7 listopada, 2020 13:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

Witamy z Augustowa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu.

W składzie naszego zespołu jest już po przerwie Dawid Kondratowicz. Jest też niespodzianka – w podstawowej jedenastce wyjdzie dziś na boisko Rafał Hołtyn, skrzydłowy z zespołu juniorów trenera Kamila Randzio

1′ Rozpoczyna WARMIA

4′ Strzał Kaminskiego z rzutu wolnego broni Święciński

10′ Niewiele działo się na boisku przez pierwsze 10 minut

11′ Żółta kartka dla Kaminskiego za faul na Bogdaniuku

12′ Groźny strzał Zaniewskiego odbija Święciński

13′ Rzut rożny dla WARMII

13′ Po dośrodkowaniu i strzale Edisona obrońca SPARTY wybija piłkę sprzed bramki

15′ Niestety, tracimy Bogdaniuka, który z kontuzją za chwilę opuści boisko

17′ Błąd naszej obrony i było groźnie pod naszą bramką

18′ Bogdaniuka zmienia Bińczak

20′ Wreszcie akcja naszej drużyny i Wróblewski rozpaczliwie broni strzał Kondratowicza

25′ Kapitalny strzał Kaminskiego i piłka odbija się od naszej poprzeczki! Ufff….

30′ Okazja Kondratowicza, który jednak wypędził się w bok pola karnego i strzelił ponad bramką

31′ Akcja SPARTY i Święciński broni strzał Salika

31′ Ziarko zmienia kontuzjowanego Zaniewskiego

35′ Znów strzał i broni Świeciński

36′ Rzut rożny dla WARMII

36′ Po dośrodkowaniu, główka Tuzinowskiego, strzał Edisona ale sędzia dopatrzył się spalonego

37′ Akcja WARMII i strzał Popławskiego broni Wróblewski

42′ Doskonała okazja SPARTY i Salik strzela ponad bramką

43′ Indywidualna próba Kondratowicza ale zbyt lekki strzał

45′ Koniec bezbramkowej połowy. Niestety słabej w naszym wykonaniu. SPARTA lepiej czuje się na sztucznej nawierzchni

46′ Drugą połowę zaczyna SPARTA

46′ Bardzo groźnie, ale wybijamy piłkę sprzed bramki

47′ Strzał Kaminskiego obok naszej bramki – mocnym akcentem zaczynają gospodarze

47′ Niedźwiecki ukarany żółtą kartką

51′ Strzał Kondratowicza Wróblewski wybija na róg

51′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

52′ Mocny strzał Popławskiego odbija Wróblewski

54′ Atak Bińczaka i kolejny róg dla WARMII

55′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Rafał Hołtyn! Po dośrodkowaniu piłka trafiła do Hołtyna a ten strzelił i po rykoszecie piłka wpadła do bramki!

56′ Znów okazja! Kondratowicz sam na sam z bramkarzem i tylko róg!

56′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

58′ Salik strzela nad naszą bramką

60′ Żółta kartka dla Kondratowicza

62′ Akcja Mikuckiego i tylko rzut rożny

62′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

63′ Strzał Bińczaka broni Wróblewski

65′ Chmielewski zmienia Mikuckiego

66′ Strzał Kaminskiego broni Święciński

73′ Popławskiego zmienia Nowik

76′ Świetna okazja WARMII ale Kondratowicz o ułamek sekundy spóźnił się do podania Hołtyna

77′ Śleszyński zmienia Hołtyna

78′ Okazja WARMII i Edison strzela tylko w boczną siatkę

81′ Akcja WARMII, dośrodkowanie Chmielewskiego i w dobrej sytuacji był Nowik, ale Wróblewski wyłapał piłkę

82′ W doskonałej sytuacji Kondratowicz strzela ponad poprzeczką!

86′ Dzienis ukarany żółtą kartką

90′ Kaminski z wolnego i broni Święciński

90′ 3 minuty doliczone

90′ + 3′ Randzio z żółtą kartką

90′ +3′ Kaminski z wolnego i Święciński kapitalnie na róg

90′ + 4′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę i sędzia kończy mecz. Wygrywamy 1:0 w Augustowie!