KS WARMIA Grajewo — SPARTA Augustów

12 czerwca, 2021 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy. O 16:00 zaczynamy relację z ostatniego meczu WARMII rozgrywanego w tym sezonie w Grajewie. Na razie mamy potężną ulewę.

Deszcz cały czas pada, ale za chwilę zaczynamy!

1′ Rozpoczęli goście

1′ Po akcji Zaniewskiego rzut rożny dla gości i fatalne zagranie Bila

2′ Mocny strzał głową Domurata tuż obok słupka!

3′ Bińczak z lewej strony zagrał w pole karne ale wybili piłkę obrońcy

5′ Piękne uderzenie Bińczaka trafia w poprzeczkę!

8′ Strzał Mikuckiego a po chwili Dzierzgowskiego dwa razy odbija Wróblewski

9′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

10′ Sakowicz bardzo bliski zaskoczenia własnego bramkarza

11′ Drugi rzut rożny dla grajewian, po dośrodkowaniu strzelał Dzierzgowski ale odbili piłkę obrońcy

13′ I znowu okazja WARMII – z rzutu wolnego podawał Mikucki, ale piłka minęła wszystkich zawodników

14′ Drugi róg dla SPARTY – po dobrym dośrodkowaniu Zaniewski głową strzelił tuż obok naszej bramki

18′ Trzeci róg dla WARMII (powinien być rzut karny wg podwórkowych reguł…) ale po dośrodkowaniu piłka w rękach Wróblewskiego

20′ Słupek po błędzie naszej obrony i strzale Krupińskiego

23′ Akcja WARMII i Popławski strzela w poprzeczkę a po chwili jego drugi strzał wybija na róg Wróblewski

24′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie mamy żadnych korzyści

25′ Znów okazja Popławskiego ale nikt nie doszedł do jego zagrania

28′ Kolejna okazja i znów bez gola tylko 5-ty róg dla WARMII

28′ Po dośrodkowaniu Domurat strzela głową nad poprzeczką

31′ Szósty korner dla grajewian – po dośrodkowaniu piłka opuściła boisko

33′ Kolejna okazja WARMII ale piłka poza boiskiem

36′ 7-y rzut rożny i ponownie bez korzyści

38′ Ósmy… – po dośrodkowaniu Edison sprytnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza

39′ Dziewiąty róg..  po dośrodkowaniu strzał Popławskiego

40′ Dziesiąty róg… cudowna przewrotka Dzierzgowskiego ale złapał piłkę Wróblewski

41′ Jedenasty korner… idziemy na rekord

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Aleksander Popławski. Po dośrodkowaniu piłka trafia przed pole karne do Popławskiego, który pięknym strzałem odczarowuje bramkę SPARTY!

44′ Fatalny błąd sędziego, który pomimo sygnalizacji bocznego arbitra o przewinieniu piłkarza SPARTY puścił grę i po akcji Krupiński mocno strzela ale świetnie broni Święciński!

45′ Koniec pierwszej połowy. Mogliśmy strzelić 10? 12? goli ale prowadzimy 1:0

46′ Zaczyna WARMIA – bez zmian po przerwie

48′ Dwunasty róg dla grajewian – Wróblewski złapał dośrodkowaną piłkę

49′ Okazja gości ale w końcu łapie piłkę Święciński

53′ Dobre dośrodkowanie Bińczaka ale nikt nie dochodzi do jego podania

57′ Szansa Dzierzgowskiego i piłkę łapie Wróblewski

61′ Kolejne okazje i znów bez gola

64′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Marcin Mikucki! Akcja naszego zespołu, Dzierzgowski strzelał w długi róg, odbił piłkę Wróblewski ale Mikucki dobił strzał i piłka odbijając się od słupka wpadła do bramki

65′ Bogdaniuk i Chyliński za Arciszewskiego i Tuzinowskiego

66′ Znów okazja WARMII ale chyba Dzierzgowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału

68′ Rzut wolny dla gości z okolic narożnika boiska, dośrodkowanie i była okazja SPARTY ale strzał był niecelny

70′ Potężny strzał Dzienisa z ogromnym trudem świetnie odbija Święciński a strzał Sałaty ponad bramką

73′ GOL dla SPARTY. 2:1 Paweł Krupiński. Z rzutu wolnego Krupiński zaskoczył Święcińskiego – chyba pomógł mu deszcz – mamy ogromną ulewę w Grajewie

75′ GOL dla SPARTY. 2:2. Rafał Szybajło. Błąd naszej obrony i mamy wyrównanie a leje tak,  że trudno było dostrzec numer strzelca gola…

78′ Żółta kartka dla Dzienisa

79′ Rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

80′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:2 Tomasz Dzierzgowski. Filmowa akcja grajewian – Chyliński zagrał do Poplawskiego a ten idealnie dograł na głowę Dzierzgowskiemu i prowadzimy 3:2

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:2 Arkadiusz Bogdaniuk. Piękna akcja Dzierzgowskiego, który wyłożył piłkę jak na tacy Bogdaniukowi i prowadzimy 4:2

90′ Dwie minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Święciński łapie dośrodkowanie SPARTY

90′ + 2′ Koniec. Fajny mecz do oglądania – wygrywamy 4:2.

12.06.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SPARTA Augustów 4:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Aleksander Popławski 42′, 2:0 Marcin Mikucki 64′, 2:1 Paweł Krupiński 73′, 2:2 Rafał Szybajło 75′, 3:2 Tomasz Dzierzgowski 80′, 4:2 Arkadiusz Bogdaniuk 86′

WARMIA:  12.Święciński –  5.Randzio (Kpt), 15.Tuzinowski (65′ 9.Bogdaniuk), 18.Edison, 2.Krupa – 4.Mikucki (75′ 19.Wójcicki), 17.Arciszewski (65′ 6.Chyliński), 3.Domurat, 10.Popławski, 8.Bińczak – 11.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Sobolewski – 6.Chyliński, 9.Bogdaniuk, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

SPARTA: 30.Wróblewski – 2.Sakowicz, 15.Niedźwiecki, 5.Parafinowicz, 8.Szybajło, 13.Salik, 10.Krupiński, 7.Sałata, 4.Bil (70′ 8.Klekotko), 17.Dzienis

REZERWA: 1.Szyszko – 16.F.Niedźwiecki, 8.Klekotko, 20.Ziarko

TRENER: Rafał Harasim

Sędzia: Karol Sokoł (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Dzienis (SPARTA)