KS WARMIA Grajewo — SPARTA 1951 Szepietowo

26 maja, 2021 18:00 IV liga 2020/2021

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

1′ Rozpoczęła WARMIA

5′ Okazja dla gości, ale po dośrodkowaniu z lewej strony na nasze szczęście żaden z rywali nie sięgnął piłki

9′ Hołtyn strzela obok bramki

10′ Róg dla gości ale przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

15′ Za nami senny pierwszy kwadrans gry. Niewiele ciekawego dzieje się na boisku

18′ Świetna okazja WARMII – Edison przerzucił piłkę do Hołtyna a ten próbował lobować Rakowieckiego, jednak doświadczony bramkarz nie dał się zaskoczyć

21′ Po błędzie Popławskiego przed szansą był Wiśniewski, ale świetnie obronił Sobolewski!

23′ Drugi rzut rożny dla gości, po chwili trzeci

24′ Kolejne dośrodkowanie i wybija piłkę Sobolewski

25′ Okazja WARMII i tylko rzut rożny

26′ Po dośrodkowaniu zamieszanie i trzeci róg dla nas

26′ Kolejne dośrodkowanie i po chwili tracimy piłkę

27′ Potężny strzał Edisona ponad bramką gości

28′ Okazja WARMII, piękne zagranie Dzierzgowskiego ale Hołtyn niedokładnie dośrodkował i piłka opuściła boisko

29′ Popławski upadł w polu karnym ale po chwili mamy rzut rożny

29′ Po dośrodkowaniu z kłopotami wybija piłkę Rakowiecki

33′ Szarżował Bińczak ale jego strzał zablokowali obrońcy

33′ GOL dla SPARTY. 0:1 Paweł Brokowski. Dośrodkowanie z prawej strony boiska do niepilnowanego Brokowskiego, który mocnym strzałem w róg zdobywa gola dla gości

35′ Strzał Czarneckiego i piłka po słupku wychodzi poza bramkę

36′ Żółta kartka dla Sawickiego

38′ Okazja WARMII, podanie Hołtyna do Dzierzgowskiego lecz sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika

40′ Żółte kartki dla Rakowieckiego i Randzio

43′ Kontuzjowany Faszczewski opuszcza boisko

43′ Stefanowicz za Faszczewskiego

45′ + 2′ Strzał głową Tuzinowskiego tuż nad bramką!

45′ + 3′ Jeszcze mocny strzał Bogdaniuka obok bramki gości i koniec pierwszej połowy

46′ Zaczynają goście

46′ W WARMII Koniecko zmienił Popławskiego

47′ GOL dla SPARTY. 0:2 Paweł Brokowski. Z rzutu wolnego Brokowski strzela gola wykorzystując złe ustawienie Sobolewskiego

49′ Stefanowicz strzela obok bramki

51′ Arciszewski z żółtą kartką

56′ Mocny strzał Edisona trafia w mur przeciwników a poprawka Randzio jest bardzo niecelna

58′ Róg dla WARMII, po dośrodkowaniu tracimy piłkę

59′ Margol z żółtą kartką

61′ Mikucki i Chyliński zmieniają Bogdaniuka i Krupę

62′ Ogromne zamieszanie pod bramką gości ale Rakowiecki ratuje SPARTĘ przed utratą gola

62′ Róg dla WARMII i nic nie zyskujemy po dośrodkowaniu

64′ Znów róg dla nas i ponownie bez korzyści po jego rozegraniu

66′ Okazja gości i piłkę łapie Sobolewski

68′ „Centrostrzał” Mikuckiego i łapie piłkę Rakowiecki

70′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego z rzutu wolnego nikt z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki w polu karnym

76′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu niecelny strzał Arciszewskiego

78′ Czerwona kartka dla Mateusza Tuzinowskiego za taktyczny faul na zawodniku gości

80′ Okazja Mikuckiego ale nie wykorzystujemy,,,

81′ GOL dla WARMII! 1:2 Tomasz Dzierzgowski. Chyliński przedłużył podanie do Dzierzgowskiego a ten strzela kontaktowego gola!

82′ Zadyma na boisku i Wiśniewski opuszcza boisko z czerwoną kartką

85′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i jedenastka dla WARMII!

85′ Decewicz z żółtą kartką

86′ GOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Piotr Chyliński. Pewny strzał Chylińskiego i wyrównujemy!

87′ Róg dla gości i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

89′ Konona zmienia Wojno

89′ Znów róg dla gości

90′ Sędzia doliczył 4 minuty

90′ + 1′ GOL dla gości. 2:3 Paweł Brokowski. Kapitalny strzał Brokowskiego z rzutu wolnego i tracimy gola…

90′ + 3′ Róg dla gości

90′ + 4′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę a sędzia kończy mecz. Dwa gole z rzutów wolnych praktycznie z tego samego miejsca przegrały nam mecz…..:(

26.05.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SPARTA 1951 Szepietowo 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Paweł Brokowski 33′, 0:2 Paweł Brokowski 47′ (rzut wolny), 1:2 Tomasz Dzierzgowski 81′, 2:2 Piotr Chyliński 85′ (rzut karny), 2:3 Paweł Brokowski 90′ + 2′ (rzut wolny)

WARMIA:  1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 18.Edison, 3.Tuzinowski, 2.Krupa – 9.Bogdaniuk,  17.Arciszewski, 10.Popławski (46′ 13.Koniecko), 8.Bińczak, 11.Hołtyn (72′ 19.Wójcicki) –  11.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Święciński–  4.Mikucki, 13.Koniecko, 6.Chyliński, 16.Niebrzydowski, 15.Koszczuk, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

SPARTA 1951: 12.Rakowiecki – 23.Sawicki (Kpt) (90′ 21.Rogowski), 7.Betko, 3.Decewicz,17.Margol, 13.Czarnecki, 18.Judzicki, 6.Faszczewski (43′ 20.Stefanowicz), 10.Brokowski, 8.Wiśniewski, 9.Konon (89′ 15.Wojno)

REZERWA: 12.Tymiński – 22.Dąbrowski, 20.Stefanowicz, 21.Rogowski, 15.Wojno

TRENER: Robert Mioduszewski

Sędzia:  Piotr Karwowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Randzio, Arciszewski, Dzierzgowski, Edison (WARMIA), Sawicki, Rakowiecki, Margol, Decewicz (SPARTA 1951)

Czerwona kartka: 78′ Tuzinowski (WARMIA), 83′ Wiśniewski (SPARTA 1951)