KS WARMIA Grajewo — SOKÓŁ 1946 Sokółka

20 września, 2019 16:00 IV liga 2019/2020

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji!

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Akcja WARMII, ale Serafin uprzedził Kondratowicza

4′ Ładna wrzutka Tomara i Michał Łabieniec strzela głową obok naszej bramki

6′ Zamieszanie w naszym polu karnym ale zażegnaliśmy niebezpieczeństwo

7′ GOL dla SOKOŁA. 0:1 Paweł Greś. Akcja gości, bierna postawa naszej defensywy i gdy obrońcy WARMII spodziewali się przerwania gry z powodu spalonego zawodnik SOKOŁA wykorzystał podanie i zdobył gola…

15′ Żółta kartka dla Tochwina

17′ Piękny strzał Edisona z rzutu wolnego z najwyższym trudem na rzut rożny wybija Serafin

17′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Marcin Arciszewski! Po dośrodkowaniu ogromne zamieszanie, z bliska w bramkarza strzelił Wójcicki, a odbitą piłkę do bramki przy pomocy nóg Serafina skierował Arciszewski!

18′ Strzał Mikuckiego tuż obok słupka!

25′ Dośrodkowanie Mikuckiego, ale Serafin złapał piłkę i nie doszedł do niej Wójcicki

29′ Dobra okazja WARMII – dośrodkował Dzierzgowski, odegrał piłkę Wójcicki, ale Cybulski strzelił z pola karnego ponad poprzeczką

33′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu niepewna interwencja Serafina ale obrońca wybija piłkę na aut

42′ Zmiana w SOKOLE – za kontuzjowanego Michała Łabieńca wszedł Stelmaszek

45′ Koniec pierwszej połowy. Remisujemy z SOKOŁEM 1:1

46′ Zaczęli goście – Gresia zmienił Mateusz Łabieniec

46′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Tomasz Dzierzgowski! Akcja Mikuckiego, który podał Dzierzgowskiemu a ten przyłożył nogę i prowadzimy 2:1!

55′ Podwójna zmiana u gości – Tochwin i Mikołajczyk zeszli z boiska a za nich grają Stachurski i Czaplejewicz

56′ Dośrodkowanie/strzał Szody i piłkę łapie Święciński

63′ Drażba zmienia Mikuckiego

64′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Janika piłkę wybijają obrońcy

71′ Niebrzydowski zmienia Dzierzgowskiego

72′ Ależ zamieszanie pod naszą bramką i tylko Święciński ratuje WARMIĘ od utraty gola!
73′ Brutalny faul Szody na Kondratowiczu, który wybiegał na dobrą pozycję i tylko żółta kartka dla gracza z Sokółki

75′ Żółta kartka dla Samuela Tomara – trenera gości

77′ Znów groźnie pod naszą bramką, ale wybijamy piłkę

78′ Kondratowicz szarżuje na bramkę SOKOŁA, przewrócił się, ale sędzia nie dopatrzył się faulu

78′ Wójcicki przewraca się w polu karnym ale sędziego to nie wzrusza

79′ Cybulski ukarany żółtą kartką

82′ Arciszewski i Toczydłowski ukarani żółtymi kartkami

85′ Kondratowicza zmienia Marczykowski

88′ Rzut rożny dla gości – przejmujemy piłkę a po kontrataku niecelny strzał Janika

89′ Okazja WARMII – wywalczył piłkę Marczykowski, podał Niebrzydowskiemu ale jego strzał obronił Serafin

90′ + 3′ Mateusz  Łabieniec ukarany żółtą kartką

90′ + 4′ Strzał Niebrzydowskiego broni Serafin i sędzia kończy mecz, Nie było to wielkie widowisko, ale zdobywamy trzy punkty.

20.09.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SOKÓŁ 1946 Sokółka 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Paweł Greś 7′, 1:1 Marcin Arciszewski 17′, 2:1 Tomasz Dzierzgowski 46′

WARMIA: 1.Święciński –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 13.Wójcicki, 19.Cybulski, 10.Janik, 4.Mikucki (63′ 20.Drażba), 11.Kondratowicz (85′ 14.Marczykowski) – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Sobolewski – 14.Marczykowski,  9.Niebrzydowski, 16.Górski, 8.Chmielewski, 20.Drażba, 2.Krupa

SOKÓŁ: 1.Serafin – 5.Woronowicz (Kpt), 3.Słoma, 19.Greś (46′ 11.Mateusz Łabieniec), 14.Tomar – 15.Korecki, 2.Tochwin (55′ 4.Czaplejewicz), 9.Michał Łabieniec, 8.Szoda, 17.Mikołajczyk (55′ 13.Stachurski), 7.Toczydłowski

REZERWA: 1.Kozłowski – 10.Stelmaszek, 11.Mateusz Łabieniec, 20.Niedźwiecki, 4.Czaplejewicz, 13.Stachurski

Sędzia: Radosław Zaremba (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Cybulski, Arciszewski (WARMIA), Tochwin, Szoda, S.Tomar, Toczydłowski (SOKÓŁ 1946)