KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki

16 października, 2021 15:00 IV liga 2021/2022

Witamy i zapraszamy do naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMIA – PROMIEŃ. Początek od 15:00.

1′ Zaczyna WARMIA

9′ Niewiele ciekawego dzieje się jak dotąd na boisku

13′ Zagrywał w pole karne Mikucki, ale obrońcy wybili piłkę

14′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu trochę zamieszania w polu karnym i w końcu piłka opuszcza boisko

21′ A teraz róg dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

24′ Wreszcie kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz sam na sam z Jendruczkiem, ale jego strzał wybija nogami bramkarz

25′ Mikucki z bliska ponad bramką! To powinien być drugi gol!

30′ Ładna akcja Mikuckiego z Randzio i mamy rzut rożny

31′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Krupy

36′ Zamieszanie pod bramką gości i w końcu obrońcy wybili piłkę

41′ Będzie groźnie – rzut wolny dla gości z 16 metrów od naszej bramki

42′ GOL dla PROMIENIA. 0:1 Damian Purta. Strzał Damiana Purty w róg bramki, chyba źle ustawiony mur naszych zawodników i gol dla gości.

43′ Róg dla WARMII – strzał Łukasza Wojno kapitalnie odbija Jendruczek!

45′ + 1′ Dośrodkowanie Kondratowicza i piłkę łapie Jendruczek

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Byliśmy nieskuteczni a goście wykorzystali stały fragment gry i prowadzą 1:0…

46′ Rozpoczął PROMIEŃ. Wojno i Godlewski zmienili Sujetę i Marcina Purtę

51′ W dobrej sytuacji Mikucki strzela bardzo wysoko ponad bramką

56′ Po rzucie wolnym Kossyka strzelał Hołtyn ale zablokowali piłkę obrońcy

58′ Świetna okazja WARMII ale Jendruczek wyłapał podanie Kamila Randzio do Łukasza Wojno

62′ Damian Purta ukarany żółtą kartką

63′ Rzut rożny dla WARMII

64′ Wybili piłkę obrońcy

66′ Róg dla gości – po dośrodkowaniu wybiliśmy piłkę

67′ Kolejny korner dla PROMIENIA – szybko odzyskujemy piłkę

71′ Róg dla WARMII i tracimy piłkę po dośrodkowaniu

72′ Róg dla gości – wybijamy piłkę

75′ Nikolaichuk i Staniszewski za Mikuckiego i Hołtyna

77′ GOL dla WARMII! 1:1 Pavlo Nikolaichuk. Strzelał Wojno, odbił Jendruczek i dobitka Nikolaichuka trafia do siatki.

83′ Wójcicki za Randzio

86′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu Ediosn głową wysoko ponad bramką

88′ Strzał Czerecha broni Święciński

89′ Węgrzyn za Łukasza Wojno

90′ 3 minuty doliczyła pani Ewelina

90′ + 5′ Koniec meczu. Słabe spotkanie naszego zespołu i tylko remis.