KS WARMIA Grajewo — PROMIEŃ Mońki

14 sierpnia, 2020 18:00 IV liga 2020/2021

Witamy ze stadionu w Grajewie. Już za niespełna kwadrans rozpocznie się inauguracja sezonu 2020/2021 w naszym mieście. WARMIA podejmuje dziś PROMIEŃ Mońki.

1′ Rozpoczyna PROMIEŃ

2′ Groźnie pod naszą bramką i goście będą mieli pierwszy rzut rożny

3′ Najpierw wybiliśmy piłkę po dosrodkowaniu, ale po chwili strzał zawodnika z Moniek broni Sobolewski

3′ Ładna akcja WARMII, Mikucki dośrodkował ale strzał głową Kondratowicza nie sprawił problemu Jendruczkowi

7′ PROMIEŃ pod naszą bramką, trochę chaosu w naszej defensywie, ale po chwili wyjaśniamy sytuację

10′ Bardzo dużo niedokładności w naszej grze

17′ Żółta kartka dla Purty

19′ Okazja WARMII ale strzał Popławskiego trafia w obrońców gości

20′ Dośrodkowanie Polińskiego ale na nasze szczęście nikt z jego kolegów nie doszedł do piłki

23′ GOL dla PROMIENIA! 0:1 Maciej Odyjewski. Dosrodkowanie z prawej strony boiska z rzutu wolnego i zupełnie nie pilnowany Odyjewski głową pokonał Sobolewskiego

28′ Znowu groźnie, ale broni Sobolewski

29′ Żółte kartki dla Górskiego i Tuzinowskiego

30′ Mamy przerwę na picie. Pół godziny gry za nami. Z naszej strony słabo to wygląda. Chaos w grze, dużo niedokładności i nie bardzo widać pomysłów na ofensywne akcje.

34′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelny strzał głową Edisona

35′ Żółta kartka dla Klima

37′ Najpierw akcja Bogdaniuka, a później strzał Stankiewicza odbił Jendruczek

40′ Znów ładna akcja WARMII, ale podanie Wójcickiego przejęli obrońcy

43′ Groźnie pod bramką PROMIENIA, ale znowu obrońcy zablokowali Wójcickiego

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Jej końcówka to kilka niezłych akcji grajewian, ale póki co jest słabo. Przegrywamy 0:1.

46′ Rozpoczynamy drugą połowę. Bez zmian w składach

57′ Kompletnie nic ciekawego nie dzieje się na boisku w drugiej połowie

58′ GOL dla PROMIENIA. 0:2 Maciej Odyjewski. błąd naszej obrony i Odyjewski pokonał po raz drugi Sobolewskiego

60′ Górskiego zmienia 16-letni Norbert Sienkiewicz – debiut w  naszym zespole

60′ Po godzinie gry już można to napisać że gramy fatalnie

60′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

63′ Mikucki po błędzie obrony miał przed sobą pustą bramkę, ale obrońca PROMIENIA wyłuskał mu piłkę

66′ Strzał Polińskiego broni Sobolewski

67′ Marczykowski zmienia Wójcickiego

70′ GOL dla PROMIENIA. 0:3 Piotr Bondziul. Fatalne błędy naszej obrony i Bondziul bezproblemowo pokonuje Sobolewskiego

73′ Randzio zmienia Bogdaniuka

76′ Chrzanowski zmienia Bondziula w ekipie PROMIENIA

83′ Rzut rożny dla PROMIENIA a po dośrodkowaniu kolejny

84′ Po dośrodkowaniu strzał Gniedziejki ponad naszą bramką

86′ Tuzinowskiego zmienia Krupa

86′ Strzał Chrzanowskiego wypuszcza Sobolewski i jest kolejny róg dla PROMIENIA

86′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

90′ Koniec meczu. 0:3. I tu nawet nie ma co komentować.

14.08.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Maciej Odyjewski 23′, 0:2 Maciej Odyjewski 58′, 0:3 Piotr Bondziul 70′,

WARMIA: 1.Sobolewski –  4.Mikucki, 17.Arciszewski, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 13.Wójcicki (68′ 8.Marczykowski), 10.Popławski, 11.Górski (60′ 16.Sienkiewicz), 15.Tuzinowski (85′ 2.Krupa), 7.Bogdaniuk (73′ 5.Randzio)- 9.Kondratowicz

REZERWA: 12.Święciński – 2.Krupa, 8.Marczykowski, 16.Sienkiewicz, 19.Niebrzydowski, 3.Kukliński, 5.Randzio

PROMIEŃ: 16.Jendruczek – 5.Purta (Kpt), 6.Stachelek, 4.Sujeta, 3.Klim (88′ 18.Gryc), 14.Citko, 11.Chojnowski (66′ 17.Pawełko) , 99.Poliński, 9.Odyjewski (85′ 19.Gniedziejko), 10.Bondziul (76′ 15.Chrzanowski), 7.Godlewski

REZERWA: 13.Pawełko, 18.Gryc, 19.Tekień, 15.Chrzanowski

Sędzia: Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Górski, Tuzinowski, Arciszewski (WARMIA), Purta, Klim (PROMIEŃ)