KS WARMIA Grajewo — ORZEŁ Kolno

30 października, 2021 11:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy ze słonecznego dziś Grajewa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu WARMIA – ORZEŁ Kolno. Zaczynamy od 11:00.

1′ Zaczynają goście

2′ Rzut wolny dla WARMII i po nim niecelny strzał Mikuckiego

3′ Rzut rożny dla ORŁA, po dośrodkowaniu kolejny

4′ Bardzo nieudane dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

6′ Okazja WARMII i w ostatniej chwili obrońca gości wybija piłkę na róg

6′ Rzut rożny i po dośrodkowaniu szybko przejmują piłkę nasi rywale

8′ Róg dla WARMII i po dośrodkowaniu strzela Kondratowicz ale zbyt lekko

12′ Szansa WARMII , strzał Kondratowicza ale broni Falkowski

15′ Strzela Kossyk, broni bramkarz ORŁA

20′ Po strzale Łukasza Wojno nasi piłkarze reklamowali u sędziego zagranie ręką obrońcy ORŁA w polu karnym

25′ Po błędzie naszej obrony pada gol dla ORŁA, ale z ewidentnego spalonego

27′ Mikucki wysoko ponad bramką

29′ Tuzinowski z żółtą kartką

30′ Róg dla ORŁA, przejmujemy piłkę po rozegraniu

38′ GOL dla WARMII! 1:0 Paweł Kossyk! Kapitalna akcja Filipa Chmielewskiego, który wyłożył piłkę Kossykowi, a ten pokonał Falkowskiego

40′ Dośrodkowanie Staniszewskiego i niecelny strzał Kondratowicza

43′ Łazarczyk z żółtą kartką

43′ Piękny strzał Kossyka z rzutu wolnego tuż nad bramką

44′ Strzał Łazarczyka broni Święciński

45′ Koniec pierwszej połowy. Zasłużenie prowadzimy.

46′ Zaczyna WARMIA

47′ Strzał Domurata broni Święciński

48′ Róg dla WARMII – nieudane dośrodkowanie Nikolaichuka

55′ Kapitalna okazja WARMII, ale na spalonym Kondratowicz

56′ Jurczyk z żółtą kartką

57′ Kossyk dośrodkował z rzutu wolnego ale obrońca wybił na róg

61′ Róg dla WARMII po dośrodkowaniu strzał Kondratowicza tuż obok słupka!

64′ Śleszyńskiego i Nikolaichuka zmieniają Randzio i Śleszyński

67′ Groźne dośrodkowanie z lewej strony naszej bramki, ale piłka opuszcza boisko

68′ GOL dla WARMII! 2:0 Dawid Kondratowicz. Wójcicki przejął piłkę po błędzie obrony, podał do Kondratowicza, a ten ograł Falkowskiego i strzelił drugiego gola

70′ Okazja Kondratowicza i tylko rzut rożny

71′ Po dośrodkowaniu strzał Tuzinowskiego z problemami broni Falkowski

72′ Zmiana w Kolnie – Wszeborowski za Łazarczyka

73′ Okazja ale Wojno na spalonym

75′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie i poprzeczka ratuje gości przed utratą trzeciego gola

79′ Mikucki strzela tuż obok bramki!

80′ Węgrzyn za Mikuckiego

85′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu Edison strzela obok bramki

87′ Bukowski i Kukliński za Staniszewskiego i Chmielewskiego

88′ Kossyk z wolnego w samo okienko, ale obronił Falkowski!

90′ + 2′ Rzut wolny dla WARMII sprzed pola karnego

90′ + 2′ Edison trafia w mur z piłkarzy ORŁA

90′ + 3′ Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo WARMII.