KS WARMIA Grajewo — MOSP Białystok

22 sierpnia, 2020 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy. To już trzeci mecz WARMII w nowym sezonie. Dziś podejmujemy MOSP Białystok. w porównaniu ze środowym meczem w Kolnie w wyjściowym składzie naszego zespołu dwie zmiany – Bogdaniuk i Wójcicki zaczną mecz na ławce rezerwowych. Do podstawowej jedenastki awansowali Kamil Randzio i Jan Bińczak.

1′ Rozpocznie WARMIA

1′ Dobra akcja WARMII, dośrodkowanie Mikuckiego, ale obrońca w ostatniej chwili zgarnął piłkę adresowaną do Nowika

10′ Na razie niewiele ciekawego dzieje się na boisku

11′ Dośrodkowanie Popławskiego i w dobrej sytuacji Kondratowicz posłał piłkę głową obok bramki

18′ Wciąż mamy grę toczoną w wolnym tempie, głównie w środku boiska

18′ uderzenie (dosrodkowanie?) Mikuckiego z rzutu wolnego broni Piećko

19′ Wreszcie akcja – Arciszewski wypuścił Mikuckiego, ten Kondratowicza który minął bramkarza, ale gdy strzelał z ostrego kąta do bramki piłkę wybił obrońca

20′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu gospodarze wybili piłkę poza pole karne

22′ Dośrodkowanie Stankiewicza i Kondratowicz strzela głową obok bramki

23′ Drugi korner dla WARMII, po rozegraniu wrzutka Popławskiego i obrońca wybił piłkę

27′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu strzał głową Grabarza broni Święciński

30′ Przerwa na picie… mamy przewagę, z której niewiele wynika

34′ Żółta kartka dla Adama Nowika

34′ Potworny błąd Edisona, po którym Zakrzewski mógł zdobyć gola, ale nasz Brazylijczyk naprawił swój błąd i wybił na róg

35′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

37′ Niecelny strzał Tsishkina

38′ Randzio ukarany żółtą kartką

40′ Ładna akcja Kondratowicza i niecelny strzał głową Mikuckiego

41′ Rzut rożny dla WARMII – żadnych korzyści po dośrodkowaniu

44′ Indywidulana próba Kondratowicza, ale broni Piećko

45′ Świetne dośrodkowanie Bińczaka i Mikucki strzela z woleja, ale nie był to udany strzał

45′ Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis

46′ Drugą połowę zaczynają goście. Bogdaniuk po przerwie zmienia Górskiego

46′ Doskonała okazja WARMII, ale obrońcy przejęli piłkę!

47′ Strzał Zakrzewskiego broni Święciński

50′ Znów znakomita okazja – dośrodkował Stankiewicz, ale Popławski strzela ponad bramką!

53′ Rzut rożny dla MOSP – po dośrodkowaniu bez zagrożenia pod naszą bramką

56′ Kapitalna okazja gości i strzał zawodnika MOSP fantastycznie broni Święciński

60′ Błąd Edisona, ale Sawicki strzela wysoko nad poprzeczką

61′ Ostre dośrodkowanie Kamila Randzio i piłkę łapie Piećko

63′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piąstkuje piłkę bramkarz gości

66′ Dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu wolnego i Edison strzela w boczną siatkę

70′ Dobre dośrodkowanie Bińczaka i niecelny strzał głową Popławskiego

71′ Rzut rożny dla MOSP – po dośrodkowaniu wybija Edison

75′ Marczykowski za Bińczaka

76′ Niebrzydowski za Kondratowicza

80′ Arciszewski fauluje zawodnika gości w polu karnym i mamy rzut karny dla MOSP

81′ Mularczyk strzela i K A P I T A L N I E broni Filip Święciński!

81′ Mikucki trafia w słupek!

87′ Dośrodkował Bogdaniuk, ale Edison strzela głową obok bramki

87′ Śleszyński zmienia Nowika

89′ Mocny strzał Mularczyka z rzutu wolnego pewnie broni Święciński

90′ Zabłocki z rzutu wolnego i znów Święciński! Rzut rożny dla gości

90′ + 1′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

90′ + 2′ Żółta kartka dla Grabarza

90′ + 2′ Święciński fantastycznie broni strzał Osypiuka

90′ + 3′ Akcja Niebrzydowskiego ale pogubił się w polu karnym Popławski

90′ + 4′ Koniec meczu. Znów nie ma zwycięstwa.