KS WARMIA Grajewo — MOSP Białystok

17 września, 2022 16:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z kolejnego meczu WARMII – dziś podejmujemy MOSP Białystok.

Znane są już składy obu zespołów. Kogo dziś brakuje w naszym zespole? Oprócz kontuzjowanych na dłużej Kamila Randzio i Arkadiusza Wojno dziś nie zagrają też Dawid Kondratowicz (choroba), Łukasz Wojno (służba w PSP), Maciej Polak (kontuzja) i Filip Chmielewski (sprawy rodzinne).

1′ Zaczęła WARMIA

2′ Błąd naszej obrony i po chwili piłkę łapie Święciński

3′ Strzał Skalskiego odbił bramkarz a po chwili Kossyk z Dzierzgowskim troszkę chyba sobie przeszkodzili i nie ma gola!

6′ Strzał Charkiewicza broni Święcińśki

7′ Niecelnie strzelił Śleszyński

8′ Groźnie w naszym polu karnym, ale wyjaśniamy sytuację

12′ Fatalny błąd Edisona i po chwili w doskonałej sytuacji był Wołosik, ale Sobolewski ze Święcińskim wybili piłkę

13′ Turczewski fauluje Kossyka w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla naszej drużyny a zawodnik MOSP został ukarany czerwoną kartką

14′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Kossyk. Pewny strzał Kossyka i prowadzimy 1:0.

17′ Okazja ale Mazurek zamiast strzelać odegrał piłkę piętą w polu karnym i straciliśmy szansę

19′ Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale w końcu na spalonym był Kossyk

25′ Niecelny strzał Skalskiego

28′ Rzut rożny dla grajewian

28′ Po dośrodkowaniu Radziszewski fantastycznie broni strzał własnego obrońcy

29′ Kolejny róg i tym razem bez zagrożenia

29′ Okazja gości ale przejęliśmy piłkę

29′ Żółta kartka dla Grabarza

30′ Dośrodkowanie Zaniewskiego i Kossyk trafia do siatki, ale zdaniem arbitra faulował obrońcę

31′ Edison fauluje i ukarany jest żółtą kartką

32′ Okazja ale na spalonym Dzierzgowski

33′ Zamieszanie w polu karnym gości ale nie udaje się nam wykorzystać okazji

36′ Ładny strzał Kossyka broni Radziszewski

38′ Świetna okazja WARMII, ale najpierw Kossyk strzelił w obrońcę a po chwili Dzierzgowski nie opanował piłki

40′ Błąd Edisona i rzut rożny dla gości

40′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Święciński

42′ Okazja i na spalonym Dzierzgowski

43′ Mocny strzał Wołosika i Święciński wybija na róg

43′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

44′ Strzał Mazurka obok bramki

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0. Mieliśmy kilka sytuacji, ale widoczne były też błędy wynikające jakby z lekceważenia przeciwnika.

46′ Zaczynają goście

46′ Zaskakujący strzał Nikolaichuka ale piłka nad bramką gości

47′ Święciński broni strzał Karola

50′ Po dośrodkowaniu Skalskiego mamy róg

51′ Po wrzutce w pole karne Zaniewski piętą omal nie zaskoczył bramkarza gości!

52′ Goście mieli okazję, ale strzał Zabłockiego minął naszą bramkę

53′ Róg dla WARMII

54′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Arkadiusz Mazurek! Po dośrodkowaniu goście wybili piłkę, ale po chwili trafiła ona do Mazurka, który mocnym strzałem w róg nie dał szans bramkarzowi!

58′ Po dośrodkowaniu Zaniewskiego próbował Kossyk, ale nieczysto trafił piłkę

61′ Święciński uprzedził Karola który był w dobrej sytuacji

62′ Mocny strzał Wołosika pięknie broni nasz bramkarz

62′ Po dośrodkowaniu Zabłockiego z rzutu wolnego niecelnie strzelał Kuźmicki

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Kuźmicki (samobójcza). Dośrodkował Zaniewski a Kuźmicki posłał piłkę do własnej bramki myląc Radziszewskiego.

66′ Bukowski i Mikucki zmieniają Zaniewskiego i Nikolaichuka

70′ Piękny strzał Mazurka wybija na róg Radziszewski

70′ Mingielewicz zmienia Edisona

70′ Róg dla WARMII, ale bez korzyści po dośrodkowaniu

72′ Rzut wolny dla gości z linii pola karnego z lewej strony boiska

73′ Ładny ale niecelny strzał Sawickiego

75′ Schodzą z boiska Grygoruk i Wołosik a zmieniają ich Kuciński i Mozolewski

75′ Mateusz Karol trafia w słupek naszej bramki!

76′ I znów w słupek – tym razem z drugiej strony trafia Karol!

77′ Poluzowali szyki nasi piłkarze i goście dochodzą do okazji bramkowych

78′ Niecelny strzał Kossyka

80′ Hołtyn za Dzierzgowskiego

81′ Bukowski strzela obok bramki

83′ Wójcicki za Skalskiego i Rutkowski za Sawickiego

84′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

86′ Żukowski za Charkiewicza

86′ Jeszcze okazja WARMII – duże zamieszanie ale wybili obrońcy

87′ Po strzale Wójcickiego z linii bramkowej wybił piłkę Grabarz

88′ Róg dla WARMII, strzał Mazurka po dośrodkowaniu i rzut karny dla WARMII!

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Paweł Kossyk! Pewny strzał Kossyka i drugi gol naszego zawodnika w tym meczu!

90′ Koniec meczu. Wysoko i zasłużenie wygrywamy z MOSP.

17.09.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Paweł Kossyk 14′ (rzut karny), 2:0 Arkadiusz Mazurek 54′, 3:0 Dawid Kuźmicki 63′ (samobójcza), 4:0 Paweł Kossyk 88′ (rzut karny)

WARMIA: 12.Święciński –  6.Śleszyński, 29.P.Sobolewski, 18.Edison (70′ 17.Mingielewicz), 20.Zaniewski  (66′ 4.Mikucki) – 8.Kossyk, 3.Mazurek, 15.Tuzinowski, 11.Skalski (83′ 19.Wójcicki), 10.Nikolaichuk (66′ 9.Bukowski) – 7.Dzierzgowski (Kpt) (80′ 13.Holtyn)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 17.Mingielewicz, 9.Bukowski, 13.Hołtyn, 19.Wójcicki, 4.Mikucki

TRENER: Paweł Sobolewski

MOSP: 12.Radziszewski – 2.Kuźmicki, 3.Grabarz (Kpt), 14.Turczewski, 5.Zabłocki, 6.Mularczyk, 7.Sawicki (83′ 18.Rutkowski), 8.Grygoruk (75′ 11.Kuciński), 9.Wołosik (75′ 17.Mozolewski), 10.Karol, 16.Charkiewicz (86′ 15.Żukowski)

REZERWA: 1.Piećko – 11.Kuciński, 15.Żukowski, 17.Mozolewski, 18.Rutkowski

TRENER: Piotr Szydłowski

Sędzia: Marcin Jakubowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Edison, Tuzinowski (WARMIA), Grabarz (MOSP)