KS WARMIA Grajewo — MOSP Białystok

12 marca, 2022 15:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy serdecznie po zimowej przerwie. Dziś w Grajewie nasz zespół inauguruje rundę wiosenną meczem z MOSP Białystok. Przed spotkaniem i w jego przerwie obejrzymy występ WarmYa Angels – naszych cheerleader’ek, które wracają po przerwie na grajewski stadion. Znane są już składy obu zespołów – w WARMII bez większych niespodzianek. Zaczynamy naszą relację od 15:00. Zostańcie z nami!

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Akcja gości, strzał Tsischkina broni Święciński

5′ Rzut rożny dla gości

5′ Groźne dośrodkowanie ale wybijamy piłkę

7′ Świetne dośrodkowanie Skalskiego ale Dzierzgowski nie sięgnął piłki głową

10′ GOL dla MOSP. 0:1 Fabian Leonowicz. Bardzo ładna akcja gości, dośrodkowanie z prawej strony i Leonowicz strzela gola dla MOSP.

14′ Strzał Bućki z wolnego broni Święciński

18′ Niezła akcja WARMII, ale nie zdecydował się na strzał Hołtyn i tracimy piłkę

20′ Kontratak gości i Święciński wybrania sytuację sam na sam z Karolem!

20′ Zespół z Białegostoku potwierdza dziś świetną dyspozycję z gier sparingowych

26′ Okazja WARMII po dośrodkowaniu Skalskiego i mamy rzut rożny

26′ Po dośrodkowaniu strzał w obrońców i goście wychodzą z błyskawicznym kontratakiem ale wybijamy piłkę

28′ Święciński broni strzał Karola z rzutu wolnego

31′ Kossyk dośrodkował z rzutu wolnego, ale nie sięgnął piłki Kondratowicz

31′ Dzierzgowski w doskonałej sytuacji strzela wzdłuż bramki!

32′ Okazja Kossyka i obrońcy wybijają piłkę

35′ Dobra akcja WARMII i rzut rożny

35′ Bez korzyści po dośrodkowaniu a goście tradycyjnie wychodzą z kontratakiem i po chwili wybijamy piłkę

36′ Bardzo niecelny strzał Skalskiego

37′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk. Ładna akcja WARMII, Kondratowicz dośrodkował z prawej strony a w polu karnym Kossyk kapitalnym wolejem strzela gola dla grajewian!

39′ Kolejny róg dla WARMII

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII!!!! 2:1 Dawid Kondratowicz! Znakomite dośrodkowanie Skalskiego i Kondratowicz precyzyjną główką tuż przy słupku wyprowadza nas na prowadzenie!

42′ Ładna akcja gospodarzy i niecelny strzał Hołtyna

45′ Koniec pierwszej połowy, prowadzimy 2:1

46′ Drugą połowę zaczynają goście – nie ma zmian w składach

47′ Skalski szukał podaniem Dzierzgowskiego ale Piećko złapał piłkę

49′ Znakomity strzał Karola z rzutu wolnego końcami palców wybija na róg Święciński

50′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

52′ Śleszyński dośrodkowuje i mamy róg

53′ Dośrodkowanie Skalskiego i Maliszewski strzela ponad bramką

54′ Kossyk dośrodkował z rzutu wolnego ale źle strzelił Edison

66′ Zabłocki pięknie strzela z rzutu wolnego i na róg wybija nasz bramkarz

67′ Spore zamieszanie po dośrodkowaniu ale wybijamy w końcu piłkę

67′ Zabłockiego zmienił Kapla

70′ Wołosik zmienia Leonowicza

71′ Róg dla WARMII

72′ Po dośrodkowaniu zagranie ręką obrońcy MOSP, sędzia nie reaguje i za chwilę Mateusz Karol wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem ale na szczęście wybijamy piłkę

74′ Maliszewski wrzucił piłkę w pole karne, główkował Dzierzgowski ale piłka poszybowała nad poprzeczką

75′ Rzut rożny dla gości

76′ Po rozegraniu szybko przejmujemy piłkę

78′ Indywidualna akcja Hołtyna i rzut rożny dla nas

79′ Po dośrodkowaniu mamy kolejny róg z drugiej strony

79′ Strzał Kossyka tuż obok słupka!

80′ Żółta kartka dla Tuzinowskiego

82′ Za Klicha wszedł Wilczewski

83′ Piękna akcja WARMII i okazja, ale uciekła piłka Kossykowi

84′ Kossyk strzela z dystansu obok bramki

84′ Dzierzgowskiego zmienia Duchnowski

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Igor Duchnowski! Maliszewski uruchomił podaniem Duchnowskiego a nasz wychowanek mimo asysty obrońcy strzela gola na 3:1!

88′ Arkadiusz Mazurek debiutuje w zespole seniorów zmieniając Hołtyna

89′ Bukowski za Chmielewskiego

90′ + 2′ Koniec meczu. Zaczynamy rundę wiosenną zwycięstwem z mocnym rywalem!

12.03.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok 3:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Fabian Leonowicz 10′, 1:1 Paweł Kossyk 37′, 2:1 Dawid Kondratowicz 39′, 3:1 Igor Duchnowski 86′

WARMIA: 12.Święciński – 6.Śleszyński, 8.Edison, 15.Tuzinowski, 17.Maliszewski – 13.Hołtyn (88′ 3.Mazurek), 16.Chmielewski (89′ 2.Bukowski), 8.Kossyk, 11.Skalski,  9.Kondratowicz – 7.Dzierzgowski (Kpt) (85′ 19.Duchnowski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 5.Randzio, 3.Mazurek, 4.Mikucki, 10.Nikolaichuk, 2.Bukowski, 19.Duchnowski

TRENER: Leszek Zawadzki

MOSP: 1.Piećko – 5.Zabłocki (67′ 17.Kapla), 3.Grabarz (Kpt), 6.Mularczyk, 7.Bućko, 4.Buchowski – 9.Leonowicz (70′ 18.Wołosik), 11.Tsishkin, 15.Klich (82′ 14.Wilczewski), 16.Charkiewicz, 10.Karol

REZERWA: 12.Pietroczuk – 2.Kuźmicki, 14.Wilczewski, 17.Kapla, 18.Wołosik

TRENER: Piotr Szydłowski

Sędzia:Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Tuzinowski (WARMIA)