KS WARMIA Grajewo — ŁKS 1926 Łomża

4 czerwca, 2022 16:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z dzisiejszego meczu WARMII z ŁKS 1926 Łomża. Rozpoczynamy live od 16:00 a tymczasem mamy już składy obu zespołów.

Przed meczem uczczono minutą ciszy pamięć zmarłego Mirosława Rzeniewicza – byłego piłkarza naszego Klubu.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Kossyka wybili piłkę obrońcy

3′ Drugi rzut rożny dla WARMII

4′ Po dośrodkowaniu Kamil Randzio z 16 metrów potężnym uderzeniem trafia w poprzeczkę!

5′ Dobre dośrodkowanie Kondratowicza i wybił piłkę gracz gości

6′ Okazja WARMII ale Kossyk był na spalonym

9′ Trzeci rzut rożny dla naszego zespołu

9′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę obrońca

12′ Ładnie urwał się obrońcy Kondratowicz, ale nieudanie dośrodkował

16′ Pierwsza groźna akcja gości – Reid do Szymańskiego, ale ten nie opanował piłki

20′ Zamieszanie ww naszym polu karnym, upadł Maćkowski ale interwencja obrońcy była czysta i wyjaśniamy sytuację

22′ Po pierwszym kwadransie, w którym nasz zespół miał zdecydowaną przewagę teraz gra nieco się wyrównała

23′ Niecelny strzał Chmielewskiego

24′ Doskonała okazja gości – Reid zagrał do Maćkowskiego a ten strzela obok bramki!

28′ Żółte kartki dla trenera Staniórskiego oraz Kamila Randzio

29′ Reid strzela obok naszej bramki

30′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Mateusz Tuzinowski! Z autu wyrzucił piłkę Randzio, przedłużył ją Edison i Mateusz Tuzinowski kończy akcję strzałem głową!

35′ Kontratak WARMII i w ostatniej chwili obrońca wybija piłkę spod nóg Kossykowi

35′ Cóż tam się działo! Tylko róg po strzale Skalskiego!

37′ Groźnie pod naszą bramką i strzał Żebrowskiego obok bramki

39′ Dośrodkowanie Skalskiego łapie Hremza

41′ Po akcji Kondratowicza i dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się przewinienia Dzierzgowskiego

43′ Randzio strzela ponad bramką

44′ Kondratowicz strzela bramkę, ale sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika – kontrowersja!

45′ Trzy minuty doliczył sędzia

45′ + 2′ Strzał Reida blokuje Edison

45′ + 3′ Koniec pierwszej połowy meczu – prowadzimy 1:0!

46′ Rozpoczyna ŁKS – w miejsce Żebrowskiego wszedł Sokołowski

47′ Kapitalna okazja WARMII – Kossyk do Kondratowicza a ten strzela nad bramką!

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Tomasz Dzierzgowski! Błąd obrony gości, Skalski wyłuskał piłkę zagrał do Dzierzgowskiego, który strzelił gola!

50′ Strzał Sokołowskiego broni Sobolewski

51′ Doskonała okazja ale Tuzinowski strzela z bliska ponad bramką!

53′ Będzie groźnie – rzut wolny dla ŁKS blisko naszej bramki

53′ GOL dla ŁKS. 2:1 Patryk Szymański. Przepiękny strzał w róg Szymańskiego – Sobolewski bez szans.

54′ Grycel za Kadłubowskiego

56′ Rzut wolny dla WARMII

57′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Arkadiusz Mazurek! Kapitalne uderzenie Skalskiego i jeszcze głową trącił piłkę Mazurek!

60′ Druga żółta kartka dla Kamila Randzio, który opuszcza boisko

61′ Szymański z wolnego nad naszą bramką

65′ A teraz Skalski z rzutu wolnego również nad bramką gości

65′ Chmielewski do Dzierzgowskiego ale zabrakło troszkę Tomkowi do opanowania piłki

68′ Świetnie zagrał teraz Kossyk do Kondratowicza, ale naszego napastnika ubiegł obrońca ŁKS

69′ Mikucki za Dzierzgowskiego

71′ Sobolewski łapie piłkę po dośrodkowaniu Reida

76′ Ładny strzał Maćkowskiego świetnie broni Sobolewski

77′ Groźnie w naszym polu karnym, wybijamy piłkę

79′ Csiszar i Cudakiewicz za Walczaka i Dobrowolskiego

81′ Csiszar strzela nad bramką

82′ Szymański wysoko ponad bramką

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Paweł Kossyk! Kpaitalny strzał Kossyka, piłka odbiła się od poprzeczki, złapał ją bramkarz, ale sędzia liniowy zasygnalizował gola!

86′ Hołtyn za Skalskiego

86′ Okazja gości i broni Sobolewski

88′ Antonowicz za Kamienowskiego

89′ Mazurek z żółtą kartką

90′ Sobolewski efektownie broni strzał Szymańskiego

90′ Aż 7 minut dolicza sędzia

45′ + 1′ Róg dla gości

45′ + 1′ Przejmujemy piłkę po rozegraniu gości

45′ + 2′ Śleszyński z żółtą kartką

45′ + 2′ Nikolaichuk za Kossyka

45′ + 4′ Wójcicki za Kondratowicza

45′ + 7′ KONIEC! WYGRYWAMY 4:1! ŚWIETNY MECZ NASZEGO ZESPOŁU!

04.06.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 4:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Tuzinowski 30′, 2:0 Tomasz Dzierzgowski 48′, 2:1 Patryk Szymański 53′, 3:1 Arkadiusz Mazurek 57′, 4:1 Paweł Kossyk 85′

WARMIA:  1.Sobolewski – 5.Randzio (Kpt), 18.Edison, 15.Tuzinowski, 6.Śleszyński – 9.Kondratowicz (90′ 19.Wójcicki), 8.Kossyk (90′ 10.Nikolaichuk), 16.Chmielewski, 3.Mazurek, 11.Skalski (86′ 13.Hołtyn) – 7.Dzierzgowski (69′ 4.Mikucki)

REZERWA: 12.Święciński – 2.Krupa, 4.Mikucki, 13.Hołtyn, 19.Wójcicki, 20.Bukowski, 10.Nikolaichuk

TRENER: Paweł Sobolewski

ŁKS 1926: 1.Hremza – 5.Kamienowski (88′ 25.Antonowicz), 6.Melao, 4.Dobrowolski (79′ 11.Cudakiewicz), 2.Poreda  – 8.Walczak (79′ 15.Csiszar), 29.Kadłubowski (54′ 20.Grycel), 21.Żebrowski (46′ 88.Sokołowski) – 7.Szymański, 9.Maćkowski (Kpt), 27.Reid

REZERWA: 12.Tsimashkou – 88.Sokołowski, 11.Cudakiewicz, 25.Antonowicz, 17.Pawczyński, 20.Grycel, 15.Csiszar

TRENER: Tomasz Staniórski

Sędzia: Krzysztof Jabłonowski  (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Randzio (dwie), Mazurek, Śleszyński (WARMIA), Staniórski, Dobrowolski, Sokołowski (ŁKS 1926)

Czerwona kartka: Kamil Randzio 60′ (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)