Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

W dzisiejszym spotkaniu niestety zabraknie w składzie naszego zespołu Tomka Dzierzgowskiego, który nabawił się urazu pleców i nie trenował w minionym tygodniu. Do składu wracają pauzujący ostatnio za kartki Edison, Arciszewski, Tuzinowski i Randzio.

Zespół WARMII wyprowadzili na boisko młodzi piłkarze z zespołu ORLIKÓW trenera Pawła Górskiego z naszej Akademii

1′ Zaczęli goście

2′ Akcja gości i dośrodkowanie z prawej strony – piłkę łapie Święciński

3′ Pierwszy rzut rożny dla ŁKS – przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

4′ Nieudany daleki przerzut Arciszewskiego

7′ Przed szansą Chyliński, ale Sobieski wyjściem poza pole karne uratował sytuację

9′ Znów przed szansą WARMIA, zdaje się, że Hołtyn był faulowany, ale sędzia anie reaguje

13′ Mocny strzał Arciszewskiego z wolnego ale bardzo niecelny

16′ Okazja gości i Szymański strzela nad naszą bramką

22′ Wrzutka Szymańskiego i wybija piłkę Edison

23′ Niecelny strzał Arciszewskiego

25′ Dynamiczna akcja Walczaka ale uciekła mu piłka i wznowi grę Święciński

27′ GOL dla ŁKS. 0:1 Mateusz Koc. Szybka akcja łomżan, dośrodkowanie z prawej strony i Koc kończy strzałem z bliska w róg naszej bramki

31′ Po akcji gości w naszym polu karnym sędzia dopatrzył się zagrania ręką Kamila Randzio i jest rzut karny

32′ FILIP ŚWIĘCIŃSKI KAPITALNIE BRONI STRZAŁ SZYMAŃSKIEGO!

34′ Okazja gości i strzał obok naszej bramki

38′ Arciszewskiego zmienia Bogdaniuk

39′ Strzał głową Domurata broni Sobieski

41′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na nasze szczęście żaden z rywali nie osiągnął piłki

41′ Róg dla gości – po dośrodkowaniu wznowi grę Święciński

44′ Znów rzut rożny dla ŁKS – groźnie dośrodkował Szymański ale odbieramy piłkę

45′ Strzał Bogdaniuka broni Sobieski

45′ + 1′ Święciński kapitalnie broni po akcji Szymańskiego

45′ + 1′ Jeszcze jeden róg dla gości ale wybijamy piłkę i sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Przeważają goście.

46′ Zaczyna WARMIA

46′ Mocny strzał Mikuckiego broni Sobieski

47′ Kacprzyk opuszcza boisko z urazem zmienia go Cendrowski

50′ Rzut rożny dla WARMII

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Łukasz Domurat! Kapitalne dośrodkowanie Mikuckiego i Domurat – a jakże! – głową wbija piłkę do bramki!

53′ Chyliński z żółtą kartką

54′ Hołtyn przed szansą ale uciekła mu piłka i tylko róg

55′ Sobieski wybija piłkę po dośrodkowaniu

56′ Okazja WARMII – najpierw Sobieski odbił piłkę po strzale Mikuckiego a po chwili Bińczaka

57′ Po rzucie rożnym była szansa ale po chwili kontratak ŁKS i było groźnie pod naszą bramką

63′ Rzut rożny dla grajewian, po kilku chwilach następny

65′ Po dośrodkowaniu Tuzinowski strzela głową ponad bramką

69′ Jastrzębski strzela nad bramką WARMII

74′ Róg dla Łomży – po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym ale w końcu wybijamy piłkę

75′ Wójcicki za Chylińskiego

77′ Czerwona kartka dla asystenta trenera gości Alberta Rydzewskiego

79′ Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trochę groźnie pod naszą bramką ale wybijamy piłkę

82′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu bez korzyści

85′ Śleszyński za Koszczuka

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Łukasz Domurat! Akcja WARMII, strzał w poprzeczkę któregoś z naszych zawodników i po chwili Domurat wbija piłkę do bramki!!

90′ O 4 minuty przedłużył sędzia ten mecz

45′ + 4′ Koniec meczu! Wygrywamy z Łomżą 2:1!